Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Selamlar kızlar nasılsıniz benim düzenim allak bullak oldu ugrayamiyorum buralara biraz sıkıntılı günler geçiriyoruz umarım herkesler iyidir hepinizi özledim 🥰

Bu aralar fazla uğrayamıyorum buralara kızlar evet diyetime dikkat ediyorum ama kafam da çözmem gereken şeyleri çözemiyorum sanırım bu aralar.
kızlar Allah ikinizede ferahlık versin sıkıntılarınızı kolaylıkla atlatın :dua::dua:
sizin yanınızda banada bugün yukarda yazdım mutfakçılarla papaz oldum. sinirlerim alt üst oldu eşimde memlekete gitti tadilatlı bir yeri bayrama yetiştirmeye çalışıyorum kendi evimi temizlemişim gibi birde orayı bitse temizliyeceğim :KK51:

İnşallah güzel bir çözüm bulunur çok üzüldüm 😵‍💫🙏
bilmiyorum kii canım 65.000 tl lik dolap ve hiç hoşuma gitmedi taktırmak durumunda kalıcam galiba öyle görünüyor
Geçmiş olsun 🙏 Ne biçim iş yapıyorlar ya 😡 ne diyeyim inşallah düzgün iş yapan birini bulabilirsin de çabucak yetiştirir 🙏
yok lenag bu dolap yine takılacak herhalde bu mobilyacı olsun diyede eşime çok baskı yapmıştım çok kötü oldu mağlesef
Durum vahim gerçekten :KK14:Umarim güzel bir şekilde neticelenir . :dua:
umarım bitince bişeye benzer istediğim gibi olmadı dolaplarım

Selamlar kızlar nasılsıniz benim düzenim allak bullak oldu ugrayamiyorum buralara biraz sıkıntılı günler geçiriyoruz umarım herkesler iyidir hepinizi özledim 🥰
Kankişim aleyküm selam. :KK60:
Tadilat işleri ne durumda o mu canını sıktı 🥺 İnşallah normal düzenine geçersin . :dua:Biz de özledik böyle uzak kalınca işler sarpa sarıyor. :KK14:

bilmiyorum kii canım 65.000 tl lik dolap ve hiç hoşuma gitmedi taktırmak durumunda kalıcam galiba öyle görünüyor

yok lenag bu dolap yine takılacak herhalde bu mobilyacı olsun diyede eşime çok baskı yapmıştım çok kötü oldu mağlesef

İnşallah adamlar insafa gelir elle tutulur bir şeyler yaparlar canım. İçine sinmesi önemli . :dua:

Allah kolaylık versin canım 🙏

Selamlar herkese ♥️❤️
Dün akşam davette biraz kaçırdığım için tek öğün yaptım
01.04.2024
Sabah 7.30 sade kahve ve iki bardak su
Aralarda 1 litre kadar su içtim bir avuç çiğ bademle günü geçirdim
Saat 18.00
1.5 tabak siyez bulgurlu ıspanak 1 dilim kepek ekmeği ve 1 köfte ile günü kapattım
Saat 18.30 Sade kahve
yatana kadar suyu 2.5 litreye tamamliycam
Evi temizlemem gerek zamanım kalırsa spor yaparım
Ama bugün çok yürüdüm bugünkü performansim Elhan Elhan Cordelia Cordelia @Ece Didem 🥰🥰💃😘
Afiyet olsun canım çok güzel menü suyu da tamamladın mı çok güzel eksi olur bence❤️

İyi akşamlar kızlar

1 nisan menüm
10.00 kahvaltı
Her zamanki kefirli smoothiem

15.00 ara
1 bardak ayran
1 yeşil elma
2 ceviz

19.00 akşam
Bir kase ezogelin çorba
5 tane yuvarlak küçük köfte
Közlenmiş patlıcan
Yarım patates graten
2 ısırık sigara böreği
Salata
Yarım bardak ayran

9000 adım+ 4.5 lt su
Yarın diyetisyenle tartı günüm ama bu hafta biraz kaçamaklı oldu umarım verebilmişimdir:KK43:

Elhan Elhan Cordelia Cordelia LenaG LenaG

İyi akşamlar kızlar

1 nisan menüm
10.00 kahvaltı
Her zamanki kefirli smoothiem

15.00 ara
1 bardak ayran
1 yeşil elma
2 ceviz

19.00 akşam
Bir kase ezogelin çorba
5 tane yuvarlak küçük köfte
Közlenmiş patlıcan
Yarım patates graten
2 ısırık sigara böreği
Salata
Yarım bardak ayran

9000 adım+ 4.5 lt su
Yarın diyetisyenle tartı günüm ama bu hafta biraz kaçamaklı oldu umarım verebilmişimdir:KK43:

Elhan Elhan Cordelia Cordelia LenaG LenaG
Vermişsindir canım güzel menü bence afiyet olsun ❤️

X