Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Eline sağlık canım ben bu sefer mens falan dikkate alayım da bayrama 96 haziran sonu 93 diyeyim.

Aaaa gercek mi yaaa
Diyetisyenle calisirken bile ben kış ve baharda eksilemedim 2 ver 1 al koruma gibi oldu hep kan tahlilleri herşey normal neyse koruduk önemli olan o dedik Haziran'da başlıyor kilo vermem
yanlış hatırlıyor olabilirim sıcak ıslak da olabilir yaz. ama sonuçta safraviler için zayıflama için uygun. ben de ödemeden şişiyorum yaz boyu

Benim bayram hedefim 73 olsun

Tamam canım hallederiz merak etme sen
Cansın
Uff daha şimdiden 28 derece yaa gece fenalık geldi bana egzamalarım azdı sıcaktan uyurken nasıl kaşıdıysam ayak parmaklarımın derisini kaldırmışım şimdi de çok acıyorlar
Off ben sıcak severim
Harika olmuş
Bende özlüyorum
Tablo konusunda pek katkim olamaz hem yaz geldi artik aktifim hemde anlamiyorum ama photoshopluk işiniz olursa burdayim
Bana bı el atsan

Abla çok güzel olmuuuşş çok severim el işlerini kendime 38-40 beden bluzlar örüp durdum ben de bu yaz giyeceğim diye olmadı amaaa seneye giyeceğim
ay bir de puzzle tablolar çok severim çok eğlenceliler tavsiye ederim

Ooo örgü bilsem neler yaparım, bilmiyorum malesef, sen seneye giyersin güzel güzel

ben de şu an sıcak kahve içiyorum ama 1 bardak aldım kalanı buzlu kahveye çevireceğim

Kase ve kaşık afiyet olsun

Dün yazmıştım tekrar yazayım.
Kurban bayramı hedefim 70
Haziran ayı sonu hedefim 69.5
Mthn83

Kankişim çok güzel bir menü afiyet olsun.
İpin ucunu birlikte tutalım bırakmayalım inşallah
Hadı İnşallah kankişim yaa
Hayırlı sabahlar ablam. Nasılsın

Ooo seni buralarda görmeyi özlemişim
İyi ki geldin geri

Birkaç gün kaybolsam mi acaba
Sakın ha sen bana uyma sadece yürüyüşte uy bana uzaklaşmak aslaaaa
Uff daha şimdiden 28 derece yaa gece fenalık geldi bana egzamalarım azdı sıcaktan uyurken nasıl kaşıdıysam ayak parmaklarımın derisini kaldırmışım şimdi de çok acıyorlar
Burası da yanıyor bugün benimde kollarda başlıyor kasinmaya
Son 3 hafta ağrı şiddetliydi, cuma günü biraz iyiydi, bugünde sanki biraz iyi
Ağrıda olsa hamdolsun, yürüyorum ya, daha ne isterim
Sen nasılsın?
İnşallah daha iyi olursun canım benim çok şükür ki yürüyorsun buda büyük bir sağlık
Çok güzel eline sağlık harika olmuşlar tam bir terapi

Benim yanlışlık olmuş bayram hedefim 67 ay sonu hedefim 65 olacak canım benim

Kore özentisi shjkl
Cok seviyorum
Teşekkür ederim
Yemeklerinin çoğunu sevsem de dizilerine pek ısınamadım ama geçen biri gönderdi bir hastalığı yüzünden fazla yerse aniden çok kilo alan bir kızın hikayesi onu aradım bulamadım çok ilgimi çekmişti
Orda yaşayan insanların videolarını da çok izliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…