Popüler Konu LenaG ile MasterFit

59 olmaya uzak değilim de ama uzağım

Ben diyetisyene yazilayim 2000 bin TL demiştim.
Önemli olan 2bin değil demişti. Kaç 2 bin versek boş demişti sonra ben 68 i gördüm
ohhh olsun bu erkeklere, her defasında totolarının üzerine çakılıyorlar yaa bana bir rahatlama geliyor ki sormaaa

Belki ters motive yapmak istemiştir hırslandırmak adına
yine de kalbi kırılır insanın
benim eşimde de bu var, insanın üzerine üzerine gidip hırslandırmaya çalışır, bende de o tam ters çalışır, biri bana aaa çok güzel kilo veriyorsun dedikçe gaza gelen bir insanım, yapamazsın, yapamıyorsun bu kaçıncı diyetin deyince biri, modum düşüyor ve gerçekten de yapamayıp diyeti bırakıyorum

Belki ters motive yapmak istemiştir hırslandırmak adına
yine de kalbi kırılır insanın
Onun motivesinden de iş yerinde diyet yapan arkadaşlarla beraber yaptık çok güzel oldu. Ama yapılan övgü ve motivasyon konuşmaları çok kalbimi kırdı. Hala toparlanamiyorum
Yaptım canım tartıyı gösterdim
Çok sevdiğin şeyleri ödül yap. Mesela bugün programa tam uyarsam güzel bir kahvaltı yapacağım de. Ama hep gündüz ve öğlen vakitlerine bırak ödülleri
Canım ben ve benim gibi birçok kişi 75 li kilolardan geçti. Listeler var bizde istersen atalım yol gösterici olur.
Afiyet olsun
Günaydın kızlar bu Regl ne aptal bir şey. Sabah sabah uyandım ağlıyorum
Gel sarılalım bazen sebepsiz ağlamak iyi gelir.

Günaydın
Kızlar bu sabah yeşil çaya başladım.
Üstünde nasıl olacağı yazıyor

Ama geçen bir diyetisyen dedi
Bir bardak sıcak süte bir poşet veya bir kaç yaprak yeşil çay atın protein ağırlıklı beslenin bir haftada 5 ile 8 kilo arası verin burası bana çok saçma geldi. Bir haftada bu kadar hızlı kilo verince diğer hafta dikkat edilmezse fazlasıyla geri alınır var mı süt ile yeşil çayı deneyen

Ben sade yeşilçay tadini seviyorum arada hibiskus yesilcay demleyip maden suyu karistirip icerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…