Popüler Konu LenaG ile MasterFit

canım sana bir şey danışcam. ilerleyen zamanlarda ben de bu diyetisyenle denemek istiyorum ama merak ettiğim bir şey var. Her öğünün için ne yiyeceğini tam olarak mı yazıyor yoksa seçenek mi veriyor. Yani akşam yemeği için listende kıymalı bezelye mi yazıyor ya da kıymalı sebze yemeği mi yazıyor. Umarım anlatabilmişimdir.

Ya ben 2 gündür menü yazmadım. Topluca paylaşayım.

29 Mart Cuma menüsü
Öğle 13.00
1 porsiyon tavuk şiş, 2.-3 kaşık bulgur pilavı, yoğurt, 1 köz domates, 2 dilim pide (restoranlardaki kalın lavaş gibi bir şey)

Akşam 18.00
Kuşbaşılı pide (1 porsiyonun çeyreği), salata.

Su 2 litre
Spor 5000 adım 1 saat yüzme

Elhan Cordelia

30 Mart Cumartesi menüsü
Sahur yok

İftar
2 parça haşlanmış et, 2 parça havuç, yarım küçük patates (hepsi haşlanmış), 4 kaşık civarı atom (yoğurtlu meze), yarım pide.

20.30 çay ve 1 dilim çilekli muhallebili tatlı (kendim yaptım, pasta tarzı bir şey)

Su 2 litre
Spor 5000 adım 500 puan
Yarım saat yüzme 150 puan
Toplam 650 puan

Elhan Cordelia Ece Didem

Buldum sanırım kaptanımı Ece Didem

Aynı takımdayız tam ödül günü olmuş. Ben de bugün yapcam ödül günümü.
Yüzme de çok güzelmiş. Yakmışsındır tatlını

Pantolonun önden duruşunu çekseydin basen hakkında fikrimiz olurdu ama bu şekilde ne basen ne de bacak sorunu yok gibi görünüyor.

Yaa aynen beli o kadar küçük geldi ki içine girince şok oldum
Gonlumuzce giyinelim inşallah

Eklentiler

• IMG_20240330_224527.jpg
    100,1 KB · Görüntüleme: 28
Bu benim ilk kupam çok mutluyum

Ellerine sağlık canım benim

Aynı takımdayız tam ödül günü olmuş. Ben de bugün yapcam ödül günümü.
Yüzme de çok güzelmiş. Yakmışsındır tatlını
Olleyyy takım arkadaşım benim Cumartesileri canımın çektiklerini yiyorum ki bir haftalık motivasyon olsun bana. Sana da şimdiden afiyet olsun canım. Çok kaçırıp üzülme olur mu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…