Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydın 🥰

Evet çok garip bir gündü 🤷‍♀️
Haziran 11 ine randevu alabildim elim sürekli o şişliğe gidiyor aklıma eskiler geldi kötü günler babamın boynunda bir şişlikle başlamıştı 😔

Günaydın canım 🥰

Günaydın canım Allah sana kolaylık versin 🙏

Günaydın canım çok geçmiş olsun 💐🙏

İnşallah değildir 🙏 sağol canım 😘

Günaydın 🥰

Günaydın 🥰 ne dedi dr ?

Günaydın canım teşekkür ederim 🙏 inşallah önemli bir şey değildir 🙏
Selamlar :KK200:

ahhh canım ya çok geçmiş olsun, Allah yardımcın olsun :dua:

sağol kuzumm :KK68:

inşallah canımm :dua:

teşekkürler canım, kızına da çok geçmiş olsun :KK200: galiba, ben de salgından şüphelendim, az önce annemle konuştum benim de karnım gurul gurul dedi :KK43:

bilmiyorum ki canım, dün öyle değişik bir şeyde yemedim, sadece dün akşam çorba üstüne pul biberi kaçırdım, bir o geliyor aklıma acaba ondan olabilir mi
Midene dokunmuş olabilir. Biraz gözlemle bakalım, vücudunu terk ettiğinde rahatlarsın öyle bir durumsa. İnşallah tez zamanda geçer 🙏 güzel dileklerin için teşekkür ederim canım ☺️

ahhh canım ya çok geçmiş olsun, Allah yardımcın olsun :dua:

sağol kuzumm :KK68:

inşallah canımm :dua:

teşekkürler canım, kızına da çok geçmiş olsun :KK200: galiba, ben de salgından şüphelendim, az önce annemle konuştum benim de karnım gurul gurul dedi :KK43:

bilmiyorum ki canım, dün öyle değişik bir şeyde yemedim, sadece dün akşam çorba üstüne pul biberi kaçırdım, bir o geliyor aklıma acaba ondan olabilir mi
Sağol canım. Evet salgın bu. anlık gelen üşüme hafif ateş karın ağrısı ishal 3/4 gün sürüyor

İngilizceden ceviri oldugu icin bazi kelime hatalari var gibi... İyi ki kullanmamisim ,kullanan arkadaslar bilinclenelim birakmaya cabalayalim🙏🏻🌸
Eki Görüntüle 3434763 Eki Görüntüle 3434764
Benim annem kullanıyor, kalp kapak yetmezliği üstüne tansiyon var. Doktor tavsiyesiyle düşük dozda alıyor heyecan durumlarında. Ona da söyleyim de araştırsın ama bunu kullanmazsa bir başkasını kullanacak mecbur

Teşekkür ederim ablacım. Ev işlerinden yana sıkıntım yok şükür, cam silmeye bile robot aldım ama iş yerinde asansör sıkıntımız var, ona da arkadaşlar sağ olsunlar iş yükümü azaltacaklarını söylediler. Evde çocuğum oyun oynamak istediğinde yerlere iniyordum ama bugün hastaneye onunla gittim, durumu da anlattım artık anladığı kadar. Önce beden yükümü azaltmam lazım. İçten içe biliyorumki en büyük, belki de tek neden fazla kilolarım..
Canım sen sorunun kaynağını ve çözüm yolunu bulmuşsun bence. Kilo bütün sorunları beraberinde getiriyor. Kilo verdikçe rahatlayacaksın sorunlar gidecek inşallah acil şifalar diliyorum 🙏

Kahvaltı yok 11.30 Türk kahvesi 1 hurma arasına fıstık ezmesi

Saat 15: bugün misafirliğe gittim orada 3,4 yk makarna salatası 3 yk patates salatası 1 ince dilim kek 3 mercimek köftesi 1 adet poğaça

Sade Türk kahvesi

Bugünü böyle kapattım çay içtiğim için su baya az içtim 1.500 lt ama yatana kadar içmeye devam ederim
Elhan Elhan A Asya89

günaydın kızlar :KK60:

dün çok kötü geçirdim geceyi, ilk önce çok üşüdüm ama ateş üşümesi gibiydi hemen ateş düşürücü aldım

sonrasında da inanılmaz bir karın ağrısı, çok afedersiniz sanki ishal olursun karnın burulur ya öyle bir ağrı ama ishal de değildim, sabaha kadar kıvranıp durdum :KK43:

hala daha böyle ara ara sancı giriyor
Çok geçmiş olsun canım 🤲🏼

geçmiş olsun canım, inşallah önemli birşey değildir :dua:

yaaa kıyamamm :KK43:
şimdi nasılsın

oyyyy bugün için kolaylıklar diliyorum sana canımm :dua::KK200:
Duygusal olarak iyiyim. Bacaklarım kötü, dışarda işimiz vardı, yürürken sanki ayak parmaklarım doğranıyordu.
Şimdi yatıyorum ama geçmiyor ki

İyi akşamlar kızlar. Menümü paylaşayım hemen,

30 mayıs perşembe
Sabah 09.00

Simit (onu da yemezdim de çocuk istedi, sert diye yemedi)

Kahve, kahveler, kahvelerimiz…

Akşam 19.00

Beyaz lahana, 1 havuç, 1 kaşık mayonez, sarımsak ve yoğurtla salata,

Evdeki bütün ilikli kemik sularını kaynattım, içine kabak, kapya biber ve 2 avuç kırmızı mercimek koyup çorba yaptım. 2 kase içtim.
Avuç içim kadar da lavaş yedim.

Su:2 lt Elhan Elhan Kinoalihatun Kinoalihatun

Sırayla yokluyor bizi :KK14:
Sıramı savdım sanki kaptanım, daha iyiyim
Aslında sanki duygusuz birine dönüştüm. Üzülüp ağlayacağım çok şey görüyorum, çok üzülüyorum, ağlayamıyorum 😔
Sevinçten havalara uçacağım durumlarda da çok sakinim😔
Bu hastalıktan sonra oldu ne olduysa 🤷🏻‍♀️

29 mayıs Çarşamba

Erik, muz
1 hurma, ceviz, biraz kuruyemiş

Fırında sebzeli tavuk
Boş boş marul
Kete
Dondurma

2 kupa kahve, 2 çay
500 ml dukan
1 lt ye yakın su

6.359 adım ( iyi adım atmışım👏🏼)

Çok saçma saatlerde yedim
Çok saçmaladım, saatler aklımda yok
Bugün biraz eskilere, (35 sene öncelere gittim 😔)
Hem iyi geldi, hem kötü, rahmetli Burhan çaçan dinledim, ayaz geceler, yağ yağmur, beni anneme götürün 😔
Ne güzel günlerdi

Elhan Elhan Mthn83 Mthn83 Kinoalihatun Kinoalihatun
anneciğinin mekanı cennet olsun canım 😥🤲🏻

günaydın kızlar :KK60:

dün çok kötü geçirdim geceyi, ilk önce çok üşüdüm ama ateş üşümesi gibiydi hemen ateş düşürücü aldım

sonrasında da inanılmaz bir karın ağrısı, çok afedersiniz sanki ishal olursun karnın burulur ya öyle bir ağrı ama ishal de değildim, sabaha kadar kıvranıp durdum :KK43:

hala daha böyle ara ara sancı giriyor
geçmiş olsun canım
Selam kızlar nasılsınız 🥰

Bugün hiçbir şeye halim yoktu günlük işlerimi bile zor yaptım. Hele sporumu yaparken o kadar zorlandım ki sırtım çok ağrıyor 😖 öte yandan boynumun yan tarafında bir şişlik fark ettim biraz pimpiriklendim dr a göstereceğim randevu aldım umarım kötü bir şey değldir 🙏
geçmiş olsun canım. beze nohut kadar falan mı?

X