Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bize kedicik atmıyorsun artık cordeliacığım💗 arada duvarlara tırmanmış kedi görseli arıyor gözlerim grupta 🤣🤣
Camlara tırmansa 😁 canım gelemiyorum ki bi garip hallerdeyim 🫤 IMG_0430.jpeg IMG_0513.jpeg

Tipe bak yaa çok şapşik bakışlarını severim 😻
Nen var kuzum? Bayram geçti gitti bitti artık önümüzdeki yeni bayrama hazırlanmaya başladık öyle düşün. Hatta Mthn83 Mthn83 bize kurban bayramı hedef tablosu yapsın (müsaitse tabiki) hedefe doğru tam yol ileri yapalım 🫶🏻
Yok canım çok şükür girdim çok iyiyim başladığım yere dönmek istemiyorum. Ama zorlandım epey 😼kendi kuyruğunu kedim kovalasın ben yıllarca çok kovaladım bayrak onda🥰

Canım hiç kendine kızma kendinle barışık ol. Ben dikkat ediyorum Burdaki kızların çoğu otokontrolü olan özdüzenlemesi yüksek insanlar sende buna dahil. Yani iradeli kendine hakim olabilen kişileriz ve sen kesinlikle onlardan birisin. Arada tabiki kontrolü kaybettiğimiz günler haftalar olabilir bu çok normal ama toparlıyoruz da önemli olan bu.
Cok tesekkur ederim canim guzel dusuncelerin icin 💗 biz hepimiz superiz 💗

Camlara tırmansa 😁 canım gelemiyorum ki bi garip hallerdeyim 🫤Eki Görüntüle 3419338 Eki Görüntüle 3419340
Ne oluyor orada bakışı 😅
Bak menü yorumları için süper bir bakış 😅
Diyet kafası ile bayram kafası arasında Araf gibi bi yerdeyim☺️
Bı kendine gel. Zaman çok kıymetli yaz geliyor hadi hadiiii♥️
İlla kabak diyorsunuz 😁 Mthn83 Mthn83

Tipe bak yaa çok şapşik bakışlarını severim 😻
Nen var kuzum? Bayram geçti gitti bitti artık önümüzdeki yeni bayrama hazırlanmaya başladık öyle düşün. Hatta Mthn83 Mthn83 bize kurban bayramı hedef tablosu yapsın (müsaitse tabiki) hedefe doğru tam yol ileri yapalım 🫶🏻
Yaparim yeterki zayıflayın ♥️😅
Selam kızlar bugünkü menum
Kahvaltı bir kaşık lor 2 yumurtadan omlet domates salatalık bir dilim hindi fume
Akşam hellim peynirli salata
Spor 20 dk leslie 200 puan 2500 adım 250 puan toplam 450 puan
Cordelia Cordelia Elhan Elhan Mthn83 Mthn83
Afiyet olsun canım 😍
Menüm
Sabah 2 dlm ekmek 1/2kk peynir 1 Tk bal 1 yum haşlama 1 kaşık tahin

Ara kahve

Ara maden suyu

Akşam 5 kaşık et sote , salata ,2 kaşık yoğurt

Su 1.5 lt
Spor 80dk yürüyüş

🥰🥰🥰
Mthn83 Mthn83
Elhan Elhan
Afiyet olsun canım 😘

Menum
Sabah 11.00
2 Tb ekmegi kizarmis
Avokado sos
Beyaz peynir
Domates salatalik

Ara 13.30
Sade kahve
3 hurma

Ara 16.15
5 kakaolu biskuvi ( diyetisyen listesi 🤗)
1 sb sut

Aksam19.00
Ton balikli salata 1 yk yag ile

Su 2 lt
Spor suan 8409 adim
Elhan Elhan Cordelia Cordelia Mthn83 Mthn83

Kacamaksiz 3.gun cok sukur 🤗🤩
Afiyet olsun canım 😘

X