Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Çok da abartı olmamış bence canım güllaç o kadar kalorili bir tatlı değil çoğu diyetisyen veriyo güllaç burda gördüğüm kadarıylatavuk döner dürüm de serbest öğün olur oldu bitti işte bugün ben de dışardaydım bütün gün ben de lahmacun yedim ama pişman değilim

Canım güzel menü zaten diyetisyenin sana onay vermiş güllaç hafif bir tatlı üstelik erken kapatmışsın günü afiyet olsun adımlar ve su da güzel.
Sahi sen İst.e geliyordun değil mi ? Hayırlı yolculuklar

Kızlar siz doğum sonrası göbeğinizi nasıl verdiniz? Ben hamile kalmadan önceki kiloma indim ama vücudum eskisi gibi değil hala göbeğim varbugün bir heves tam hamile kaldığım ay aldığım şort etek vardı onu giydim denemek için fermuar kapandı ama görünüşü beni mutlu etmedi baya dar geldi en az 4 5 kilo vermem lazım gibi duruyo düzgün görünmesi için pantolonlar düzgün olunca oldu bu iş demiştim ama olmamış daha

2 aydır diyetteyim ya küçük bi ödülü hakettim bence :) ama midem çok şişti bulandı alışmışım hafif yemeye.
Ama arada bunu yapmazsak saldırma psşkolojisi devre girer. Yaşam stili oluşturmak gerek

Teşekkürler kaptan:)
Aynen Allah izin verirse sabah 11’de uçağımız inşallah Ege ağlamadan inebiliriz :)

Canım asma suratını regl şişkinliğine yapacak bir şey yok

Aynen öyle canım ben de o yüzden ara ara yiyorum sevdiğim şeyleri benim diyetisyenim her hafta bir ödül öğünü veriyo o şekilde daha kalıcı oluyo

Regl yüzünden çok normal canım ödem geçici birşey hiç canını sıkma

Afiyet olsun canım

Cumartesi 68.9
Bugün 69.8
+900

Eve yeni geldim kusura bakmayın
Cumartesi 69.7
Salı 69.3
Fark -400 gr

_200 gr cordeliam

Nereliler canım, ot falan deyince merak ettim.

Selam kızlar bugünkü menüm
Kahvaltı 2 yumurtadan sebzeli omlet domates salatalık
Akşam 1.5 lahmacun bir bardak ayran
Spor 11bin adım 1100 puan
Cordelia Elhan LenaG
Afiyet olsun canım çok güzel menü lahmacun çok severim (ay dur bu hafta ödül alırsam söyleyeyim diyetisyenime )
Ayrıca ayaklarına sağlık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…