Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Eskiden ben de sevmezdim aklıma da gelmezdi ama şimdi diyet yapınca her gün tartıya başladım bu da bağımlılık sabah uyanınca yapmak istediğim ilk şey tartı oluyo ama haklısın galiba sadece tartı günleri tartılmayı halletmem gerekiyor öteki türlü insan kafayı yiyo 200 gram aldım diye ağlayacaktım sabah nerdeyse
Her gün tartılmak çok yanıltıcı oluyor malesef o hataya bir ara ben de düştüm ama tartılmamak lazım. Sayının eksilmediğini görünce stres oluyoruz ve bu kilo vermeyi olumsuz etkiliyor. Tartıyı unut ctesi tartılırsın. Menünde bir sorun yok kesin eksi görmen lazım ama vücuduna biraz zaman ver bi yağları göndersin ortalığı toparlasın 😄

Günaydın canım çok geçmiş olsun ♥️
Teşekkür ettim canım benim
Tamam bebe deme yaşlari musait diyebilrsin :) benim kizimda da cumadan beri gecmeyen ates vardi en sonunda doktora goturdum rontgen cektirdi akcigerleri icin enfeksiyon var dedi antibiyotik verdi. 2 gun kullandim gecti. Istersen doktora gotur canim

ŞAka di mi :KK66:

Afiyet olsun canim

Ne guzel. Zaten senin menu resimlerin kalp ben :KK68: saglikli seyler yiyince aklima sen geliyorsun

Canjm acaba sebzeleri de gereginden fazla yiyor olabilir mjsin? Ben dun arada kacamak yaptim ama saglikli beslendim genel olarak o nedenle arti ciktim bugun. Kacamakta yapmiyorsun degil mi?
Götürdü canım eşim dün. Onun boş günü idi. İkisine de antibiyotik başlanıldı. Ama çok kötü oksurukleri var. Çarçabuk toparlarlar inşallah

Maşallah canım çok güzel vermişsin 😍
Tesekkur ederim canim iyi geldi diyetisyene gitmek her hafta yapamadim yapamiyorum diye gidiyorum kendime kizarak orda gordugum sonuc bana iyi geliyor moral motive oluyor 🤗 kendine niye kiziyorsun kendine niye bunu yapiyorsun diyor
Onceden 20 kilo verdim sonra aldim heralde oyuzden kendime hep kiziyorum 🙈 hep yapamiyor modundayim

Günaydın canım Allah yardım etsin inşallah 🙏

Günaydın 😘 geçmiş olsun 💐 iyi misin şimdi ?

Günaydın kaptaniçem dişin nasıl oldu ?

Günaydın 😘 kolaylıklar dilerim 🙏

Günaydın canım 😘

Günaydın kırmızı kaptanım 😘

Günaydın canım 😘

Günaydııınn sana da güzel bir gün olsun 🙏

Günaydın ablacım hayırlı günler 😘
Hala kemik ağrılarım var ama hareket iyi geliyor ♥️
Sen kaptansin farkindamisin ben kaptanken cok hirs yapiyorum hadi kalk basla her gecen gun bosa gidiyor
Ayy dürtü iyi oluyor ♥️
Dün çok ağrım oldu gece bile uyandım 🙁
Bugün spora gitmekte kararsızım 🙄
Diyetisyenden ciktim oleyyy :KK36::KK9:
2 kilo vermisim
1300 yag 500 gr odem vermisim
Obezite araligindan ciktim cok sukur buna cok takiliyordum
Maşallah harikasın canım 😘

Kaçamak yok sebzeyi de aşırı aşırı yemiyorum ki bir tabak yiyorum her zaman yaptığım gibi yapıyorum normalde bir kilo vermem gerekirken ben artı çıkıyorum çok sinir bozucu dün kaçamak olarak minik bir kare çikolata yedim cumartesiden bu yana tek kaçamak da buydu
Bir diuetisyeni dinlemistim soyle diyordu bazi kisiler kilo vermekte zorlanir cunku vucutlari zor kosullara kendini alistirir herhangi bir kitlik durumunda kilo vermesi az olur diye
Haşlama beni cok bayıyor aırfrey ve sote ince dilimlenmiş gidiyor yine havuc katıyorum bazen de
Evet haslama guzel olmaz
Günaydın canım Allah yardım etsin inşallah 🙏

Günaydın 😘 geçmiş olsun 💐 iyi misin şimdi ?

Günaydın kaptaniçem dişin nasıl oldu ?

Günaydın 😘 kolaylıklar dilerim 🙏

Günaydın canım 😘

Günaydın kırmızı kaptanım 😘

Günaydın canım 😘

Günaydııınn sana da güzel bir gün olsun 🙏

Günaydın ablacım hayırlı günler 😘
:KK68: :KK68: :KK68:
teşekkür ederim caım ama keşke bununla kalsaydım :KK43:

çok geçmiş olsun canım, şimdi nasılsın var mı ağrın

ben de yedim ya :KK43:

hayır kaptanım ne yazık ki duramadım ve yazmaya da utanıyorum yediklerimi :KK43:

günaydın canım, çok geçmiş olsun neden oldu ki acaba üşüttün de kemiklerine mi vurdu ağrısı :KK43:

günaydın biriciiğimm :KK60:

günaydın kaptanımm :KK60:

günaydıınnn :KK200:
Şişşşt tamam oralari şeyetmiyoruz:ıslık:
Teşekkür ettim canım benim

Götürdü canım eşim dün. Onun boş günü idi. İkisine de antibiyotik başlanıldı. Ama çok kötü oksurukleri var. Çarçabuk toparlarlar inşallah
Amin canim insallah
Ben sabah az açılayim diye okula yürüyerek geldim. Hem sabah sporum çıksın. Hem uykum dağılsın diye. 7000 adım attım. Ama sürekli yukarı yürüdüm bayağı zorladı.
Sabah ben de cok yurumek istedim hava cok guzeldi ama hem gec kaldim hem de okula yuruyere 1 saatte gidecegim icin zorlamadim

X