Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Menü yorumların için çok teşekkür ederim medinecim. Menü yorumlamayip haftada iki gün gelip bildirimi dahi zamanında yapamayanlarimiz var. Aramiza yeni katildin; hassasiyetin , sorumluluğun için yürekten sevgiler kuzum.

Normal doğum olarak yatışım yapıldı 13 haziranda. 14 gecesi komplikasyon oluştu acil sezeryana aldılar 41. Haftada sezeryanla doğum yaptım yani
Hahahaha iştee bu beni geriyordu kızımda ama neysekii kızım genede kafası yukardaydı kiloda aldı dönecek durumdada değildi sez oldu

Bebeğim sen neden her gün tartılıyosn tartıya takılma. Bu menülerle sen 112 den 97 ye geldin demek ki sende işe yarıyor. Arada dalgalanmalar tabi ki olur ki gecikmiş regl 3 kilo kadar artı gösterebiliyor yani bence regl olup bitene kadar tartılma artı görme ihtimali yüksek çünkü.
Çok şükür iyisiniz .
Çok şükür ablam. Sezeryana çok karşı biri olarak o an iyi ki sezeryan var demiştim ikimizde kolayca kurtulduk
Senin beni almana benim de seni almama çok güldüm dün.
Ayıp olmasın diye kendimi almadım ama bana göre sen kırmızı takımdasın ben mavi hala taşlar yerine oturmadı

Ya ne bileyim uranus valla bağımlı gibi bir şeyim tartıya. Zaten kolay ödem tutan bir yapım var bunu da biliyorum mens ağrılarım var geçen ay da ağrı yaptı olmadı, bu ay da gecikti yine bana oyun oynamaz da olurum inşallah

Adet söktürücü kullansana direk. Ben zor durumlarda kullanıyorum yani yapacak bişey yok. Tarlusaldı sanırım bi ilaç gidip direk eczaneden aldım beş gün kullandım hemen adet oldum çok işe yaramıştı.

60 lar lıgıne tekrar giriş yaptım bu aralar çok dıyet havamda degılım ama almak ıstemedıgım ıcın buradan kopmuyorum doğru yaptığımı bunu görünce daha ıyı anladım

tatlım moralini bozma. mens durumunda bu normal. salıya eksiye geçersin. ödem attırıcı şeyler iç. tuzlu yeme vs. cumartesiye hayda hayda eksi gelirsin. üzülme hiç

dünden zaten çok yorgundum. bu sabah da kalkınca hemen yazlıkları çıkarmaya giriştik. bir kısmı dışarıdaydı gerisi dolaplarda, baza altında falan... onunla uğraştım. yine yoruldum. şimdi bir hindiba kahvesi içtim. ara öğünümü yiyeceğim.

Kolay gelsin canım her ne kadar kıyafetlerle uğraşmayı sevsem de çok yorucu bir iş baya da vakit alıyor.
Afiyet olsun bu arada

Kolay gelsin canım her ne kadar kıyafetlerle uğraşmayı sevsem de çok yorucu bir iş baya da vakit alıyor.
Afiyet olsun bu arada
sağol canım evet vakit alıyor ve yoruyor. biz bazı şeyleri geçen ay çıkarmıştık Allahtan. bizi en çok yoran şey: benim kıyafetlerimin çok oluşu. küçük bedenleri vermedim. yer tutuyor haliyle. çıkar koy derken hem yoruluyoruz hem iş uzuyor.

Gözümün nuru gönlümün süruru sidoşum gelmiş
Gelmedim deme bak
Canım ablam
Geldim geldim..
Sizsizlik iyi gelmiyor
Sen nasılsın canım, hiç kızmadan hiç bıkmadan her defasında yeniden bağrına basışın beni çok mahcup ediyor ya. Habersizse çekip gittin de demiyorsun azıcık sitem et be abla ama ben biliyorum hatamı biliyorum da işte fütursuzca yedikten sonra buraya gelmeye yüz bulamıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…