Popüler Konu LenaG ile MasterFit

hepsi artı değildir bence. içinde ödem ve wc falan da vardır değil mi?
WC varda bu ara çok düzensiz beslendim
Ben bunu paylaşmıştım canım

Yaptım canım buldum
Hayırlı geceler kızlar
Büyük torun salıncaktan düşüp kolunu incitmiş, onun küçüğü kızıl olmuş, geçmiş olsun için gittik, geç geldik
Çok geçmiş olsun
Bazen çok güçlü oluyorlar bazen çok narin. Benim küçük karyoladan düşmüştü. Köprücük kemiği kırılmıştı
Şükür birşey kalmadı

Hiçbirşeyden keyif alamıyorum, sebebini de bilmiyorum kaptanım, bu haftayı tamamlasaydım haftaya izin alacağım, torunlar bende kalacak, kızım Türkiye ye gidecek
Bulaşıcı hastalık sırayla yokluyor bizi aynı dar boğazdan geçtim kuzum seni çok anlıyorum. Anlayarak mealden Kur'an okudum , okuyorum hâlâ. Rabbimin öyle güzel hitaplari geldi ki inanılmaz rahatladım . Naçizane aklında olsun. Bizi bilen , gözeten, yardım eden yaradicimiz var sen de ona teslim et yüreğini şifa olacağına eminim. İzin süreleri çok riskli nolur bunu da aklında bulundur beni hep geriye itti. Hazırlık çok iyi gelecek en azından gerilmeden cabalamaya devam edersin. Dualarimdasin bitanem.

Canım ya senin adına çoook sevindim.
Daha ne kilolar görücez beraber inşallah

Dünkü menüm
Sabah 08.15 3 dlm ekmek 1 sahanda yumurta....domates peynir zeytin ...yine başladı ekmek zaafiyetim ay... Sıcak olunca eşimin gazına geldim ...onunla kahvaltı yapmıycam hafta içi bir daha.

Akşam 3 kaşık kadar fırında et 2 kaşık pilav 2 kepçe mercimek çorbası, 3 kaşık fırın sebze , salata, 3 kaşık patlıcan yemeği.

Herşeyden de yemişim...ne çok olmuş az yedim sanıyordum...
Jasminium84
Elhan

gezegenfeza hoşgeldin canımm, haftasonuna birlikte güzel gireceğiz inşallah

LenaG seni kaybettiğim için çok üzgünüm ama tebrikler, daim olsun kilo vermelerin çiçeğimm

Merhaba kırmızı takım Ceeeeeeeeeeee kaptanım inşallah mahcup olmam

Jasminium84 çiçek kaptanım harika kaptanlığın için çok teşekkür ederim.
ben teşekkür ederim bitaneemm güzel yol arkadaşlığın için

afiyet olsun canım

canım çok karbanhidratlı bir menü olmuş, bugünü biraz sebze ağırlıklı geçirirsen dengelersin, afiyet olsun

yemeklerine hayran olduğumu daha önce 456211578433 kere söylemiştim sanırım bir daha demenin zararı yok di mi

afiyet olsun çiçeğim

Vay bana vaylar bana
Cee eeee cumartesi gösteririm sana
Kendim ettim kendim buldum
Jasminium84 ben geldim
hpşgeldiiiinnnn canımmmm

Hayırlı geceler kızlar
Büyük torun salıncaktan düşüp kolunu incitmiş, onun küçüğü kızıl olmuş, geçmiş olsun için gittik, geç geldik
ahhh kuzular yaa çok çok geçmiş olsun

canım sebze hiç yok, lif almazsan wc sıkıntısı yaşarsın bu da kilo verimini etkiler, bugün kahvaltına yeşillik, öğle ve akşam öğünlerine sebze yemeği koy olur mu, afiyet olsun

aslında sabahki 3 dilim ekmek olmasa akşam öğününde abartı birşey yok geneli sebze canım, ama sabaaahhhh olalalaaaa

afiyet olsun balımm

Günaydın kaptanım
günaydınn canımm

Günayydııınnn
Herkese kocaman bir günaydın. Bugün hava açık. Ve ben nobetciyim.
Günaydın canım iyi nöbetler
Günaydın
Küçüğün okul kahvaltısı var. Normallik adına atılmış bir adım
Pek yazamayabilirim
Günaydın canım gününüz güzel geçsin
Günaydın herkese
Limonlu suyumu içtim
Günaydın afiyet olsun
Canım ya senin adına çoook sevindim.
Daha ne kilolar görücez beraber inşallah
Sağol canım inşallah çıtır oliciiizzz
Günaydın kızlar
Günaydın çiçek
Günaydın canım

Kuzum ben aynı kılodayım bu sabah tartıldım dun evden çıkınca sabah bırden hıc aklıma bıle gelmedı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…