Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ayrı ayrı canım 5 ini sokakta ya yaralı ya terkedilmiş bulduk hepsi avuç kadarlardı aldığımızda en büyüğü 13 yaşında sonuncu oldu o da hastaydı 1-2 ay önce aldık. Görünce dayanamıyoruz sahiplendiririz diye alıyoruz sonra bırakamıyoruz. Veteriner arkadaşımız oldu artık en sık gittiğimiz yer 🤭
Cok tatlisin😻🥰😘 Allah güç kuvvet versin sizlere maddi manevi🙏🏻🌸

Sevgili Masterfit Yarışmacıları,
Bidirimler için teşekkürler :KK36::KK36:

Benim bir işime yaramıyor maksat tablo dolsun
( Bu sitem bildirim yapmayanlara :ıslık:)

🌹💐🌺🌷🌹💐🌺🌷🌹💐🌺🌷

Masterfit Yarışması 118. Etap01.0604.06.FarkYüzde
KIRMIZI TAKIM
@_ASTRAL_ KAPTAN79.4078.500.901.13
@Kinoalihatun86.2587.05-0.80
@Hallederiz87.7087.500.20
@Papatyamelo70.3070.250.05
@Makaron2366.4067.40-1.00
@tomrs63.1063.100
@60kiloyum88.2088.100.10
@trueliving_70.9071.05-0.15
@FitVenus62.80:sopa:
Mthn83 Mthn83 71.9074.00-2.10
@p u d r a121.40121.60-0.20
@Keira-60.10:KK62:
@Lonely single girl69.70:sopa:
@badem00071.40:KK62:
@Asenr snmz70.1070.000.10
Ortalama
MAVİ TAKIM
@Asya89 KAPTAN86.085.600.400.47
@Azmet525565.8567.10-1.25
@HuzuRRR70.50:sopa:
@freejourney55.3055.70-0.40
@Akrrep70.8071.10-0.30
@zensim69.7070.00-0.30
@Lavinia_9864.7064.700
@Papatyamaviss58.8059.55-0.75
@s i d e l y a71.2571.350.10
@Nergis 3569.0068.500.50
Jasminium84 Jasminium84 63.10:ıslık:
@medine6681.6080.601.00
@sara_2898.4097.001.40
Elhan Elhan 64.2564.800.55
HAZIRLIK
patimsilizm patimsilizm 58.4057.900.50
LenaG LenaG 97.8597.500.35
gezegenfeza gezegenfeza 76.50:işsiz:
@sibel_8469.8570.05-0.20
@Minicikfzt65.70:sopa:
unutmabenicicegi unutmabenicicegi Bşl.81.85
Kaptanım kaç gündür ödem atamıyorum ve tartılmıyorum
İstersen hazırlıktan çıkar, uğraştırdığım için özür dilerim
Haftaya doktora gideceğim, ödem atıcı ilaç vermesini isteyeceğim, verirmi bilmiyorum, şansımı deneyeceğim 😘

işin kötüsü ne biliyor musun canım, ben çok değer verdiğim insanlara, hep evet derim :KK43: ve şimdi o çok değer verdiklerim; bunalımlı halimi, sıkıntılarımı, gerginliğimi yok sayıp sadece aaaaa bak bak nasıl da mutsuz herşeye laf söylüyor, hiç birşeyi kabul etmiyor diye tabiri caizse sokuyorlar beni

beni hırpalayan bu oldu :KK43: demek ki dedim ben her şart ve koşulda onların yanında olurken zor zamanımda bir de onlardan darbe alacakmışım :KK43:
Bu durum hiç mi şaşmaz... Dinle dinle dinle care ara bul ama senin bı sıkıntın olsun niye suratin asik amaaan sende hiç cekilmiyorsun olur.. bı sure sonra yüzeysel dinlemeye basliyorsun gereksiz gorduklerini... Geçen Mthn83 Mthn83 bi video atmisti biz kimsenin çöplüğü degiliz🌸🫶🏻

Selam kızlar 🥰

Anca gelebildim sıcaktan mahvoldum 🥵🥵 mecbur olmadıkça evden çıkmam artık hem diyetim aksıyor 🙄
Ultrason sonucunda boynumdaki şişlik için olabilir böyle bazen kendiliğinden inebilir de dendi daha dr a göstermedim randevu alabilirsem inşallah göstereceğim 🙏 hiçbir şey anlamadım desem yeridir 🤭
İnşaAllah kendi kendine yok olur canım 🤲🏼

Kaptanım kaç gündür ödem atamıyorum ve tartılmıyorum
İstersen hazırlıktan çıkar, uğraştırdığım için özür dilerim
Haftaya doktora gideceğim, ödem atıcı ilaç vermesini isteyeceğim, verirmi bilmiyorum, şansımı deneyeceğim 😘
Canım benim ugrastirmak ne demek aşk olsun. Öyle mi hissettirdim. 🙈 Ödem can sıkıcı inşallah bir çaresini bulursun. :dua:

Selam kızlar 🥰

Anca gelebildim sıcaktan mahvoldum 🥵🥵 mecbur olmadıkça evden çıkmam artık hem diyetim aksıyor 🙄
Ultrason sonucunda boynumdaki şişlik için olabilir böyle bazen kendiliğinden inebilir de dendi daha dr a göstermedim randevu alabilirsem inşallah göstereceğim 🙏 hiçbir şey anlamadım desem yeridir 🤭
canımm çok geçmiş olsun, inşallah korkulacak birşey değildir, kendiliğinden geçer gider :dua: :KK68:

Günaydın çiçek kadın 😘 nasılsın bugün
iyi olmaya çalışıyorum canımm, olacağım inşallah :KK60:

sen nasılsın?

Rabbim gönlüne ferahlık versin canım
Buda geçecek, sen nereden yardım alacağını bil yeterki😉
Yaratandan başka sığınacağımız nere var 🤷🏻‍♀️
Ne zaman böyle çaresiz hissetsem dualarla Rabbime sığınırım, hiç boş çevirmedi biliyormusun 🥰
aminn canım :dua:

büyük yanlış biliyorum aslında, kendime de kızıyorum ama böyle zamanlarda hep demek ki ben kötü biriyim ki mutsuz oluyorum, mutlu olmayı hak etmiyorum deyip dua etmeyi de bırakıyorum :KK43: iki gündür sabah namazımı aksatıyorum mesela, aksatırken de kendime saya saya bir hal oluyorum ama ümitsizlik herşeyden boşvermeme sebep oluyor :KK43:

Canim anne baba ve evlat dışındaki sevgiler bir süre sonra zaten o kadar yapmacık geliyor ki... Bende bu duygularin dibine vurdum zamaninda... Aydinlanma süreci diyorum ve sonrası ferahlik yeter ki sen bu bilincin peşinden git dogru kisilerle yola devam🌸
gerçekten öyleymiş, anne baba ve evlat harici herkes menfaatleri kadar yanındaymış, sancılı bir aydınlanma oluyor benim için, ve galiba bu yüzden bu dibe vuruşum, umuyorum ki Allah tez zamanda kabullenmeme izin versin

Bu durum hiç mi şaşmaz... Dinle dinle dinle care ara bul ama senin bı sıkıntın olsun niye suratin asik amaaan sende hiç cekilmiyorsun olur.. bı sure sonra yüzeysel dinlemeye basliyorsun gereksiz gorduklerini... Geçen Mthn83 Mthn83 bi video atmisti biz kimsenin çöplüğü degiliz🌸🫶🏻
yok canımm yokkk gerçekten hiç şaşmıyor :KK43:

kesinlikle değiliz, olmayalım da :KK200:

desteğin için sağol canımm :KK68:

Valla sen yazınca o soğan kokusu burnuma geldi benim bile canım çekti 😂
Bende hemen gidiyorum bitane yemeye emziriyorum sütüm çeker demekki yalnız değilmişim böyle alakasız seyler canı çeken 🤭😘
Bahçede yeşil soğan dolu
Kahvaltı yapmayacaktım
Sizin yüzünüzden canım çekti, yapacağım artık

4 Haziran menümü ekleyeyim
Sabah
İki ceviz küçük miktarca tarhana firik
Öğlen konsum geldi biraz çekirdek kuru incir bir tane kahve sade , bolca erik
Öğle sonrası komsumdaydim
Yarım tabak kısır,yarım gofret çocukluğumuzda ki gibiydi normalde yemem☺️
Akşam yemeği
3 yk etli bamya
Günün sonunda akşamın da diyeyim doğum günüm vardı ki pasta istememe karşın alınmış kutladık ve 40 oldum 🥴
Çatalla küçük dilim yeşim tarhana firigi istemiştim canmistegi kadar yedim ☺️
Sporumda olmadı
Elhan Elhan @Cordelia @_ASTRAL_
Nice sağlıklı, yaşların olsun canım 🥰🥰

Gunaydin canim kolay gelsin🥰
Kedileri ayrı ayrı mı geldi hepsi bir mi geldi 😻🙈 benim bı arkadaşta da 7 kedi varda iki tane vardi zaten 5 tanede kutuda biberonluk yavrulari atmislar buldu besledi sahiplenen olmadi onlarda evinde artik 5 kardeş 🥰 sendekilerde kardeş mi diye merak ettim
Tam curcuna desene
En güzel terapi onlar 😻😻😻

Canım benim ugrastirmak ne demek aşk olsun. Öyle mi hissettirdim. 🙈 Ödem can sıkıcı inşallah bir çaresini bulursun. :dua:
Biraz hareket etmem gerekiyor, ağrı çok olunca ister istemez hareketsiz kalıyorum, o yüzden de ödem asla atamıyorum.
Az önce oğlumla alışverişe gittim, huyumu bildiğim için hazırlanmadan önce wc ye gittim, hepi topu 1 markete gittik, eve zor düştüm 🤣
Çare hareketi artırmak, karbonhidrat ve tuzu azaltmak
Yani sağlıklı beslenmek
Hergün bugün son diyorum, bişey oluyor, aksilik çıkıyor
Pes etmeyeceğim
Hergün yeni bir gün🤲🏼🤲🏼

X