Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Evet ablacim kafamda hep konusmalar birde hep kendimi elestiren susturamiyorum
Leyla bu sen degilsin noluyor diyorum
Bana ne oldugunu anlamlandiramiyorum
Gececek diye bekliyorum
Gececek ablacim rahatlayacagiz🌸🌸🌸
Biz nelerin ustesinden geldik🙏🏻🫶🏻
Sen kendini buraya fazla adama biraz kendine zaman ayir ama bizimle ol
Biz kendi menulerimizi yorumlar elestiririz sen merak etme
Yanimizdan ayrilma🌸
İlac yerine iyi hissetmek diye bir kitap aldim onu okuyorum
Merak etme gececek🫶🏻🌸🥰😘😘😘😘
Seviyoruz seni❤️❤️❤️
Bdt için en iyi kendine yardım kitabı.

Menu
Sabah 10.30
1 haslanmis yumurta
Beyaz peynir
Domates salatalik
Kucuk simit
2 dilim tb ekmegi kizarmis

Ara 13.00
3 hurma
2 ceviz

Ara 16.00
5 biskuvi ( diyetisyen listesi )
1 sb sut

17.30
2 dilim cikolatali visneli kek ( yeni pismisti dayanamadim aksam yemegi yok o sebeple )

Su 2 lt
Sporu gece atacagim
@Elhan Cordelia Cordelia gezegenfeza gezegenfeza
Tam cumartesi menüsü olmuş, sıkıntı yok tatlım

Canım benim. Prozac bağımlılık yapmaz ama doktor kontrolünde başlayıp bırakıp düzenli kullanmak gerekiyor.
Bir kaç soru soracağım
*Herhangi bir tanı koydu mu yoksa hafif depresyon mu dedi?
  • lityumuna baktı mı!?
  • ne kadar süredir bu duygular hakim
  • yakın zamanda genel kan tahlili yaptırdın mı? * bu hislerim başladığı zamanlarda hayatında bir şeyler değişti mi?

Şimdi kendi üzerine çalışabilmek için biraz kendini iyi hissetmen gerekir , bunun için ilaç faydalı olabilir. Ben prozacı severim
Sadece konustuk gecmis gelecek
Beni mide doktorum yonlendirmisti aslinda gitmemistim sonra baktim duygu durumum bozuk bari gideyim... Bunlari kullan gel dedi o kadar.. ben de arastirdim pek iyi bahsetmiyorlar korktum
Ama kendimi de iyi hissetmeye basladim 🌸

Ah yavrum niye bize söylemedin gerçi ne yapacaktık :işsiz:
Ben şanslıyım yine de :dua: bana yardımcı oldun arkadaşlar bir sürü dua etti. İçine atma olur mu :KK60:
benzer durumu yaşayan birinin olması insana neden iyi gelir ki :KK23:
Bence de şifa var sizden kaçamam çok seviyorum hepinizi. :KK36:
Bazı insanları görünce gözüm gönlüm açılıyor, içimde kelebekler uçuşuyor, bazılarının sesi şifa gibi geliyor, senin parmaklarından dökülen kelimeler beni o kadar rahatlatıyor ki anlatamam.
İyiki sanal da olsa tanımışım seni 🥰🥰

Sadece konustuk gecmis gelecek
Beni mide doktorum yonlendirmisti aslinda gitmemistim sonra baktim duygu durumum bozuk bari gideyim... Bunlari kullan gel dedi o kadar.. ben de arastirdim pek iyi bahsetmiyorlar korktum
Ama kendimi de iyi hissetmeye basladim 🌸
Yok canım zararı yok ama genel bir tahlil yaptır belki değer kaynaklıdır. O kitaba başla bakalım. Bir de nefes egzersizi ile güvenli yer meditasyonu yap iyi gelir bu süreçte . Kendine yardım kitaplarından ben de öneririm o bitince

Yok canım zararı yok ama genel bir tahlil yaptır belki değer kaynaklıdır. O kitaba başla bakalım. Bir de nefes egzersizi ile güvenli yer meditasyonu yap iyi gelir bu süreçte . Kendine yardım kitaplarından ben de öneririm o bitince

Evettt nefes egzersizi ve yoga yapiyorum🌸🌸 vagus sinirimi calistiriyorum falan baya arastirdim🫠🙈

Sagol abla icimi rahatlattin midem kuculmus aksam yemegi yemedim ceza verdim kendime 🤣 temizlik yaptim yoruldum erken yaticam
Bugün bende dağıttım canım, senin önünde 6 gün, benim önümde 2 gün var, toparlarız 🤲🏼🤲🏼
Ne kadar kendimizi sıkabiliriz ki, yaşam şekli haline getirmemiz lazım, 49 yaşına kadar bozuk beslen, bikaç ayda düzeltmeye çalış. Çok zor, bir şekilde dengeyi sağlamalıyız.
Sen başarırsın güveniyorum 🥰🥰

27 nisan

10:30
2 dilim ıslak kek

12:00
2 dilim ekmek,
Küflü peynir, çemen, salatalık

16:00
Lastik şeker, bikaç toffifee
2 Tabak kuru fasülye
Firikle bulgur pilavı (2 servis kaşığı)
2 muz üstüne fıstık ezmesi

1,5 lt su
2 kupa kahve, 4 kupa çay

uranus35 uranus35

Adımları akşam yazarım Cordelia Cordelia

1-2 gün daha işyerinden takılacağım. sonra evden götüreceğim öğünlerimi. böyle daha iyi olacak. artık kilo vermeliyim. bu yıl doğru düzgün adapte olup kilo veremedim. şimdi yine yaz geliyor 😓
akşamları da yine az az leslie ve mezdekeye başlayacağım. eskiler mezdike seanslarımı bilirler 😁
son zamanlarda ayaklarım zorluyor beni. ağırlığı taşımakta zorlanıyorlar farkındayım 😏

X