Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Elhan herhangi bir takıma verdin mi beni cok yazdım ama hıc cevap vermedin
Neyse sorun degıl etiket için soruyorum sadece
Bugun evde kahvaltı hazırlarken anlık sekılde piknik çağrısında bulunuldu oraya gittik
Kahvaltı
Ikı yk Menemen , yumurtalı patates salatası 2 yk , zeytin peynir 1 dilim ekmek
Ara kahve sade lilalif kuruyemişli
Akşam
Mangal 1 tavuk pırzola 4 adet kanat
Salata ve bır ıkı dılım karpuz
Su muhtemelen cok az içtim 1 lt
Harıcınde piknikte 50 ip atlama
Kız uyusun dıye 30 dk yürüyüş

Afiyet olsun

Afiyet olsun güzel menü

Çok iyi anlıyorum seni canım. Bende de pcos var en son 7 marta adet oldum. Sonrası yok ağrı sızı şişkinlik. Geçen haftada tam sevindim adet oldum derken yine olmadı. Emzirdiğim için ilaçta alamıyorum

Bende bugün bu küre başladım
Miyom varmış, inşaAllah faydası olur

Geçmiş olsun benim topuk dikeni başlangıcı vardı topuktan kortizon iğne vurdular rahatladı bir de şunlardan kullanıyorum tavsiye ederim

Eklentiler

• IMG_0792.jpeg
    46,5 KB · Görüntüleme: 19
Makarna neysede yağ zor temizlenmiştir yav
Banane güleceğim

Hayalimde canlandirinca o kabusa gülmek geldi içimden . temizliği cabasi olunca da üzüldüm
Ben temizlemeyeceğim için rahat gülebilirim
Gerçi bende boş durmadım, baya bi silme işlemi yaptım ve dışardaki çöp kovalarının kapaklarını ve posta kutusunun üstünü yıkadım

Diş çıkarıyor sebebi bu birde 2 yaş sendromuna erken girdi heralde eğer saatsiz yemek yersem ucunu kaçırırım diye korkuyorum belli bir düzene uymak istiyorum aslında
Allah kolaylık versin canım, ben yolladım minnoşu, gidişinin şerefine yatacağım dedim, rahatlıktan değil ağrıdan yatıyorum

Acil şifalar diliyorum canım, diz çok zor, çok iyi biliyorum

Herkese iyi geceler
Sabah 8.30 sade kahve iki bardak su
10.00 peynirli yumurta 4 dilim sucuk 1 domates 1 salatalık 7 zeytin 2 dilim kepek ekmeği
14.00 1 avuç fıstık
17.30 1 porsiyon pazı kavurması 2 kaşık yoğurt 1 dilim ekmek
2 litre su ictim
40 dakika yüzdüm havuza yüzme gidip geldim
12012 adım attım
Cordelia Elhan A Asya89

Eklentiler

• 1000083492.jpg
    31,1 KB · Görüntüleme: 15
Hadi İnşallah olacak olacak kaptanım Nil Karaibrahimgil şarkısı geldi aklimakilo verme serüveni devamm ediyorr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…