Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İyiyim şükür tatlım bende yoğunum dünden beri o yüzden anca uğrayabildim ☺️sende yoğunsun benim gibi kolay gelsin kuzum 🫶
Kurumda olduğum günler yoğun da olsam buraya daha çok vakit ayırabiliyorum canım o bana iyi geliyor. Evdeyken hiç bakamıyorum resmen. Sen neden yoğunsun, neler yapıyorsun. Sana da kolay gelsin tatlım :KK68:

Kurumda olduğum günler yoğun da olsam buraya daha çok vakit ayırabiliyorum canım o bana iyi geliyor. Evdeyken hiç bakamıyorum resmen. Sen neden yoğunsun, neler yapıyorsun. Sana da kolay gelsin tatlım :KK68:
Sağol canım benim🙏Bende 15 gün evde 15 gün şirkette çalışıyorum canım şu an işyerindeyim yoğunluğum ondan :KK45:alışık değilim evde sakin geçiyor buraya gelince başım dönüyor resmen :rolleyes:buradaki sesler bile beni yoruyor ☺️

Sağol canım benim🙏Bende 15 gün evde 15 gün şirkette çalışıyorum canım şu an işyerindeyim yoğunluğum ondan :KK45:alışık değilim evde sakin geçiyor buraya gelince başım dönüyor resmen :rolleyes:buradaki sesler bile beni yoruyor ☺️
pandemiden sonra iyice insan sevmez, gürültü ses kaldırmaz olduk :KK70: :KK70:

Kadayıf dolmasını azık yapıp yanımıza alıyoruz, cumartesi yiyoruz öyleyse :KK70:Şaka bir yana canım hepinize çok güveniyorum.
Cuma kadayıf iptal 😂 soğuk baklava yaptım aslında bu yohtuuu , kocam hemen bıtırsın dıyede küçük borcama yaptım bak 😂

Eklentiler

• 2499011E-47DD-4AAE-A022-501F77BD37B4.jpeg
    2499011E-47DD-4AAE-A022-501F77BD37B4.jpeg
    258,7 KB · Görüntüleme: 15
X