Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydın bitanecim Birazdan ben de geleceğim . Çayla kim ilgilenir bilmiyorum

Günaydın canım bugün yürüyüş günü bende 1 saat sonra cıkıcam
Kolay gelsin canım
Çayı ben devralarım kızlar yerlerde yuvarlanma aktıvıtesı dışında bir aksıyonum yok
Eline sağlık çayı devraldin gurubun en küçüğü de doldursun artik
Hayırlı günler birazdan dişçiye gideceğim geçen hafta ölçü aldı bu hafta dişleri takar mı acaba bilginiz var mı ?
Bide ödemeyi hemen mi alıyorlar takılınca
Bi kaç kez prova yapılır canım sonra geçici takıyorlar

4 Haziran menümü ekleyeyim
Sabah
İki ceviz küçük miktarca tarhana firik
Öğlen konsum geldi biraz çekirdek kuru incir bir tane kahve sade , bolca erik
Öğle sonrası komsumdaydim
Yarım tabak kısır,yarım gofret çocukluğumuzda ki gibiydi normalde yemem
Akşam yemeği
3 yk etli bamya
Günün sonunda akşamın da diyeyim doğum günüm vardı ki pasta istememe karşın alınmış kutladık ve 40 oldum
Çatalla küçük dilim yeşim tarhana firigi istemiştim canmistegi kadar yedim
Sporumda olmadı
Elhan Cordelia _ASTRAL_

Benim
Günaydın canım ben kolu komşu gezmem yok ama zaman nasıl geçiyor anlamıyorum
gezmem çok oluyor nedense bugün yine var köfte yicez ah ah aslında iyi oluyor cocukar için benimkilerde küçük eve kimse almadigimiz zaman anne bugün su teyWyi çağıralım bunu çağıralım yada gidelim diyolar alismisler seviyolar
Zaman çabuk geçiyor canm evisi telaşı bitmiyor da

Günaydın
Günaydın herkese
Günaydın canım
Günaydın kızlar
Günaydın bal badem
Günaydın herkese
Günaydın canım hayırlı işlerin olsun
Günaydın canlar ben mi yoğunum acaba evin kalabalihindan mi,komşularla çok gezmemizsen mi bilmiyorum günler çabuk geçiyor çok da hızlı
Günaydın
Doğum günün kutlu olsun
günaydın kızlar
Günaydın çiçek kadın nasılsın bugün

İyi ki dogdun 40lar bir harika hoş geldin

Günaydın kızlaarrr

Çok şükür bugün evdeyim biraz dinleneyim de evi sil süpüre girişeyim 2 gündür yapamadım 6 kedi olunca her yer tüy olmuş ( canları sağolsun bebeklerimin )
Gunaydin canim kolay gelsin
Kedileri ayrı ayrı mı geldi hepsi bir mi geldi benim bı arkadaşta da 7 kedi varda iki tane vardi zaten 5 tanede kutuda biberonluk yavrulari atmislar buldu besledi sahiplenen olmadi onlarda evinde artik 5 kardeş sendekilerde kardeş mi diye merak ettim

Hepimize hayırlı olsun
Hoş geldin

Afiyet olsun
Adımlarımı paylaşayım;

Eki Görüntüle 3437180
4 haziran salı 15.330 adım Elhan _ASTRAL_

Geçmiş olsun. Güzel eksi
Doğum günün kutlu olsun. Sağlık ve mutlulukla güzel yılların olsun

Ayrı ayrı canım 5 ini sokakta ya yaralı ya terkedilmiş bulduk hepsi avuç kadarlardı aldığımızda en büyüğü 13 yaşında sonuncu oldu o da hastaydı 1-2 ay önce aldık. Görünce dayanamıyoruz sahiplendiririz diye alıyoruz sonra bırakamıyoruz. Veteriner arkadaşımız oldu artık en sık gittiğimiz yer

Rabbim gönlüne ferahlık versin canım
Buda geçecek, sen nereden yardım alacağını bil yeterki
Yaratandan başka sığınacağımız nere var
Ne zaman böyle çaresiz hissetsem dualarla Rabbime sığınırım, hiç boş çevirmedi biliyormusun

Canim anne baba ve evlat dışındaki sevgiler bir süre sonra zaten o kadar yapmacık geliyor ki... Bende bu duygularin dibine vurdum zamaninda... Aydinlanma süreci diyorum ve sonrası ferahlik yeter ki sen bu bilincin peşinden git dogru kisilerle yola devam

Hoşgeldin canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…