Popüler Konu LenaG ile MasterFit

kızlar Allah ikinizede ferahlık versin sıkıntılarınızı kolaylıkla atlatın :dua::dua:
sizin yanınızda banada bugün yukarda yazdım mutfakçılarla papaz oldum. sinirlerim alt üst oldu eşimde memlekete gitti tadilatlı bir yeri bayrama yetiştirmeye çalışıyorum kendi evimi temizlemişim gibi birde orayı bitse temizliyeceğim :KK51:
Kolay gelsin canım

Dünden biraz moralim bozuktu ne diye hitap edemeyeceğimi bilemedigim adam köpeğimizi sokağa atmış.Onun dükkanında duruyordu kediler bende köpek onda kalıyordu. Ona bile bakamayip sokağa atmış barınaktan aradılar beni😔😔 Allah tan benim de numaram vardı çipinde .Çip onun üzerine kayıtlı ama ona ulaşamamışlar. Şok oldum inanın🥲🥲
Oğlum gitti aldı onu ne kadar korkmuş üzülmüş yavrum.Kocaman bir rottweiler cinsi ama ponçik pamuk gibi bir hayvan.
Şimdi 4 kedi 🐱 1 köpek 🐶 evdeyiz bakalım ne olacak.Kediler var diye odada duruyor hayvancagiz. Sesi de çıkmıyor yavrumun 😔
Çok üzüldüm ama kendimi daha güçlü hissettim demek ki benim yüreğim ondan daha güzel daha güçlü ❤️❤️

Dünden biraz moralim bozuktu ne diye hitap edemeyeceğimi bilemedigim adam köpeğimizi sokağa atmış.Onun dükkanında duruyordu kediler bende köpek onda kalıyordu. Ona bile bakamayip sokağa atmış barınaktan aradılar beni😔😔 Allah tan benim de numaram vardı çipinde .Çip onun üzerine kayıtlı ama ona ulaşamamışlar. Şok oldum inanın🥲🥲
Oğlum gitti aldı onu ne kadar korkmuş üzülmüş yavrum.Kocaman bir rottweiler cinsi ama ponçik pamuk gibi bir hayvan.
Şimdi 4 kedi 🐱 1 köpek 🐶 evdeyiz bakalım ne olacak.Kediler var diye odada duruyor hayvancagiz. Sesi de çıkmıyor yavrumun 😔
Çok üzüldüm ama kendimi daha güçlü hissettim demek ki benim yüreğim ondan daha güzel daha güçlü ❤️❤️
Ne desem bilemedim canım iyi ki ikinizin de numarası varmış birkaç gün içinde atlatır minik yavrun korkuyu merak etme. Sen zaten çok güçlü ve çok güzel kalplisin bunu hiçbir zaman aklından çıkarma ❤️

Kızlar kilo veremiyorum diye morelim bozuldu 3 4 gün hiç dikkat etmedim tartıda umarım +2 kilo gelmem çünkü birde biraz böyle deneyeyim dedim belki yine metabolizmam çalışır diye düşündüm çünkü Vücud tamemen açlıga alışmış ve vücud adeta korumaya girmişti 🙄nasıl bir sistemse
Aslında doğru yapmışsın canım aç kalarak kilo vermek doğru değil şimdi artı çıksan bile o ödem olacak vücudunda karbonhidrat su tutacak hiç moralini bozma sağlıklı ama daha çok yemeye çalış

Kızlar çocuklar hasta bir süredir, sonra eşime vebana da bulaştı . Hapşuruk öksürük🥴🥴🥴
Kısıruma bakmayın fazla gelemiyorum. Ama aklıma birşey takılsa hemen size soruyorum . İyi ki varsınız :KK200: :KK200: :KK200: :KK200::KK200:
Çok geçmiş olsun canım inşallah geçer bir an önce bu yıl hastalıklar insanın yakasını bırakmıyor bir türlü

Kızlar kilo veremiyorum diye morelim bozuldu 3 4 gün hiç dikkat etmedim tartıda umarım +2 kilo gelmem çünkü birde biraz böyle deneyeyim dedim belki yine metabolizmam çalışır diye düşündüm çünkü Vücud tamemen açlıga alışmış ve vücud adeta korumaya girmişti 🙄nasıl bir sistemse
Ctesiye kadar serbest yeme ama çokta az yeme aç kalmadan sağlıklı menüyle ilerle bir de ödem atıcılardan iç bence direnci kırmış olursun canım
Elhan Elhan Özür dilerek yazıyorum
Ben çok kötüyüm
Miğde bulantısı ağrısı
Perişan oldum
Yemek vb.yok
Buraya giremedim ne olur kusuruma bakmayın hepinizden çok özür diliyorum
Halsizlikde cabası.Elime telefon alamıyorum perişanım
Bana ne oldu anlıyamadım
Annem ilaç içirdi şimdi
Oruç vb.yok
Çok geçmiş olsun canım acil şifalar diliyorum
Erkeklerin çiğlikleri bitmez malesef. Sorumluluğunu aldığın bir canı kapıya atmak nedir yani tüm sevgisiz kalpsiz yüzünü sana göstermiş. O ne kadar çirkinleşirse çirkinleşsin sen duruşunu bozma. Aldırma boşver herkes kendine yakışanı yapar.

Oy kuzum, kedi sahibi olalı vicdanım kat kat arttı, ne insanlar var😔
Neyseki kötülere karşı iyiler de var hayatta, iyiki kavuşmuşsunuz 🥰🥰

Elhan Elhan Özür dilerek yazıyorum
Ben çok kötüyüm
Miğde bulantısı ağrısı
Perişan oldum
Yemek vb.yok
Buraya giremedim ne olur kusuruma bakmayın hepinizden çok özür diliyorum
Halsizlikde cabası.Elime telefon alamıyorum perişanım
Bana ne oldu anlıyamadım
Annem ilaç içirdi şimdi
Oruç vb.yok
Geçmiş olsun ramazan oruç tutuyorsun çokta az yiyordun🙄 gerçi grip gibi bişeyde olabilir bir Dr. Git hem iş hem ramazan zorladı seni demek ki sen iyi olda sağlık bu iyi haberlerini bekliyoruz canım💐

X