Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Tebrikler canım harikasın👏🏻❤️

Tebrikler tatlım süpersin 👏🏻❤️

🧿🧿🧿süpersin canım tebrik ederim

🧿🧿🧿rabbim nazarlardan korusun çok çok tebrik ediyorum güzel lenam ❤️❤️❤️

Tebrikler canım ❤️👏🏻

Nice güzel yılları olsun canım babanın ☺️

Tebrikler canım 👏🏻❤️

Tebrikler canım 👏🏻❤️

Tebrikler tatlım 👏🏻❤️

Tebrikler canım 👏🏻❤️

Tebrikler canım 👏🏻❤️

Tebrikler tatlım ❤️👏🏻
Teşekkür ederim canım

Dun 65.3 cikmjstim
Bugun 66.3 ciktim
AKsam gec yedim bir de gec uyudum erken kalktim. O nedenle duzeltebilirsiniz.
Elhan Elhan LenaG LenaG

Eklentiler

• 20240331_061650.jpg
    20240331_061650.jpg
    45,9 KB · Görüntüleme: 17
Canım aktif zayıflama sürecim 3 aylık bir dönem. Ama daha öncesinde al ver şeklinde kendi yagimda boguluyordum. Şükür kurtuldum ♥️

İnşallah kuzum♥️
Sende bizlere azim hırs verdi.
El ele hep birlikte 😍
Seçim slogani gibi oldu 🤣

Oyy nöbet hiç bana göre değil. Hiç öyle mola vermeden sabaha kadar uyanık kalamam. En geç 4-5
Psikolojimiz nasıl etkilendi ise :KK48: yoldan geçen son ses müzikleri ile:KK53::ruh:

Dünkü menüm

Sahur
1 minik armut
1 minik elma
2 dilim cennet meyvesi kurusu
1 hurma
1 kase hoşaf

İftar
1 porsiyon kuru fasulye
4 kaşık domatesli pilav
1 büyük kase cacık
Çok az tandır ekmeği

Çayın yanında ev yapımı browniden 2 ısırk aldım. Sonra ağzımda bırakan tadını gidermek için 1 çaydanlık çay içtim. Iyy ağzımı bulaştırdığıma değdimi dedim hep kendime
Elhan Elhan @ kaptanım kimdi ya :skandal:

Canım Elhanım çok sağol 💙
Teşekkür ederim 🌸
Elimden geleni yapmaya çalışıcam.
Kaptanım hayırlı olsun. Destek istediğin zaman yanındayız, zaten yapacak çok bir şey yok. Sen arada gaz ver takımımıza, arada da LenaG LenaG ye biz yeneceğiz diye takıl yeter :KK70: Salı günü de kilo olarak ona geçersen birini transfer ettin mi oldu da bitti.

Hepinize teşekkür ediyorum. Yıllarca uğraştım ama demekki sizlerle olmam gerekiyormuş. Sizin desteğiniz lazımmış bana 😍
Kıza dedim ki mesela bedenim 38-40 olsa kaç beden pantolon gerekir dedim. 26 dedi. Aldım kabine geçtim. Açtım pantolonu benle dalga geçiyor dedim. Bı bacağım girse öteki dışarda kalır dedim 😂
Sonra iki bacağımda girdi. Kesin yukarı çıkmaz dedim çıktı. Bu fermuar ne olacak nasıl nefes alacağım dedim. Sonra çok dar dedim. Çıkardım aynaya bile bakmadan. Gittim 28 aldım. Çok rahat oldu tabii. Arkadaşıma dedim 26 ya bı baksan nasıl duruyor diye. Tamam dedi. Giyindim. Kabının orada sıra bekleyen herkese sordum. Hatta bı bayan çok şık olmuş 32 beden mi dedi. Yok 26 dedim. Harika görünüyor dedi. Hep o salaş dökümlü kıyafetlere alistigim için çok huzursuz oldum. En son annem ve eşim de güzel olmuş diyince bayram çocuğu gibi hissettim. Üstümde yatsam ayiplayamaz kimse beni 🤣
Yarın işe giderken giyeceğim çok heyecanlıyım 😍
Şu hissi yaşamak ne güzel dimi. O kadar alışmışız ki büyük giyinmeye, üzerimizdekilerin bize yakışmayacağını düşünmeye. İnşallah bundan sonra hep böyle mutlu olursun, hep incecik ve sağlıklı olursun canım. İnann çok ama çok sevindim. Güle güle giy, yakında da yeni ciciler al kendine :KK60:

Maviş takımım görüyüm sizi
Kaçamaklara Bayrama kadar
son verelim 🤣
Hep birlikte bol eksiler görelim 💙💙

Öhömmm şey ilk kez kırmızı kaptan olan heyecanlı kaptanınız konuşuyor 🤣
Çok güzel bir hafta olur inşallah 🙏
Düşe kalka ilerliyoruz bu yolu ama ilerliyoruz. Zor gelebiliyor,vazgeçmek isteyebiliyoruz,kilo direnç gösterebiliyor,sağlık sorunları veya özel sorunlar vs bir sürü şey olabiliyor ama sizden sadece kilo verme serüvenine neden başladığınızı, nasıl bir azim içinde olduğunuzu hatırlamanızı rica ediyorum. :KK60:
Hepinize güveniyorum
Teşekkür ediyorum 😘
Haydi hanımlar bayrama harika bir şekilde girelim :rolleyes:

@sara_28
@Mutlu1anne
@74FRIDA
@zeyneppk
@Jasminium84
Beth18 Beth18
@ffestinalente
serap911 serap911
@tomrs