Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Tatlım noldu desem ......
Ama tekrar yaşamış gibi olacaksan anlatma.
Ama merak ettim....
Yine de ne olursa olsun herşey geçiyor. Biz bedenimizle başbaşa kalıyoruz.
Keyfin için ye ama birine kızıp da yeme zaten o zaman insan birşey anlamıyor. Bayat tatsız tuzsuz ne varsa gömüyoruz. Ah hep yaptık kuzum...

Ben severim
İster yoğurda doğrayıp yersin
İster kuruyemişle, istersen çörekotu ve zeytinyağıyla
Her hali güzel

Afiyet şifa olsun canım, su, spor yok mu

Kız abla kaptan olmak sana yaradı menüye bak maşallah

Çok güzel canım su ve spor muhteşem bol eksi göreceğiz bence

Adımlara bak vuhuu afiyet olsun canım. Diyetisyen nasıl gidiyor bu arada?
Evet canım yaradı galiba, midem, vücudum rahat bakalım tartı ne diyecek

Dur kız daha Salı kapışmamız var, bakalım kim kimin en çok kilo veren kızını alacak

Ay dur anlatayım zaten anlatmaya yer arıyorum
Aslında size danışacaktım da sonra gündemi meşgul etmiyim diye yazmamıştım.

Sorun şu ki ben tatili çok severim ( deniz havuz kum güneş vs) ama eşim nefret ediyor. Zaten yazları hep bişey çıktı ( doğum, ev tadilatı, ameliyat vs) çoğu zaman tatile gidemedik ve ben o yazları depresyonda geçirdim. Bu yaz önümüzde çok şükür bir engel yok ( inşallah kimsenin olmasın ) tatile gidelim diyorum astı yine suratını iki gündür konuşmuyoruz doğru düzgün.
Çocuk yokken ben kız arkadaşlarımla tatile gidiyodm o da kabul ediyordu ama şimdi çocukla ben tek başıma nereye gideyim eşim de yanımda olsun istiyorum ama yok o asla istemiyor gelsem de suratım asık olur senin tadını kaçırmış olurum diyor..
Sizce ne yapmalıyım? Kızımla birlikte annemgille ya da arkadaşımla bi plan mı yapayım yoksa asık suratlı biriyle tatil mi ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…