Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydın hayırlı tartı günü dilerim.
Günaydın kaptaniçem
Günaydın canlar
Günaydın canım
Günaydın kızlar
Günaydın Ceeeee
Başınız sağolsun Allah mekanını cennet eylesin
11.05.2024 :71.1 kg
14.05.2024 : 70.6 kg
Fark -500 Gr
Allah'ım inşallah bu eksi beni şımartmaz
Jasminium84 Cordelia Elhan Mthn83
Tebrik ederim canım yok yok şımarma yok hırslanma var
Günaydın çiçek kaptanım
Günaydın kızlarrr
Cumartesi 91.5
Bugün 90.7
Fark - 0.8

Ceeeeeeeeeeee Elhan Mthn83

Eki Görüntüle 3427003
Günaydın canım tebrik ederim

inşallah canım ya, regl öncesi zaten kötü bir de gecikince mahvediyor insanı, ben de 4 gün gecikmeyle oldum 10 gündür patlamaya hazır bomba gibi geziyordum
Ayyy kaptanim en fenasida bu ödemlerden her ay 400-500 gr inin bize ait gibi ustumuze yapışması ve bir daha ki reglye kadar bundan kurtulmak icin çaba gostermemiz neyse olalimda gerisi mühim degil

Ayyy kaptanim en fenasida bu ödemlerden her ay 400-500 gr inin bize ait gibi ustumuze yapışması ve bir daha ki reglye kadar bundan kurtulmak icin çaba gostermemiz neyse olalimda gerisi mühim degil
evet yaa ayın 1 haftası hepi topu gerçek kilomuzda geziyor gibiyiz

aynenn olalım da, kilo dışında bir ton sıkıntı yaratıyor bize olmamak

Cmt 64.2
Salı 64.4
niye iradeli değilim neden başaramıyorum
Ceeeeeeeeeeee Elhan Cordelia
Neden başaramayasın ki canım olacak inan bana buradan ayrılma menülerine dikkat edelim seni üzmeyen ama sağlıklı beslenmeye dikkat edelim kuzum su içmeye özen gösterelim inan gidiyor bitanem cumartesiye süper geleceksin hadi bakalım
Günaydın kızlaarrr

Cumartesi 100.40
Salı 99.70 ( olduuuu en sonunda olduuuu bimbambommm )

fark - 0.70

Hepinize harika bir gün diliyorum

Jasminium84 Elhan
Tebrikler canım 9 lar hoşgeldi

Afiyet olsun Serapcim.
Diş ağrın geçti mi birazcık. Geçen haftalarda bu ağrı beni hayattan koparmisti ne yaşadığını tahmin edebiliyorum. Allah şifa versin kuzum.
Maalesef geçmedi doktor ağrı kesici ve antibiyotik verdi onları kullaniyorum birazcık hafifledi cuma günü Kanal tedavisi yapcak çokta korkuyorum

Kızlar hepinize çok çok teşekkür ederim. Bu grup olmasa bırakmış gibiydim önce Mthn83 tuttu elimden sonra hepiniz destek verip kaldırdınız beni

Ben bu kiloyu o kadar zamandır görmemiştim ki.
Oram ağrıyor buram tutuluyor diye hiç adım atmıyordum sayenizde gaza gelip artık 10 bin adım atıyorum daha az yanıyor canım

İyi ki varsınız

Te
Teşekkürler kaptan suyumu az içiyorum aklıma geldikçe içiyorum zorlayayim bugün,çekirdek tuzluydu odemde oldu sanırım hafta sonu misafirim vardı yatılı biraz kaçırmış olabilirim tatlı ve cerezden telafi etmeye calisacagim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…