Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Canım bende hap kullanıyorum haftada 1 tane, dr verdi. Benim değerim de 7 çıkmıştı en son.
Acaba damla mı hızlı toparlıyor hap mı?
valla 80 lere çıkmak için günde ortalama 200.000-250.000 İU civarında almak gerekiyor. yoksa çıkmıyor. benimki zeytinyağlı bir damla. kaç yıldır onu alıyorum memnunum.

Sağol canım ben de çok mutluyum önümüzdeki haftaya bir direnç bekliyor diyetisyenim ama inşallah olmaz

Kızlarıyla da ilgilenirmiş

Dolunay da olmasa zafiyetten öleceğiz
Afiyet olsun tatlım.

Afiyet olsun Gizem de veriyor tercihime bırakıyor oolong çayı,rooibos çayı hiç denemedim aromalılar mı ? Yeşilçay gibi mi tatları ?
canım oolong çayı 2-3 tür. yeşil oolong (%20 kavrulmuş), kırmızı ve siyah oolong çayları (%60-80 arası kavrulmuş) ama tabi yaprak seçenekleri çok fazla. ben Çin'den getirtmiştim. Tayvan oolongları da var bende. ben çok seviyorum. o nedenle çok çeşidini aldım. ama az önce içtiğim siyah oolong. Türkiye de de var. almak istersen sana kaliteli marka önerebilirim. yani yaprak kalitesi yüksek olandan ve lezzetli.
rooibos da iki çeşit. bir yeşil var bir de kırmızı. kırmızı olanı daha tatlı. o yüzden çok kişi onu tercih eder. lezzetli ve faydalı çaylar.
tabi bunlarda ekstra aroma ekleneni almayacaksın. saf olanı tercih et. içine başka bitkiler de konabiliyor. onlar da güzel

yeşil oolongun tadı yeşil çaya yakın. kırmızı ve siyah oolongun tadı siyah çaya yakın. ama yaprağa göre lezzet değişiyor.
bu iki çay çeşitlerini tavsiye ederim. çok güzeller

ay çok merak ettim hangi marka iyi

Gündeme bakmaktan korkuyorum.
valla sinirim bozuldu akşam akşam. ben sürekli zaten savaşı takip ediyorum. geçen günkü uçak kazasından sonra sanırım bazı şeyler gündeme geldi bilemiyorum. Rabbim Ya Hafız ismiyle devletimizi, vatanımızı, milletimizi korusun, muhafaza etsin

Oh oh hep iyi ol bitanemmm
Sen seç benim perdeler yıkanacak oradan dalgalayabiliriz gibi...cam silmekten üşendigim için her gün erteliyorum
Oo bayram temizliğine erken başlıyoruz demek
Valla ben de sürekli erteliyorum şöyle bi camlardan perdelerden dip köşe dolap içlerinden başlasak iyi olacak gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…