Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun canım 😘 Güzel menü :KK5:
teşekkür ederim caım ama keşke bununla kalsaydım :KK43:

14.30' da dişim cekildi. :KK61:Kanamasi durmadı. Direkt boğazıma sızıyor tampon yapsam da yutuyorum. Midem bulanıyor ve ben sürekli bir seyler atistiriyorum diyetim mahvoldu. :mad:
çok geçmiş olsun canım, şimdi nasılsın var mı ağrın

Ben de ben de ama cikolata yedim malwsef :KK43:
ben de yedim ya :KK43:

Sen şimdi bu mu Yemekte duracak mısın
hayır kaptanım ne yazık ki duramadım ve yazmaya da utanıyorum yediklerimi :KK43:

Günaydın 😍
Dün gece çok kötüydüm 🙁
Bacak kemik ağrım vardı ilaç aldım en son dayanamayıp 😭
günaydın canım, çok geçmiş olsun neden oldu ki acaba üşüttün de kemiklerine mi vurdu ağrısı :KK43:

günaydın biriciiğimm :KK60:

günaydın kaptanımm :KK60:

günaydıınnn :KK200:

Günaydın canım Allah yardım etsin inşallah 🙏

Günaydın 😘 geçmiş olsun 💐 iyi misin şimdi ?

Günaydın kaptaniçem dişin nasıl oldu ?

Günaydın 😘 kolaylıklar dilerim 🙏

Günaydın canım 😘

Günaydın kırmızı kaptanım 😘

Günaydın canım 😘

Günaydııınn sana da güzel bir gün olsun 🙏

Günaydın ablacım hayırlı günler 😘
Dişlerin huyu da değişmiş. Bu kadar beklemiyordum Lenam. Şu an başım çok ağrıyor. Ağrı kesici alıyorum.
Sorduğun için teşekkür ederim. 😘

Aynı dertten muzdarip biri olarak bende dun artı dayım 2 gün önce kaçamak yaptım ama bi okadar da Yürüyüş vardı dün daha dengeli yedim ama.yine fazlasıyla artı dayım ben anladım ki ipin ucunu oldukca sıkı tutmak gerekiyor bir salata bile diyoruz ama içindeki domates bile şeker olan bir besin daha dikkatli olmak gerekiyor vücudumuzu iyi tanimamiz gerekiyor verenler nasıl veriyor diyorum kendi kendime
Yani alt tarafı domates ama ya benim diyetisyenim domates biber salatalık sınırsız yiyebilirsin diyo mesela. Domates de yerken kilo alacaksam ne yiyelim ki açlıktan mı öleyim anlamadım 😭ki öyle bir kilo da yemedim yani bir domates koydum marul koydum birkaç yaprak bir biber koydum ton balığı koydum yağını iyice süzüp 80 gr sos olarak da limon koydum çok az da zeytinyağı koydum iki üç damla. Öğle akşam yemeği yerine bunu yedim. Bir önceki gün de kabak yemiştim zeytinyağlı bir tabak. Ondan önceki gün de kabak yedim galiba.

teşekkür ederim caım ama keşke bununla kalsaydım :KK43:

çok geçmiş olsun canım, şimdi nasılsın var mı ağrın

ben de yedim ya :KK43:

hayır kaptanım ne yazık ki duramadım ve yazmaya da utanıyorum yediklerimi :KK43:

günaydın canım, çok geçmiş olsun neden oldu ki acaba üşüttün de kemiklerine mi vurdu ağrısı :KK43:

günaydın biriciiğimm :KK60:

günaydın kaptanımm :KK60:

günaydıınnn :KK200:
Başim çok ağrıyor casminim. 🥺 Bugün naz günüm olacak sanırım :KK61:Biraz uzak durayım sizlerden. :KK14:

Kaçamak yok sebzeyi de aşırı aşırı yemiyorum ki bir tabak yiyorum her zaman yaptığım gibi yapıyorum normalde bir kilo vermem gerekirken ben artı çıkıyorum çok sinir bozucu dün kaçamak olarak minik bir kare çikolata yedim cumartesiden bu yana tek kaçamak da buydu
Sadece tartı günlerinde tartiliyoruz🌸 bana biraksan 2 haftada yada ayda bir tartilirim🙈 tartilmayi hic sevmiyorum🥲

Afiyet olsun canım 😍

Ayy biride benim tepeme binse bugün hiç ucu bucağı yoktu 🙄
Su bile icmedim
Heryerim ağrıyor uykum var ama deli gibi oturuyorum. Kendi kendime faydam yok

Ooo süper menü

Harika menü afiyet olsun ♥️

Çok geçmiş olsun tampona devam etseydin keşke

Oo maşallah 🧿
Sen kaptansin farkindamisin ben kaptanken cok hirs yapiyorum hadi kalk basla her gecen gun bosa gidiyor

Gunaydin gunaydin :KK68: :KK68:
Bugun de sporsuz gecmesin

Eklentiler

• 20240425_094950.jpg
    20240425_094950.jpg
    71,4 KB · Görüntüleme: 19
Aynı dertten muzdarip biri olarak bende dun artı dayım 2 gün önce kaçamak yaptım ama bi okadar da Yürüyüş vardı dün daha dengeli yedim ama.yine fazlasıyla artı dayım ben anladım ki ipin ucunu oldukca sıkı tutmak gerekiyor bir salata bile diyoruz ama içindeki domates bile şeker olan bir besin daha dikkatli olmak gerekiyor vücudumuzu iyi tanimamiz gerekiyor verenler nasıl veriyor diyorum kendi kendime
Yürüyüş spor o an yediklerini etkilemiyor malesef.... Vücut şaşırıyor ödem tutuyor vs.. normal duzen dondukten 4. Gün standart kilonu gorebiliyorsun tartida..

Ben yazin armut domates manyağı oluyorum deli gibi yerim🙈 diyetisyenimde bir sey demiyordu kilo da veriyordum🌸

Sadece tartı günlerinde tartiliyoruz🌸 bana biraksan 2 haftada yada ayda bir tartilirim🙈 tartilmayi hic sevmiyorum🥲
Eskiden ben de sevmezdim aklıma da gelmezdi ama şimdi diyet yapınca her gün tartıya başladım bu da bağımlılık sabah uyanınca yapmak istediğim ilk şey tartı oluyo ama haklısın galiba sadece tartı günleri tartılmayı halletmem gerekiyor öteki türlü insan kafayı yiyo 200 gram aldım diye ağlayacaktım sabah nerdeyse

Başim çok ağrıyor casminim. 🥺 Bugün naz günüm olacak sanırım :KK61:Biraz uzak durayım sizlerden. :KK14:
çok geçmiş olsun kuzumm, Allah şifanı versin tez vakitte :dua: :KK43:

gitme bir yerlere bugün de biz seni nazlayalım azıcık, dur yamacımızda :KK60:

ama başın ağrıyo madem fazla ekrana bakma, sadece bizimle kal :KK200:

Eskiden ben de sevmezdim aklıma da gelmezdi ama şimdi diyet yapınca her gün tartıya başladım bu da bağımlılık sabah uyanınca yapmak istediğim ilk şey tartı oluyo ama haklısın galiba sadece tartı günleri tartılmayı halletmem gerekiyor öteki türlü insan kafayı yiyo 200 gram aldım diye ağlayacaktım sabah nerdeyse
Delilik🥲🙃 böyle kafaya takarsan kilon gitmez kendini sal biraz🌸

X