Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sen tam Egeli olmuşsun canım kankim
Afiyetler olsun.
Hiç sorma pazar da bütün bulduğum sebzeleri alıp gelip de her gün sebze mi yiyeceğim neden aldım ki diye kendine kızan doğu egeliyim sağol kankişim
Ooo kimler gelmiş de sporuyla menüsüyle Show yapıyor afiyet olsun
Sahaya attım kendimi bakalım
Durumum aynı, sol dizim kötü, onun için ortopediye gideceğim, randevu bulabilirsek
Çok geçmiş olsun oralarda da randevu işi zor demi bulunmuyor
Günaydın
Damar temizliğine başladım inşaAllah
Dün çok zorlandım ve biraz bozdum, bugün daha iyi olacak
Kolay gelsin şifa olsun canım
Herkese günaydın. Benim uykusuz günler başladı.
Günaydın okullar açıldı sağlık olsun
Günaydın kızlar
Günaydın canım
Günaydın herkese mutlu sabahlar diliyorum
Sanada Günaydın canım

Hiç kızma kendine. Bozulmalarindan endişe ediyorsan biraz pişir dolaba porsiyonluk at . Elinin altında olsun.

Ellerinize sağlık bitanecim Salon mutfak da kolaylıkla biter inşallah

Günaydınlar hanımlar gelemedim hiç fırsatta olmadı,çocuklarda buradaydı bide bel ağrısıyla cebelleştim hastaneue gidip iğne oldum gene .Dün akşam ki dzimi izleyim hemen gelecem.
Günaydın canım ekürim çok geçmiş olsun.
Bayram öncesi yordun mu kendini noldu beline İğne şifa versin. Dün akşamki dizinin iki bölüm gerisinden geliyorum ben de İki buçuk saat dizi mi olur niye böyle uzun yapıyorlar

günaydın kızlar

dün çok güzel gidiyordum ama akşam glutensiz ekmek yaptım bizimkilere, çok da güzel koktu ve pişti dayanamadım oturdum ekmek yedim ya kuru kuru

neyse neyse durmak yok tabii ki, bugün kaldığım yerden devam, yarış olmayınca durduramıyorum kendimi

Günaydın casminim.
Sıcak ekmeğin kokusunda davet var dayanmak zor gerçekten. Glutensiz oluşu belki bir nebze iyidir bilemedim.

Günaydın ben de tam buğday ekmeği yaptım mis gibi koktu eşime verdim tadına baksın diye çok güzel diye diye yedi kendimi zor tuttum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…