Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun menün güzel canım
Dün 4 kişi menü spor bildirimi yapmış
Bugün sadece 2 kişi
Nerde bu millet
O kadar mı beceremiyorum ben bu işi?
Pazar günü çoğu kişi serbest takılıyor bence çünkü benim de 2-3 kişi oldu bildirim

Peki eşinin tatil anlayışı nasıl ? Kamp,kültür turu, sadece evde oturup dinlenmek? Benim eşim için de tatil açık büfe demek havuz sevmez,denize 1 kere girer 2.gün sıkılmaya başlar bense gündüz havuzda denizde takılıp gece dans etmeye gitmek isterim eşim ondan da sıkılır kafa dengi bir arkadaşın varsa yap planını tatilinin keyfini çıkar.

Eşimin tatil anlayışı evde oturmak ve kitap okumak. Önümüzdeki yüz yıl evde otursa ve kitap okusa sıkılmaz. Tamam ben de seviyorum evde vakit geçirmeyi ama ayda yılda bir gitsek ne olur ki sanki

Eşimin tatil anlayışı evde oturmak ve kitap okumak. Önümüzdeki yüz yıl evde otursa ve kitap okusa sıkılmaz. Tamam ben de seviyorum evde vakit geçirmeyi ama ayda yılda bir gitsek ne olur ki sanki
Ben de diyecektim bir senin tatilin olsun bir onun tatili. Aslında okumak istediği kitapları yanına alıp pekala tatilde de okuyabilir. Havuza denize inmek zorunda değil ki sakin bir yer bulur kendine keyifle okur olmadı odasında kalır ama nefret eder diyorsun ve bu sebepten surat asacaksa tatil sana da iyi gelmez. Ben olsam annemle giderdim anne-kız-torun üçlemesi keyifli olur

Ben de max 2 gün dayanabiliyorum, eğer 3 gün yaparsam 3. Günün sonu kötü bitiyor
3. Gün bende bozmamak için direniyorum. Dördüncü günü yapamıyorum
Kız abla kaptan olmak sana yaradı menüye bak maşallah

Çok güzel canım su ve spor muhteşem bol eksi göreceğiz bence

Adımlara bak vuhuu afiyet olsun canım. Diyetisyen nasıl gidiyor bu arada?
Sabah tartildim
Akşamdan bekletiyorsun canım. Hatta suyunu cocuklara icirdim. Çok tatlı diyorlar.

Orta yolu bulun, ikiniz de rahat edin

Günaydın herkese
Günaydınnn
Günaydın maviş kaptanım
Günaydın canım
Günaydın kızlar
Günaydın canım
Günaydın afiyet olsun
Günaydın kızlar
İyi haftalar
Günaydın canım sana da iyi haftalar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…