Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Allah seni. Canım herkese yorum yazıyorsun yemeklere kiloya her şeye yetişiyorsun. Allah razı olsun. Burda olup kopyala yapıştır yapmakta bi vakit sonuçta.
Ciddiyim bak kopyalamayı bile beceremiyorum. Ekranın altına indiğimde alakasız her şey kopyalanıyor . Alttan üste çıkayım diyorum bir yerde takılıp kalıyor. beş dakikamı aldı sil tekrar yapıştır derken .
Bu arada Allah ikimizden de razı olsun.

Bana bunlarla gelin işte, çok severim gaz vermeyi, canım pastelim cumartesi hepimizi mutlu edecek
Ayy hadi inşallah
Böyle de açık sözlüyüz

Ondan da bu beklenirdi Elhan
Kesinlikle
tek tek eliyor herkesi
Maşallah Aşkitoma sen halledersin
Yaşlı ve yavaş kurtlardan korkacaksınız
Vallahi öyle

Teşekkür ederim kaptanım, kusura bakma ben de özelden mesaj yazarsın ve Mthn83 kazanır diye bekliyordum.

İftar vaktine denk geldi bildirimine aceleyle bakıp bildirimlerinizi paylaştım kusura bakma unuttum orada tebrik etmeyi
Estağfurullah kaptanım ne kusuru, ben de eve girer girmez iki arada bir derede paylaştım resmen sonra da iftara oturdum.

Geçen gün seçimler sırasında kaçırdığıma üzüldüğüm aklımda kalan isimlerden biri olan Mutlu1anne yi takımımiza davet edip, bugün bildirim yapmayan sürprizli HuzuRRR arkadaşımızı transfer etmek istiyorum. Uygun mudur kaptanım, sistem böyleydi sanırım.

İyi akşamlar
26 Mart menümü yazayım
Elhan Cordelia Mthn83
Kahvaltı: 2 adet göz yumurta, domates salatalık peynir 4 dilim eti form ekmek 5 adet zeytin

Akşam: 3 adet tavuk kanat ızgara bir tabak karnabahar kısır, bir paketin üçte biri kadar Ülker portakalı gofret bir avuç fıstık

Karnabahar kısırı denedim bir daha yaparmıyım yapmam herhalde, ben karnabaharın kıymalı yemeğini daha çok sevdiğimi anladım :))

Orijinal kısırı ayda bir filanda yenilebilir diye düşünüyorum geçtiğimiz ay içinde ben arkadaşımda öğlen kahvaltısında yemiştim mesela

Sütlü peçete diyorlar üzüyorlar ama ben seviyorum güllacımı yarin icin hazır
Ooo afiyet olsun çok güzel görünüyor hayatımda sadece 2 kere yedim biri vişneliydi ama artık gül suyu koymuyorlar sanırım ben öyle daha çok sevmiştim

Son düzenleme:
Canım bildirimlerin arasına karıştı senin menü. AFiyet olsun bu haliyle sıkıntı yok, akşam yedin mi bilmiyorum.
Elhan

cumartesi 88.5
bugün 88.1
fark -0.4
Tebrik ederim canım, güzel eksi.
Herkese Selamlar
Şimdi içeri girdim
Tartıldım
Elhan Mthn83

Geçen cumartesi:109
Salı:108.3
Fark:-700
Tebrikler canım çok güzel eksi.
Geçen cumartesi 75.7
bugün 75.4 kg
-300 gram

Elhan arke
Tebrik ederim kaptanım, güzel eksi.
Elhan arke
Cumartesi 74,45
Salı 74,40 fark -0.50 gram
Artı olmaman iyidir canım, cumartesi güzel gelirsin inşallah.
Ctesi : 60.40
Salı: 60.80
Fark +400 gram
Cumartesiye erir inşallah canım bu artı çok şükür fazla değil.
Tartım
Cumt 69.3
Bugün 70.0
+700
Elhan
arke
Sanırım ödem durumu falan var canım, inşallah cumartesiye eksileri tekrar görmüş olursun. 7ler gelmesin artık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…