Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Merhabalar tabii ki hoşgeldiniz 🥰 ilk sayfada bir form var doldurabilir misiniz tanışmış olalım 🥰
ADINIZ: Demet
YAŞINIZ: Bu ay 45 e basıcam
BOYUNUZ: 1.60 cm.
KİLONUZ: 1 Mayıs'ta diyete başladım ve tartıldım 109 küsürdü küsüratı hatırlamıyorum 110 diyelim ve yarın diyetimin 42.günü ertesi gün yola gideceğimiz için yarın tartı günüm 🥰
HEDEF KİLONUZ: Şimdilik 78
MEDENİ DURUMUNUZ: Evli
MESLEĞİNİZ: Ev hanımı
ÇOÇUK SAYISI: 1
KİLO ALMA NEDENİNİZ: HİPOTROİD
SAĞLIK SORUNUNUZ VARMI: EVET
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: ÖNCELİKLE SAĞLIK İÇİN

Not defterime yazıp kopyaladım doğru yaptım değilmi 🙈

KİLONUZ: 1 Mayıs'ta diyete başladım ve tartıldım 109 küsürdü küsüratı hatırlamıyorum 110 diyelim ve yarın diyetimin 42.günü ertesi gün yola gideceğimiz için yarın tartı günüm 🥰

Hoşgeldiniz 🥰 Salı (kontrol tartısı fotosuz) ve cumartesi günleri (tartı fotolu) tartı günlerimiz var. Yarın sabah tartılıp kullanıcı adıyla tartı fotosu (yeni başlayacağınız için) atabilirseniz başlangıç yapmış oluruz. Onun dışında Elhan Elhan kaptaniçemi etiketleyerek günlük menülerinizi yazabilirsiniz.

Afiyet olsun RABBİM korktuğuna uğratmasın 🤲😊
Neden korktun tam olarak
Teşekkür ederimm. Aminn. İnsülin direnci ve Pcos çok korkutuyor hem kilo vermek daha zor hem de ileride çocuk vs konusu olursa.
İyi akşamlar canım test sonuçların iyi çıkar inşallah 🙏
İnşallahh. Çok teşekkür ederimm. 😇
Geçmiş olsun endişe etmeyin insülin olabilir yürüyerek kırarsıniz
Ben yürüyüş yaptığım dönemler düzeliyor bu aralar çok halsiz ve ağrılı hissettiğim için yürüyemiyorum ama inşallah toparlamaya çalışıyorum
Ben aslında günlük ortalama 8000 adım atıyorum. İş ev derken o kadar oluyor. Ekstra yürüyünce daha fazla. İnşallah yoktur bir şey.

Hoşgeldiniz 🥰 Salı (kontrol tartısı fotosuz) ve cumartesi günleri (tartı fotolu) tartı günlerimiz var. Yarın sabah tartılıp kullanıcı adıyla tartı fotosu (yeni başlayacağınız için) atabilirseniz başlangıç yapmış oluruz. Onun dışında Elhan Elhan kaptaniçemi etiketleyerek günlük menülerinizi yazabilirsiniz.
Tekrar teşekkür ederim 🙏
Anladığım Salı görsel eklemeden kilomuzu yazıyoruz
Sadece cumartesi günü tartı görselimizi ekliyoruz hergünde Elhan kaptaniçeyi etiketleyerek günlük menümüzü yazıyoruz doğrumudur yani etiketlemeden kastınız yorum yap kısmına önceki grupta yazdığım gibi menümü yazıcam doğru değilmi etiketleme falan çok anlamıyorumda 🙄

Tekrar teşekkür ederim 🙏
Anladığım Salı görsel eklemeden kilomuzu yazıyoruz
Sadece cumartesi günü tartı görselimizi ekliyoruz hergünde Elhan kaptaniçeyi etiketleyerek günlük menümüzü yazıyoruz doğrumudur yani etiketlemeden kastınız yorum yap kısmına önceki grupta yazdığım gibi menümü yazıcam doğru değilmi etiketleme falan çok anlamıyorumda 🙄
Evet canım doğru sadece senin başlangıç olduğu için yarın tartında fotolu atıyorsun. Menülerimizi aynen senin dediğin gibi yazıyoruz varsa sporu da. etiketleme için @ işareti koyup boşluk vermeden istediğin kişinin kullanıcı adını yazdığında etiketlemiş oluyorsun 🥰

Evet canım doğru sadece senin başlangıç olduğu için yarın tartında fotolu atıyorsun. Menülerimizi aynen senin dediğin gibi yazıyoruz varsa sporu da. etiketleme için @ işareti koyup boşluk vermeden istediğin kişinin kullanıcı adını yazdığında etiketlemiş oluyorsun 🥰
Anladım inşallah doğru yaparım yarın akşam menümü yazarken deneyeceğim tartımın yarın görselini eklicem son olarak menümüzü yazmanın belirli bir saati varmı hepsini birden gecede yazabilir miyiz 🙏

Selamlar 10 Haziran menüm
Kahvaltı 10 civari
Tadımlık simit, patatesli kaşar avucumdan büyükçe,
Öğlen 5 erik ,
Öğle sonrası küçük kâse yayla çorbası
Kahve yani bir Bağdat hurma
Akşam
Et haslama biraz yagliydi beni tuhat etti bende kolesterol var galiba
Gece 23 gibi komsumda kahve içtim çekirdek citledim tadımlık küçük kuru incir yedim
Elhan Elhan Cordelia Cordelia Nergis 35 Nergis 35

Hoşgeldin canm

Anladım inşallah doğru yaparım yarın akşam menümü yazarken deneyeceğim tartımın yarın görselini eklicem son olarak menümüzü yazmanın belirli bir saati varmı hepsini birden gecede yazabilir miyiz 🙏
Yok canım gece de yazabilirsin menünü 🥰 yalnız tartı günleri bildirimler 14:00 e kadar

Teşekkür ederimm. Aminn. İnsülin direnci ve Pcos çok korkutuyor hem kilo vermek daha zor hem de ileride çocuk vs konusu olursa.

İnşallahh. Çok teşekkür ederimm. 😇

Ben aslında günlük ortalama 8000 adım atıyorum. İş ev derken o kadar oluyor. Ekstra yürüyünce daha fazla. İnşallah yoktur bir şey.
İnşallah hiç bir sorun çıkmaz.
Ama Korkma pcos bebek için tedaviye en erken cevap veren kadın hastalığı

Bende de pcos var 4 çocuğum var.
Kilo verdiğin zaman pcos sorun olmuyor merak etme.

Ben kilo alınca adet olmuyorum. Kilo vermeye başladım bol bol yürüyüş yaptım adet oldum

Geçmiş olsun bitanem ❤️ İnşallah duruma uygun bir şeyler yapar. 🤲
Yazdı ama sık kullanma dedi, zaten en sık haftada 1 kullanıyordum 👍🏼
Tiroid değerlerim çok iyi, hap kullanmıyorum 👍🏼
Lenfödem için çorabı ihmal etme dedi
Demirim çok düşmüş, kendi kullandığı tozu tavsiye etti ve hurma+portakal suyu çok iyi dedi 👍🏼

Selamlar Arkadaşlar
Yaaa Sizleri çok özledim
Gece nöbetindeyim
Nasılsınız nasıl gidiyor
Aklıma düştünüz
Hepiniz güzel kilolar vermişsiniz 🧿
Sizleri çok tebrik ediyorum
Ben verdiğim kilodayım 106
Diyetisyene devam
2 seans daha kaldı
Ama tekrardan paket alıcam
Sıkı bir proğrama giricem
Çünkü sıkı olmayınca
Ben yapamıyorum
İyice anladım
Geri almamaya çalışıyorum
Düzenli değil yemek saatlerim.
Evdi taşınmaydı,kızım hastalandı
Malum alerji mevsimi
Annem anjiyo kararı vb.stresim çoktu
Çok Şükür anjiyo oldu
Stent takıldı
İnşallah iyi gelir
Kardeşim Almanya yolcusu temelli
Sayılı günler içim buruk
Kızımın okul pikniği mezuniyet vb.
Bu haftada karne alıcaz
Okul telaşemiz bitiyor
2 ay kadar rahatız bu yönden inşallah
Bayrama az kaldı
Tek isteğim düzeni oturtup
Tekrar aranıza çok dönmek istiyorum
Benim günler çok koşuşturmalı geçiyor
Ödem çok var vücudumda bu yüzden
Dinlenme hiç yok
Hepinize hayırlı geceler olsun
❤️❤️💙💙💙💜💜

Elhan Elhan Nergis 35 Nergis 35
10 Haziran menüm

Sabah 10 da

Yarım muz
6 kiraz.
1 kahve ( 19 saat açlıktan sonra karbonhidrat veya kafeinli yiyecekleri tek önermiyorlar)
Bende kahveyi çok sevdiğim için yanına biraz meyve koydum😊

12:30 da
1 haşlanmış yumurta
Yarım haşlanmış patates salata
Yarım dilim tam buğday ekmeği biraz krem peynir
Şekersiz çay

Akşam 15:30 bitti

2 dilim tavuk göğsü
3 kaşık bulgur pilavı
4 kaşık dünden kalan etsiz sebzeli türlü

Akşama doğru bir kahve
Yatmadan önce 1 yeşil çay içerim herhalde

Su yatana kadar 3.5 litre olur.

Normalde yürüyüşe çıkmak istiyorum ama eşimin bir akrabası yemeğe gelecek bakalım inşallah çıkabilirim.

Kızlar dün geceden beri başımın tepe kısmında çok ağrı var

Ablam safra kesesi ameliyatı olacak uzaktayım diye onu çok takıyorum ondan mı bilmiyorum
Ablana acil şifalar dilerim canım 🤲🏼🤲🏼

X