Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İyi akşamlar

27 mart menüm

10.00 kahvaltı
1 tk tereyağ
2 yumurta
30 gr peynir
7 zeytin
1 dilim karabuğday ekmeği
2 yk dut kurusu
1 tk tahin pekmez karışımı

15.30 ara
1 büyük bardak ayran
3 ceviz

18.15 akşam
200 gr haaşlanmış tavuk göğsü
1 orta boy haşlanmış patates
Salata

30 dk leslie+7000 adım+ 4 lt su

Elhan Cordelia arke

Süpersin canım
Menü çok güzel

Afiyet olsun canım
Listende sporda şahane

Afiyet olsun hayırlı iftarlar Ohooo daha bak gör ne kadar bol gelecek o kıyafetler . Uzun olsun yol sorun değil bir daha büyük beden reyonu yok
Sağlıkla inşallah

Afiyet olsun hayırlı iftarlar Ohooo daha bak gör ne kadar bol gelecek o kıyafetler . Uzun olsun yol sorun değil bir daha büyük beden reyonu yok
Sağlıkla inşallah
Amin canım çok sağol
Evet canım büyükte olsa dar gelmesi
Kadar kötü birşey yok.
Sağlıkla verelim inşallah
indirimlerden de alabilicezzzz giyim

İnşallah canım biraz da sıkılaşmam gerek. Bu hafta sonu alışveriş yap dedi eşim ama sanırım haftaya bırakabilir. Ama tam bayram önü geç kalmış olur muyum bilemedim
Benim eşim de alışveriş yapalım sana diyo ama benim çok yazlık alasım var ya. Aslında yazlıklarımın da hepsi eski bedenime göre zayıflayınca olmayacak hiç kıyafetim yokyine de yeni cici bana motivasyon sağlıyo. Bi ay sonra gitmek istiyorum ben de o yüzden. Bence al gitsin ama sen çok iyi gidiyosun bayram önü her yer çok kalabalık olur güzel seyler de seçilmiş olur

Afiyet olsun canım Çok güzel bir menü..

C
Çok sevindim adına canım olmayan bir şeyin olup da bol olmasi kadar güzel motivasyon yok benim için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…