Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ellerinize sağlık kaptanım

Canımm eğer içemiyorsan akşamdan salata dilimle suya az limon sık belki içmek istersin devamlı
Havalar isinmadi daha burda soguk
Birazda oyuzden hic aklima su gelmiyo
Serbest gün
Ikı dilim küçük boy pizza
Bir bardak karadut suyu
Ara soğuk kahve
Akşam
Burger
2 adet sushı
Akşam
Dondurma ıkı yk
Saygılar
uranus35 Elhan

O zaman belli olunca görürüm
serbest gun olsada kacamak cok olmus bence cnm
afiyet olsun guzel menu cnm
afiyet olsun guzel menu cnm
Afiyet olsun guzel cnm
Afiyet olsun cnm
Pastada gunun kacamagi olmus
Baya hafif menu cnm olmus afiyet olsun
Bugün ev temizliği yapacam dip köşe evi temizlemek istiyorum ama belim ağrıyor bakalım nasıl olacak
Kolay gelsin canim

Inan su çok önemlii bide detox

Ay ben kırmızı takımdaydım niye mavi takım kaptanını etiketlemişim mavi takımı ben seçtim ya kendimi mavi takımda sanıyorum alışana kadar bi hafta geçecek kesin
Kinoalihatun

Merhaba canım benim tahmini doğum tarihi 13 Haziran gösteriyodu 14 haziranda doğum yapmıştım. Senin de aynı tarih inşallah hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde bebişini kucağına alırsın
Merhabaa senin o halde normal dimi benimki sezaryen olacagı kesin ogüne alındı
Kızımda 03haziran2022
Şuanki oğlumdada 13haziran2024
Teşekkür ederim amin inşaallahh

Merhabaa senin o halde normal dimi benimki sezaryen olacagı kesin ogüne alındı
Kızımda 03haziran2022
Şuanki oğlumdada 13haziran2024
Teşekkür ederim amin inşaallahh
Normal doğum olarak yatışım yapıldı 13 haziranda. 14 gecesi komplikasyon oluştu acil sezeryana aldılar 41. Haftada sezeryanla doğum yaptım yani

Ay kızlar bu sabah rahatça bağdaş kurup oturabildim buna çok sevindim. (Eskiden yapamıyordum da)
Amaaa sonra tartıldım ve gözlerime inanamadım beni yine 100 gösteriyor evirdim çevirdim şarjını yeniledim, başka yerde baktım yok yani hep 100
Keşke dedim bu hafta takımlara girmeseydim belli ki bünyemde garip şeyler oluyor (mens durumları) kötü etkilemek istemiyorum takımı böyle bir durumdayım işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…