Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydın bitanecim ❤️ Birazdan ben de geleceğim . Çayla kim ilgilenir bilmiyorum :ıslık:
😘💐
Günaydın canım bugün yürüyüş günü bende 1 saat sonra cıkıcam 😘🌸
Kolay gelsin canım 🏃‍♂️
Çayı ben devralarım kızlar yerlerde yuvarlanma aktıvıtesı dışında bir aksıyonum yok 😂
Eline sağlık çayı devraldin 🥰 gurubun en küçüğü de doldursun artik
Hayırlı günler birazdan dişçiye gideceğim geçen hafta ölçü aldı bu hafta dişleri takar mı acaba bilginiz var mı ?
Bide ödemeyi hemen mi alıyorlar takılınca
Bi kaç kez prova yapılır canım sonra geçici takıyorlar

4 Haziran menümü ekleyeyim
Sabah
İki ceviz küçük miktarca tarhana firik
Öğlen konsum geldi biraz çekirdek kuru incir bir tane kahve sade , bolca erik
Öğle sonrası komsumdaydim
Yarım tabak kısır,yarım gofret çocukluğumuzda ki gibiydi normalde yemem☺️
Akşam yemeği
3 yk etli bamya
Günün sonunda akşamın da diyeyim doğum günüm vardı ki pasta istememe karşın alınmış kutladık ve 40 oldum 🥴
Çatalla küçük dilim yeşim tarhana firigi istemiştim canmistegi kadar yedim ☺️
Sporumda olmadı
Elhan Elhan Cordelia Cordelia _ASTRAL_ _ASTRAL_

Benim
Günaydın canım ben kolu komşu gezmem yok ama zaman nasıl geçiyor anlamıyorum
gezmem çok oluyor nedense bugün yine var köfte yicez ah ah aslında iyi oluyor cocukar için benimkilerde küçük eve kimse almadigimiz zaman anne bugün su teyWyi çağıralım bunu çağıralım yada gidelim diyolar alismisler seviyolar😂
Zaman çabuk geçiyor canm evisi telaşı bitmiyor da

Günaydın 🥰
Günaydın herkese 🥰
Günaydın canım 🥰
Günaydın kızlar 😘
Günaydın bal badem 🥰
Günaydın herkese 🌸 🫶🏻 😘
Günaydın canım hayırlı işlerin olsun 🙏
Günaydın canlar ben mi yoğunum acaba evin kalabalihindan mi,komşularla çok gezmemizsen mi bilmiyorum günler çabuk geçiyor çok da hızlı😍
Günaydın 🥰
Sabah
Akşam yemeği
3 yk etli bamya
Günün sonunda akşamın da diyeyim doğum günüm vardı ki pasta istememe karşın alınmış kutladık ve 40 oldum 🥴
Sporumda olmadı
Doğum günün kutlu olsun 🎉🎂🙏
günaydın kızlar :KK200:
Günaydın çiçek kadın 😘 nasılsın bugün

Sabah
Akşam yemeği
3 yk etli bamya
Sporumda olmadı
İyi ki dogdun🥰 🥳40lar bir harika hoş geldin 🤭

Günaydın kızlaarrr 😘

Çok şükür bugün evdeyim biraz dinleneyim de evi sil süpüre girişeyim 2 gündür yapamadım 6 kedi olunca her yer tüy olmuş 🥴 ( canları sağolsun bebeklerimin 😻)
Gunaydin canim kolay gelsin🥰
Kedileri ayrı ayrı mı geldi hepsi bir mi geldi 😻🙈 benim bı arkadaşta da 7 kedi varda iki tane vardi zaten 5 tanede kutuda biberonluk yavrulari atmislar buldu besledi sahiplenen olmadi onlarda evinde artik 5 kardeş 🥰 sendekilerde kardeş mi diye merak ettim

Hepimize hayırlı olsun 🥰
Hoş geldin🌺
Hayırlı akşamlar 💕

Yesil çay
12.00
1dilim ekmek kalındı
1üçgen peynir
1 tatlı k labne
3,4 tel peyynir
Salatalık

18.20
Yarım döner
1ayran

2lt su
Yürüyüş yaparım sonra

Elhan Elhan
_ASTRAL_ _ASTRAL_

İyi akşamlar kızlar. Menülerimi paylaşıyorum;

4 haziran salı
Sabah 11.00

Yulaf kepekli lavaş (1 silme yemek kaşığı yulaf kepeği, 1 yumurta, minicik süt),
60 gr hindi füme,
2 kk yağsız peynir.

Akşam 18.15
1 kase kemik suyu çorba,
Aynı oranlarla yulaf kepekli lavaş,
2 kornişon turşu, 2 çeri domates,
Avuç içi kadar tavuk (yağsız tavada)

Su:2,5 lt Elhan Elhan _ASTRAL_ _ASTRAL_

Menümü yazayım
Sabah
Bir kase paça çorbası
Bir dilim ekmek

Öğle
Alabalık buğulama
Salata
İki dilim ekmek

Ara
Dört tane kuru erik
Bir fincan acılı ananaslı yeşil çay

Akşam
Bir tabak etli taze fasulye
Dört kaşık bulgur pilavı
Bir kase yoğurt

Su 3.5 litre spor 30 dakika leslie

_ASTRAL_ _ASTRAL_ Elhan Elhan @Mthn83

04 Haziran 2024 Salı

sabah 09.30
3 parça börek, 1 minik domates, çay

öğlen 13.45
3 köfte, 6-7 yk zeytinyağlı kabak yemeği, 2 yk laktozsuz yoğurt

ara 15.00
1 lokma kek

ara 16.15
1 tarçınlı şeftali, 3 erik

akşam 19.15
airfryda 3 falafel, 2 yk taze fasulye, 4 yk ev makarnası, salata, 1 dilim ev yapımı çavdar ekmeği
3 kare bitter çikolata, 10 kuruyemiş

dukan birası içiyorum.

2 lt ye yakın su
Afiyet olsun🩷
Adımlarımı paylaşayım;

Eki Görüntüle 3437180
4 haziran salı 15.330 adım Elhan Elhan _ASTRAL_ _ASTRAL_

Kalkar kalkmaz ılık limonlu su
Sabah kahvaltısı 11.00: 1 yumurta, yarım salatalık, 1 dilim peynir, 4 yeşil zeytin, yeşil çay
Öğlen atıştırmalık 14.00: 2 Erik, 1 Taze Soğan 😅
Akşam Yemeği 18.00: 3 Kaşık Pilav, 3 Kaşık Patates Yemeği, Salata
2.5 Litre Su İçildi, 17331 Adım
_ASTRAL_ _ASTRAL_ Elhan Elhan @Mthn83 Eki Görüntüle 3437204
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
Günaydın dün tartı bildirimi yapamadım hastanedeydim aklımdan çıkmış özür dilerim 🥺 şimdi tartıldım sağlık dolu bir gün olsunn hepimize 🙏🏼🙏🏼🙏🏼
Ctesi: 62.8
Çarşamba: 62.3
Fark 500 gr
_ASTRAL_ _ASTRAL_ Elhan Elhan
Geçmiş olsun. Güzel eksi🌺
Sabah
Akşam yemeği
3 yk etli bamya
Sporumda olmadı
Doğum günün kutlu olsun. Sağlık ve mutlulukla güzel yılların olsun🌺🌺

Gunaydin canim kolay gelsin🥰
Kedileri ayrı ayrı mı geldi hepsi bir mi geldi 😻🙈 benim bı arkadaşta da 7 kedi varda iki tane vardi zaten 5 tanede kutuda biberonluk yavrulari atmislar buldu besledi sahiplenen olmadi onlarda evinde artik 5 kardeş 🥰 sendekilerde kardeş mi diye merak ettim
Ayrı ayrı canım 5 ini sokakta ya yaralı ya terkedilmiş bulduk hepsi avuç kadarlardı aldığımızda en büyüğü 13 yaşında sonuncu oldu o da hastaydı 1-2 ay önce aldık. Görünce dayanamıyoruz sahiplendiririz diye alıyoruz sonra bırakamıyoruz. Veteriner arkadaşımız oldu artık en sık gittiğimiz yer 🤭

Kızlar bu gece ben çok kötüyüm

Evliliğimde mutlu değilim, işimde mutlu değilim, kendimle mutlu değilim 🥺

Ve neyi farkettim biliyor musunuz, annem babam dışında beni gerçekten seven kimsem yok

Herkes ben iyiysem, ben anlayışlıysam, ben herşeye tamam deyip her şeyi alttan alıyorsam bana iyilermiş

Kendimi çok sıkışmış hissediyorum, sanki dört tarafımdan kocaman kocaman taşlarla çevrildim de hepsi de dört yanımdan sıkıştırıyor beni

Gerçekten sadece annem ve babam varmış ama onlara da öyle büyük yanlışlarım oldu ki vicdanımın sesinden mutlu olamıyorum, ben onları hak eden iyi bir evlat olamadım diye 😔

Konuşacak, bunları bu kadar açık bir şekilde başkalarına anlatacak ne gücüm var ne de zaten bu kadar yakınım var

Sizi daraltıyorsam affedin beni ne olur ama bir şekilde içimi dökmezsem çatlayacağım artık

Yazmak istediğim o kadar çok şey var ki, içimde tutamıyorum artık ama kelimelerimi toparlayamıyorum bir türlü

Nerde yanlış yaptım aslında biliyorum biliyor musunuz hep annemin babamın ahı, hoş onlar bilmeseler de aslında onlara yaptığım hataların bedeli bütün bunlar

Böyle değildim ben, mutluydum, gerçekten mutluydum hem de, ama artık olamıyorum, yalandan gülüyorum eğleniyorum ama gerçekten ne zaman eğlendim, bulunduğum andan keyif aldım inanın hatırlamıyorum

Sizin de içinizi sıkıyorum hakkınızı helal edin nolur
Rabbim gönlüne ferahlık versin canım
Buda geçecek, sen nereden yardım alacağını bil yeterki😉
Yaratandan başka sığınacağımız nere var 🤷🏻‍♀️
Ne zaman böyle çaresiz hissetsem dualarla Rabbime sığınırım, hiç boş çevirmedi biliyormusun 🥰

Kızlar bu gece ben çok kötüyüm

Evliliğimde mutlu değilim, işimde mutlu değilim, kendimle mutlu değilim 🥺

Ve neyi farkettim biliyor musunuz, annem babam dışında beni gerçekten seven kimsem yok

Herkes ben iyiysem, ben anlayışlıysam, ben herşeye tamam deyip her şeyi alttan alıyorsam bana iyilermiş

Kendimi çok sıkışmış hissediyorum, sanki dört tarafımdan kocaman kocaman taşlarla çevrildim de hepsi de dört yanımdan sıkıştırıyor beni

Gerçekten sadece annem ve babam varmış ama onlara da öyle büyük yanlışlarım oldu ki vicdanımın sesinden mutlu olamıyorum, ben onları hak eden iyi bir evlat olamadım diye 😔

Konuşacak, bunları bu kadar açık bir şekilde başkalarına anlatacak ne gücüm var ne de zaten bu kadar yakınım var

Sizi daraltıyorsam affedin beni ne olur ama bir şekilde içimi dökmezsem çatlayacağım artık

Yazmak istediğim o kadar çok şey var ki, içimde tutamıyorum artık ama kelimelerimi toparlayamıyorum bir türlü

Nerde yanlış yaptım aslında biliyorum biliyor musunuz hep annemin babamın ahı, hoş onlar bilmeseler de aslında onlara yaptığım hataların bedeli bütün bunlar

Böyle değildim ben, mutluydum, gerçekten mutluydum hem de, ama artık olamıyorum, yalandan gülüyorum eğleniyorum ama gerçekten ne zaman eğlendim, bulunduğum andan keyif aldım inanın hatırlamıyorum

Sizin de içinizi sıkıyorum hakkınızı helal edin nolur
Canim anne baba ve evlat dışındaki sevgiler bir süre sonra zaten o kadar yapmacık geliyor ki... Bende bu duygularin dibine vurdum zamaninda... Aydinlanma süreci diyorum ve sonrası ferahlik yeter ki sen bu bilincin peşinden git dogru kisilerle yola devam🌸

ADINIZ: ( isteğe bağlı )
YAŞINIZ: 35
BOYUNUZ: 162
KİLONUZ: 81.85
HEDEF KİLONUZ: 70
MEDENİ DURUMUNUZ: evli
MESLEGINIZ: ev hanımı
ÇOCUK SAYISI: 1
KİLO ALMA NEDENİNİZ: ilaç kullanımı hareketsiz yaşam
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı: evet
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ : sağlığıma kavuşmak
Hoşgeldin canım