Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Başınız sağolsun canım, Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun
Başsağlığı veren herkese teşekkür ederim çocuk olunca insan bi ayrı üzülüyor sağolun hepınız okudum yazdıklarınızı ama etıket yapamıcam kusura bakmayın kaçtı alıntılamamışım

Günaydın kııızzzllaaarrr hepinizi öpüyorum güzel bir gün diliyorum

Çok halsizim afedersiniz sabaha kadar wc ye taşındım. Umarım bugün biter gider yarın öbür gün hastane işlerim var.
Kollarımda ve bacaklarımda eskiden kalma çizik izleri var bir sürü krem denedim olmadı dermatoloğa göstericem bakalım eski yaraların rengini düzeltecek bir çözüm var mı lazerden başka.

Aralıklı oruç yapabilirsin öğünlerinede sebze agırlıklı koyarsın ek olarak meyve de eklersin sonra yine devam
Zaten çoğunlukla sebze ağırlıklı besleniyorum. Ara öğünlerde elma yiyorum.

Bir ara bebek düşündüğümde,doktor diyabet ilacını vermişti. o kilo vermemi hızlandırmıştı pcos olduğum için. Acaba doktor onayı ile tekrar o ilacı mı alayım.

Oy oy çok geçmiş olsun, çocuklar gerçekten çok güçlüler

Öyleyse hazırlıkta olurum
Minik yeni yürümeye çalışıyor, hiç yerinde durmuyor. Neyseki evde yardım edecek adamım çok ama gecesi bana ait olacak, Rabbim büyük, çabuk atlatırım inşaAllah
Kuran meali iyi fikir, daraldıkça dinlerim inşaAllah
Bugün yataktan kalkamadım, şimdi koşturmacadayım

hoşbuldum kaptanım
Önümüzdeki 3 gün açlık yapacağım, menü yok

Gönlünce bir gün olsun canım, düzelir inşaAllah

Saxenda mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…