Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Canlarım merhaba, bu iki gün aktif olamayacağım gibi duruyor çünkü kaçamak bir tatil planladık. Telefonu elime almadan anın tadını yaşamak istiyorum. Gelebilirsem menülerle geleceğim, bakalım. Hemen bildirimimi yapayım.

18.05.2024 Tartı-Z Raporum 🧿

11.05.2024: 109 kg
18.05.2024: 108.4 kg

IMG_9336.jpeg

Ben ağır yapmak ısterım ama alt karın haraketlerı hala acıyor sez dan kaynaklı bıde yakın zamanda belden sıkıntı yaşadım cekınıyorum
Ben de aynıyım canım ben de sezaryen oldum belimde platin var yok yani karın egzersizi yapamıyorum gücüm yetmiyor egzersiz olmuyo karbonhidrat az yemeye çalışıyorum yürüyüş yapıyorum ama yetmiyo ağır spor gerekiyo galiba gitmesi için. Belini sakın zorlama yapabildiğin şeyde de yataraksa belinin altına ince yastık koy destekle mutlaka

İnşallah 🙏
eczane p.tesi sistem veriyor demiş p.tesi yazdıracağım inşallah içeceğim 🙏
Belki şu an algı sorunu yaşamam ondan da olabilir 🤔
Evet ama sen yine de ilac icmiyorum ondan boyleyim diye düşünme 🥲 şekerini bile etkiler o yuzden sordum,stres kaygı ile de yükseliyor çünkü şeker 🤷🏻‍♀️

Canlarım merhaba, bu iki gün aktif olamayacağım gibi duruyor çünkü kaçamak bir tatil planladık. Telefonu elime almadan anın tadını yaşamak istiyorum. Gelebilirsem menülerle geleceğim, bakalım. Hemen bildirimimi yapayım.

Eki Görüntüle 3429009
Tebrikler canım 😘 iyi tatiller 🥰

Afiyet olsun canımm 🥰🫶🏻

Afiyet olsun canımm 💙🥰

Afiyet olsun kuzum 🥰

Afiyet olsun canımm 💙🥰

Teşekkürler canımm 🥰💙😍

Canımm menülerin gayet iyiydi, regl ödemidir muhtemelen 🥰

Canımmm çok az kalmış yaaa kuzucuğun gelmesine 😇😇

Teşekkürler canımm 🥰

Haftaya eksiyle geleceğine eminim canımm 🥰💙

Amiinnn canımm o kadar çok ihtiyacım var ki 🥰🥰

Günaydın tatlımm 🥰😍

Aminn bitanemm, teşekkürler 🙏🏻🥰

Tebrikler kuzummm şahanesin 🥰🥰

Bu hafta motivasyonun düşmüştü canımm ama önümüzdeki hafta toparlayacağına eminim canım 🥰🫶🏻

Tebrikler canım 🫶🏻🥰

Ne demek kuzumm, çok aktif bir kaptan değildim ama 🙈 ben teşekkür ediyorum senin verdiğin kaptanlık sayesinde verdim kilo, yoksa bu hafta da olalalaaaa olacaktı 🙈🥲🤭🤭

Tebrikler canımmm çok iyi 🫶🏻🥰🥰

Tebrikler kuzumm 🌸🥰

Tebrikler canımm 🥳🥰
Yaaaa evet çok az kaldı 13 hazirana hedef🥲

Eki Görüntüle 3429009
İyi tatiller🥰

X