Popüler Konu LenaG ile MasterFit

günaydın kızlar :KK60:

dün çok kötü geçirdim geceyi, ilk önce çok üşüdüm ama ateş üşümesi gibiydi hemen ateş düşürücü aldım

sonrasında da inanılmaz bir karın ağrısı, çok afedersiniz sanki ishal olursun karnın burulur ya öyle bir ağrı ama ishal de değildim, sabaha kadar kıvranıp durdum :KK43:

hala daha böyle ara ara sancı giriyor

dün çok kötü geçirdim geceyi, ilk önce çok üşüdüm ama ateş üşümesi gibiydi hemen ateş düşürücü aldım

sonrasında da inanılmaz bir karın ağrısı, çok afedersiniz sanki ishal olursun karnın burulur ya öyle bir ağrı ama ishal de değildim, sabaha kadar kıvranıp durdum :KK43:

Çok geçmiş olsun canm

Selam kızlar nasılsınız 🥰

Bugün hiçbir şeye halim yoktu günlük işlerimi bile zor yaptım. Hele sporumu yaparken o kadar zorlandım ki sırtım çok ağrıyor 😖 öte yandan boynumun yan tarafında bir şişlik fark ettim biraz pimpiriklendim dr a göstereceğim randevu aldım umarım kötü bir şey değldir 🙏
geçmiş olsun canım, inşallah önemli birşey değildir :dua:

Senin karmaşık duyguların bana bulaştığı, duygu dalgalanması geçirdiğim, salyalı sümüklü bir gün 🥴
yaaa kıyamamm :KK43:
şimdi nasılsın

Günaydın hayırlı mutlu sabahlar olsun.
Küçük oğlum huysuz ve mutsuz bir sabah başlattığı için hepimiz huysuz ve mutsuzuz 🙄
Mens sıkıntılari tuz biber
oyyyy bugün için kolaylıklar diliyorum sana canımm :dua::KK200:

Günaydın özlediğim can dostlarım kulaklarım çınladı geldim🥰 nasılsıniz uzun zamandır giremedim sayfaya ve tabiiki de sizden uzakta olunca kilolar takır takır artmaya basladi ve hiç motivasyon bulamıyorum kendimde 😭

🤪🤪🤭 özlediniz demi benim klavye hatalarımı

Döneceğim sahalara canım benim nasılsın

Canım kankim vallahi yürüyüşü bırakmadım ama nasıl haber vermeyi unuttum ben çıkarken tuhhh kusuruma bakma 🙏kafamda çok deli deli sorular olunca

Canım kaptanım senin samimiyetine ne demeli makaron hosgeldin hemşerim ben doğma büyüme izmir ama urfaliyiz bol eksiler dilerim 😃
Kankişim gelmiş hoş gelmiş :21:
Keşke hayattaki tek derdimiz kilo olsa olsun aldığın kilolar üzmesin seni. :KK60::KK5:

Geçmiş olsun canım. Karın ağrısı uykudan uyandırır spazmlar çok kötü. Devam ederse genel cerrahiden randevu al. Mide iltihabı olabilir helikobacter yapar bu ağrıları emin olup tedavi olman lazım. Sara ile çektik bu sıkıntıyı. Allah şifa versin. :dua:Psikolojik de olabilir bilmiyoruz.🥺

İyi aksamlar🌸

29 Mayıs beslenme listem ve sporum

9:30
Findik
Sade kahve
14:30
Yulafli yogurt ustunde seftali ve haşhaş ezmesi
16:40
Fındık badem yesilcay
19:30
Tazefasulye, yarım minik patates,3 tavuk köfte, cacık

Elhan Elhan

29 Mayıs spor puanim 1700 @Cordelia 🌸

3 lt su ictim

Eki Görüntüle 3434598 Eki Görüntüle 3434599

Gün batımında güzel bir yürüyüş yaptim🌸🫠🫶🏻 size silüet fotoğraflar cektim

Eki Görüntüle 3434595 Eki Görüntüle 3434596 Eki Görüntüle 3434597
İnanılmaz güzellikte fotoğraflar :KK9:

Geçmiş olsun canım. Karın ağrısı uykudan uyandırır spazmlar çok kötü. Devam ederse genel cerrahiden randevu al. Mide iltihabı olabilir helikobacter yapar bu ağrıları emin olup tedavi olman lazım. Sara ile çektik bu sıkıntıyı. Allah şifa versin. :dua:Psikolojik de olabilir bilmiyoruz.🥺
sağol çiçeğimm :KK68:

üşütmüş olduğumu düşünüyorum canım, öncesinde de ateşim varmış gibi üşüyordum çünkü, bugün de ensemden bir ağrı giriyor başıma :KK43:

takip edeyim kendimi, dediğin gibi uzarsa ağrım doktora gideyim

Selam kızlar nasılsınız 🥰

Bugün hiçbir şeye halim yoktu günlük işlerimi bile zor yaptım. Hele sporumu yaparken o kadar zorlandım ki sırtım çok ağrıyor 😖 öte yandan boynumun yan tarafında bir şişlik fark ettim biraz pimpiriklendim dr a göstereceğim randevu aldım umarım kötü bir şey değldir 🙏
Günaydın canım çok geçmiş olsun 💐 korkma önemli birşey değildir. Sen kontrollerini yaptır için rahat olsun. Benim bir tanıdığım bahsettiğin gibi bir şişlik var boynunda. Vakti zamanında doktor ilaç vermiş geçmesi için tabi oda ihmal etmiş içmemiş şimdi bir ceviz büyüklüğünde var. Her kendini zorladığında yorulduğunda daha da büyüyor. Doktor diyor alamayız çünkü tehlikeli yerde diye oda vakti zamanında ilacını düzenli almış olsaymış şimdi tamamen geçmiş olacakmış. Sende belki spor falan kendini zorladıysan çıkmıştır. Ama ilaç ile tedavisi var merak etme

Dün bir diyetisyen bahsediyordu D vitamin eksikliği olan kilo veremez diye. Doğru galiba çünkü bende D vitamin eksikliği var ve ne yaparsam yapayım vucüdum aşırı direniyor 😔
Resmen millim millim gidiyorum. Gerçi 95 kilo olmadan önceki kilom 88/89 arasında. yıllardır artık yağ mı olmuş onun için mi bu kadar zorlanıyorum. 95 ten 90 daha kolay indim ama şimdi çok zorlanıyorum

ne oldu canım hayırdır
Sağ dizimde bir takım kistler vardı, bugün tümör diye adlandırıldı. Yeri ve boyutundan dolayı çok tehlikeli görülmedi, takibi 1 yıl sonra ama eklemlerde sıvı birikmesi, kıkırdak yapıda incelme her iki dizde de var. Günlük hayatımı kısıtlayıcı bir sürü tedbir saydılar… merdiven inip çıkmayacakmışım, diz üstünde iş yapmayacakmışım, yerde oturup bağdaş kurmayacakmışım hatta uzun süre oturmayacakmışım bile. ‘E tamam, ayakta dururum bütün gün’ diyecek oluyorum ama iki ayağımda da topuk dikeni çıktı, ayakta da durmayacakmışım. 7 yaşında küçük bir çocuğa sahipken ve 3 katlı asansörsüz bir binada mühendislik yapmaya çalışırken tüm bunları nasıl yapacağım bilmiyorum 😒

Günaydın canlar 😘
Günaydın 🥰
Herkeste bi gaflet hali var 🥲🥺
İhmal etme canim bize de haber ver🌸
Evet çok garip bir gündü 🤷‍♀️
Haziran 11 ine randevu alabildim elim sürekli o şişliğe gidiyor aklıma eskiler geldi kötü günler babamın boynunda bir şişlikle başlamıştı 😔
Günaydın herkese 🌸 🫶🏻
Günaydın canım 🥰
Günaydın hayırlı mutlu sabahlar olsun.
Küçük oğlum huysuz ve mutsuz bir sabah başlattığı için hepimiz huysuz ve mutsuzuz 🙄
Mens sıkıntılari tuz biber
Günaydın canım Allah sana kolaylık versin 🙏

Günaydın canım çok geçmiş olsun 💐🙏
geçmiş olsun canım, inşallah önemli birşey değildir :dua:

yaaa kıyamamm :KK43:
şimdi nasılsın

oyyyy bugün için kolaylıklar diliyorum sana canımm :dua::KK200:
İnşallah değildir 🙏 sağol canım 😘
Günaydınlar hanımlar :KK200:
Günaydın 🥰
Günaydın kızlar. Doktorlara göründüm, yeni geldim iş yerime. Canım sıkıldı ya… Sizin gününüz güzel geçsin, bugün benden hayır yok :KK14:
Günaydın 🥰 ne dedi dr ?
Günaydın canım çok geçmiş olsun 💐 korkma önemli birşey değildir. Sen kontrollerini yaptır için rahat olsun. Benim bir tanıdığım bahsettiğin gibi bir şişlik var boynunda. Vakti zamanında doktor ilaç vermiş geçmesi için tabi oda ihmal etmiş içmemiş şimdi bir ceviz büyüklüğünde var. Her kendini zorladığında yorulduğunda daha da büyüyor. Doktor diyor alamayız çünkü tehlikeli yerde diye oda vakti zamanında ilacını düzenli almış olsaymış şimdi tamamen geçmiş olacakmış. Sende belki spor falan kendini zorladıysan çıkmıştır. Ama ilaç ile tedavisi var merak etme
Günaydın canım teşekkür ederim 🙏 inşallah önemli bir şey değildir 🙏

Dün bir diyetisyen bahsediyordu D vitamin eksikliği olan kilo veremez diye. Doğru galiba çünkü bende D vitamin eksikliği var ve ne yaparsam yapayım vucüdum aşırı direniyor 😔
Resmen millim millim gidiyorum. Gerçi 95 kilo olmadan önceki kilom 88/89 arasında. yıllardır artık yağ mı olmuş onun için mi bu kadar zorlanıyorum. 95 ten 90 daha kolay indim ama şimdi çok zorlanıyorum
Bende de var hem de baya düşük ilaç kullanıyorum düzeliyor bıraktığım gibi hemen düşüyor
Uzun süre bizimle olan kilolar biraz zorlayacak tabi bizi ama biz kazanacağız 💪

Sağ dizimde bir takım kistler vardı, bugün tümör diye adlandırıldı. Yeri ve boyutundan dolayı çok tehlikeli görülmedi, takibi 1 yıl sonra ama eklemlerde sıvı birikmesi, kıkırdak yapıda incelme her iki dizde de var. Günlük hayatımı kısıtlayıcı bir sürü tedbir saydılar… merdiven inip çıkmayacakmışım, diz üstünde iş yapmayacakmışım, yerde oturup bağdaş kurmayacakmışım hatta uzun süre oturmayacakmışım bile. ‘E tamam, ayakta dururum bütün gün’ diyecek oluyorum ama iki ayağımda da topuk dikeni çıktı, ayakta da durmayacakmışım. 7 yaşında küçük bir çocuğa sahipken ve 3 katlı asansörsüz bir binada mühendislik yapmaya çalışırken tüm bunları nasıl yapacağım bilmiyorum 😒
A Asya89 LenaG LenaG tam olarak bunları dediler

X