Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bir haftadır sahursuzum tatlım. Alıştım senin yerine bakarim çok yutkunma kıyamam calismiyorum , biraz da uyurum senin niyetine
Güzellik uykuların olsun inşallah, ben hala çıkamadım, inşallah en geç 3 saate evdeyim, sonrası iftar hazırlığı derken geçip gider. Sahursuz rahat tutabiliyor musun

Canım değerler tek başına degerlendirilmezler. Öncelikle şikayetlerine yönelik. Ayrıca kullandığın ilaclar. Açlık tokluk gibi etkileyen faktörler olabilir. Lütfen Google amcaya aldanma

Canım değerler tek başına degerlendirilmezler. Öncelikle şikayetlerine yönelik. Ayrıca kullandığın ilaclar. Açlık tokluk gibi etkileyen faktörler olabilir. Lütfen Google amcaya aldanma
normalde takılmam hiç de ilk defa bu değerlerime bakıldı benim o yüzden hiç fikrim olmayan birşey. googleda insanı hemen öldürüyor, oraya sorma gafletinde bulundum, endişe ettim biraz :)

Diyetisyenden çıktım 1.6 kg eksik geldim. Hala ödem var vücutta
Yaklaşık 900 Gr yağdan gitmiş
çok iyi canım kaptanımm tebrikler

tartı öncesinde yemedikçe sıkıntı yok bence canım. Bunun gibi yiyecekleri hayatımızdan çıkarmaya gerek yok.
Kesinlikle insan merak ediyor işte antin kuntin tarifleri
Allah kolaylık versin canım, tadilat işi de başlı başına zor, umarım istediğin güzellikte olur.
umarım sona yaklaştık inşallah güzel bişey ortaya çıkar
Günaydın canım nasılsın
iyi sayılırım mağlum dönemdeyim o beni zorluyor iş yerindeyim sen nasılsın bu gün iki tane tahinli kurabiye yedim
Allah kolaylık versin
sağol canım AMİN

Yakın tarihte ve kullanıcı tavsiyelerinden yola çıkılarak şöyle bir liste yapılmış.
sağol canım herşeyin fiyatı o kadar çok artıki profiloyada bakıcam fiyatları nasıl diyee, lüksünde sonu yok yanii o kadar enteresan ankastre setleri var kii marka olarak konyada üretilen ....vs. çetintaş var diğerlerinin adı aklıma gelmedi ama insanın aklına gelmiyecek isimde beyaz eşya markaları var alışmışız bir arçelik beko boshc ......

geçmiş olsun ne tahlileri bunlar acaba, bende hiç anlamam bakmadımda geçen çıkan tahlil sonuçlarıma göre kolestrolüm yüksek bir oturup bakmam lazım aslında

geçmiş olsun ne tahlileri bunlar acaba, bende hiç anlamam bakmadımda geçen çıkan tahlil sonuçlarıma göre kolestrolüm yüksek bir oturup bakmam lazım aslında
teşekkürler canım

aslında çölyak için test yaptırmaya gittim, gitmişken de tiroid ve demir değerlerime de bakmasını rica ettim

doktorum bunlara da bakmış, ben de bilmiyorum açıkçası, nette arattığımda hep safra kesesi ve karaciğerle alakalı testler ve değerler olduğu yazıyor

Yok yok hani bu değer neyi verir hangi organa hitap eder bakılır ama tanı koymak için yetmez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…