Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sabah miden kazındı mi fezom? Kahvaltıyı kaçta yaptın
Sabah 8 de kalktım, 11:30 da kahvaltı yaptım, tost yapıp yedim, başka bişey hazırlayacak gücüm ve vaktim olmadı
Bugün temizlik günüydü
Sonrası dışarda eşimle Bikaç dükkan gezdik, dinlenmek için uzandım, ara ara uyuklamışım, bacağım uyuşmuş, kolum ağrımış, daha yukardan getirdiğim eşyaları yerleştirmem lazım, çok yorgunum, Tokat ta deprem olmuş, Sivas’ta hissedilmiş, bizimkiler tetikte, canım sıkkın
İçim kıyılmasına fırsat kalmadı bugün, yine yedim

Son düzenleme:
Süpersin tatlım

Bugun diyetisyen kontrol gunumdu cok yememe ragmen 1200 yagdan vermisim ama tartida 900 gr fazlayim oda ödemmis tamam simdiye kadar yedin artik yemiyorsun dedi alisverisimi yaptim basladim birazdan yuruyuse cikacagim
Süpersin
Bugün dikkat etmeye çalıştım ama çok başarılı olamadım. Bugün eksikler için biraz alışveriş yaptım ama daha yürüyeceğim yola karar veremedim. Bakalım inşallah
Yorumları okudukça kendimi 23 Nisan gösterilerine hazırlanan çocuklar gibi hissediyorum herkeste bi alışveriş bi telaş
Kizlar fatsecret.i kullanan var mi?
Ben indirdim ama tartım yok göz kararı tahmin le bi kaç kez girdim biraktim arkadaşım o uygulama ile 17 kilo verdi
Sağlık olsun canım benim yorgun düşmüş sün zaten yemeden nasil duracaksın Allah afet den korusun memleket yine sallanıyor Allaha emanet

Çok kullandım daha once kuzum suan kullanmıyorum ama en guzelı o bence
Evetbaya guzel
Ben de simdi indirdim ortalama seyler girdim baya goruyorsun ne yedigini falan guzel bence kullanilabilir

Evetbaya guzel

Ben de simdi indirdim ortalama seyler girdim baya goruyorsun ne yedigini falan guzel bence kullanilabilir
Evett bende beğendim en azından aldığın protein karbonhidrat goruyorsun ben yemeden önce yazıyordum bakıyorum karbonhidrat çoğalıyor tabaktan çıkarttığım oluyordu faydalı

Evetbaya guzel

Sen diyince girip baktım 900 küsür gün önce bu kılolardaymısım 55 hedef koyup 75 olmuşum sonra

Eklentiler

• 30125432-B393-450E-BE31-62E94D6C4878.png
    89,8 KB · Görüntüleme: 18
Kizlar fatsecret.i kullanan var mi?
Ben kullandım canım kal hesaplaması yapıyorsan güzel
Ayy hedef tablosu görevini yapmış çok mutlu oldum
Gelecek o kadar
Hepimiz Allah'a emanet canım. Dünyada kalıcı kalan yok. Orada da büyük deprem bekleniyor. Adana'dan bile hissedilmis Sivas'ın hissetmesi normal

Geceyi pek iyi bitiremedim. Yazılanları okuyunca insanların bana hastalandım mi yorumu yapması aklıma geldi
Bugün pilateste kendime baktım. Her yerim lımbır lımbır ama gözünü bana dikip bakan kimse yok. Kendimi dev aynasinda görüyormuşum meğer. Salondaki ortak aynaya baktım ve 5 bayandık biri çok zayıftı onun dışında hepimiz benzer yapilardaydık. Öyle iri bir kadın yoktu aynada. Ama iç dunyamda Dr novzaradan kadını gibiyim

Rabbim herkesi korusun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…