Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kızlar ben bişi yaptım ve ben bile inanamadim yaptigima 🙄
Alarm çalınca mutfağa gittim. Akşamdan kalma mantıyı ısıttım 🙄 sonra 2-3 kaşık yedim.
Yediğim mantiya mi üzüleyim susatip aciktirir ona mı yanayım.
Çok tahıllı yağsız tost yedim bide. Bugün isim hayrola 🙁
2-3 kaşıktan bir şey olmaz canım 🤷‍♀️

Dünkü menüm
Sahur el kadar lavaş. 1 yum. Haşlama
İftar 2 kepçe kıymalı yayla çorbası , 1 kaşık pilav,3 kaşık patates yemeği, 1 tabak bamya yemeği,1 br şalgam suyu, 6 kaşık tavuk ciğer sote

Ara 1 avuç çekirdek ,2 petibör bisküvi,1 lokum

Haftasonu cozutmamı da yaptığıma göre sıkı bir şekilde hafta içine başlayayım 😏

Su1.5 lt
Spor yok
arke arke
Elhan Elhan

Kızlar cuma günü eşimin arkadaşına davetliyiz. Eşiyle daha önceden tanışmıştık. bu kadını ben ilk gördüğümde aşırı kiloluydu sonra çok hızlı kilo verdi ikinci gördüğümde 50 li kilolardaydı. Sonraki görüşmelerimizde tam benim kilo aldığım onun da zayıf olduğu zamana denk geldi hep benim yanımda “ay ben aşırı kilo verdim, yağ oranım sıfır, 36 beden büyük geliyor, tayt belimden düşüyor, yiyorum yiyorum kilo almıyorum “ vs vs gibi sürekli kilo muhabbetini açıp hava atıyodu ben onun yüzünden kendimi hep aşırı kilolu hissettim. Bayadır görmüyorum kadını bu cuma uzun süredir ilk defa göreceğim ve ben de bir an önce kilo vermeliyim cuma günü aşırı zayıf olmalıyım yoksa yine bana alttan alttan kilo göndermesi yapacak psikolojisine girdim.
Cuma gününe kadar 10 kilo nasıl verilir? :KK43:
Ay kiyamam sana 🤩

Kızlar ben bişi yaptım ve ben bile inanamadim yaptigima 🙄
Alarm çalınca mutfağa gittim. Akşamdan kalma mantıyı ısıttım 🙄 sonra 2-3 kaşık yedim.
Yediğim mantiya mi üzüleyim susatip aciktirir ona mı yanayım.
Çok tahıllı yağsız tost yedim bide. Bugün isim hayrola 🙁
Uyku sersemimi oldu saliya kadar yakarsin kaptanim

Tebrik ederim canım aferin gurur duy kendinle 😍

Canım belkide çevresinden taktir bekleyen biridir. Yaa ne güzel nasıl yaptın tebrik ediyorum. İnşallah almazsın bidaha. Çok yakışmış gibi poh pohlama cümlelerine ihtiyacı vardır. Benim cevremdekiler. Çok güzel verdin ama çöktün hastalıklı gibi oldun tarzı konuşmalar yapıyor. Sizler olmasanız öyle başarı tebrik sözcükleri duymak zor. Hepimizin çevresi öyle. Güzel düşün. Gününü kendine ziyan etme. Tavrından hoslanmazsan ona göre tavır alırsın ♥️
Boyun 185 190 olsan belki cökmüş olursun yaa bu insanlar niye boyle .ben boyle insanlari gordukce cok mutsuz oluyorum niye bu kadar kalpleri kirli

24 Mart menü Elhan Elhan Cordelia Cordelia arke arke Screenshot_20240325-073821.png
İftar
Bir 10 yakın yaprak sarma
Bir dilim ekmek
Olcs yeşillik
Bir bardak ayran
Bir bardak kefir
3 Bağdat hurma, 3 ceviz
Yürüyüş 11 bin 1100 puan

Bende dedim ne oldu iki kaşık mantıdan bişey Olmaz tahıllı yağsız tost ta kalori si düşük benim bildiğim niye sıkıntı etti in

2-3 kaşıktan bir şey olmaz canım 🤷‍♀️
Gözüm kapalı bile mantıyı buldum 🤣🤣
Susarmiyim acaba 🙄
Sabah uyanamadim sabah hala uykum var.
Dünkü menüm
İftar 2 kepçe kıymalı yayla çorbası , 1 kaşık pilav,3 kaşık patates yemeği, 1 tabak bamya yemeği,1 br şalgam suyu, 6 kaşık tavuk ciğer sote

Su1.5 lt
Spor yok
arke arke
Elhan Elhan
Puskevit arasına lokum mu koydun 🙄🤣
Bunu burada da severler bı ben sevmiyorum 🙄
Uyku sersemimi oldu saliya kadar yakarsin kaptanim
Yakayım ki sizleri kaybetmek istemiyorum 🙁
Günaydın kızlar herkese mutlu sağlıklı ve huzurlu bir gün ve hafta diliyorum
Günaydın canım 🤩

Tebrik ederim canım aferin gurur duy kendinle 😍

Canım belkide çevresinden taktir bekleyen biridir. Yaa ne güzel nasıl yaptın tebrik ediyorum. İnşallah almazsın bidaha. Çok yakışmış gibi poh pohlama cümlelerine ihtiyacı vardır. Benim cevremdekiler. Çok güzel verdin ama çöktün hastalıklı gibi oldun tarzı konuşmalar yapıyor. Sizler olmasanız öyle başarı tebrik sözcükleri duymak zor. Hepimizin çevresi öyle. Güzel düşün. Gününü kendine ziyan etme. Tavrından hoslanmazsan ona göre tavır alırsın ♥️
Takdir ede ede öldük kaç senedir zaten hepimiz övüyoruz sürekli.
60 kilonun neresi çok bazıların hedefi hayali 60 kilo bence sen zaten zayıfsın onunda psikolojisi bozuk böyleleri takıntılı oluyor 😅
Dostum ben hep 60 değildim yeni geldim bu sayıya. 68 dim ve boyum kısa gayet lömbür lömbürdüm yani göbeğimin katmanları vardı falan :confused:

1 nesfit nedir bacı 🙄
bundan kaptanım

1711347935248.png

Birtane arkadaşım geldi bugün kahve vs içtik bana diyoki bu ne zayiflamissin hasta olursun hiç iyi görmedim seni bağışıklığın düşer bu kadar iyi değil moralimi o kadar bozdu gitti ki zaten hastayim sinirlerim gerildi :KK61:
boşver canımm ya arkadaşlığınızın boyutunu bilmiyorum ama hiç kimsenin başka birinin vücudu hakkında konuşmaya hakkı yok bence, kilo da alabilirim verebilirim de kime ne ben mutluyum böyle demek ki

bana da çok dediler hala da diyorlar yüzün çok çöktü daha fazla zayıflama diye, hatta birisi sen geri kilo al bile dedi :KK53:

çok rahatsız ederse yüzümün çöküklüğü iki pıt pıt dolguya bakar

Merhaba kizlarz ben tam iylestim derken daha kötü oldum Elhan Elhan canım takımdan çıksam ayıp olur mu hiç iyi diilim
Geçmiş olsun canım :dua:
Acil şifalar dilerim. Ayıp olmaz tabi ki zorunlu hallerde yarışmacı çekilme hakkını kullanabilir.
Sağlık haberlerini bekliyorum. Doktora gidecek misin 🥺

Kızlar cuma günü eşimin arkadaşına davetliyiz. Eşiyle daha önceden tanışmıştık. bu kadını ben ilk gördüğümde aşırı kiloluydu sonra çok hızlı kilo verdi ikinci gördüğümde 50 li kilolardaydı. Sonraki görüşmelerimizde tam benim kilo aldığım onun da zayıf olduğu zamana denk geldi hep benim yanımda “ay ben aşırı kilo verdim, yağ oranım sıfır, 36 beden büyük geliyor, tayt belimden düşüyor, yiyorum yiyorum kilo almıyorum “ vs vs gibi sürekli kilo muhabbetini açıp hava atıyodu ben onun yüzünden kendimi hep aşırı kilolu hissettim. Bayadır görmüyorum kadını bu cuma uzun süredir ilk defa göreceğim ve ben de bir an önce kilo vermeliyim cuma günü aşırı zayıf olmalıyım yoksa yine bana alttan alttan kilo göndermesi yapacak psikolojisine girdim.
Cuma gününe kadar 10 kilo nasıl verilir? :KK43:
Bu eş arkadaşlarinin eşleri mevzusu beni de çok germeye başladi. :KK51:
Tatlışım kilo muhabbetini açarsa ben sağlıklı ve yavaş kilo verme yolunda ilerliyorum. Motivasyonumun olumsuz etkilenmemesi için bu konuda konuşmak istemiyorum demeni bekliyorum. :dua: Sana kendini kötü hissettirecek konuşmalar yapmasına izin verme.

Dünkü menüm

Su1.5 lt
Spor yok
arke arke
Elhan Elhan
Afiyet olsun canım 😘 İki petibör , bir lokumla cok cozutmus olmamissin sanki :KK51:

X