Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İnşallah tez zamanda hayırlısıyla atlatın canım.

Merhaba kızlar, ancak gelebildim. Pazar günü herkes evde olunca bir de ev temizliği araya girince bu saate kaldı. Bugün çok açıktım saatler geçmiyor gibi. Sizler nasılsınız.

Güzel takım arkadaşlarım menülere dikkat ediyoruz değil mi

Ah canım dinlenebilsen iyi olurdu. Geçmiş olsun.

Başımızın üstünde yerin var canım, listede adın yoktu diye almadık, izindesin sanırım ama gel istersen biz ne dersin.

Çok teşekkür ederiz kaptan hayırlı olsun inşallah eksi olur ama önümüzdeki hafta regl dönemi olacak nasıl yaparım bilmiyorum artıda çıkabilirim sabit de kalabilirim
Regle yapacak bir şeyimiz yok canım, canın sağolsun. Dukan birası gibi ödem attıracak içecekler kullanabilirsin eğer özel bir durumun yoksa.

Geçmiş olsun canım başka bir şey yemeyecek misin çok az değil mi

Kıyafetlerine çok sevindim canım
Benim giyecek kalmadı. Gidip alamadım da
Sen yarına inersen böyle olur tabi. Maşallah. Oh çok da iyi yaptın kuzum.
Gördüğün gibi artık benimsin canım
Evet tatlım kaptanım
Beni eller kimi görme
Sen benimsin ben seninim
Kalpten kalbe bir yol vardır
Gözünen görünmez sırdır
İkimizin kalbi birdir
İkimizin kalbi birdir
Sen benimsin ben seninim
Oooo birileri gönül dağı seviyor sanki

Evet canım
Benim dünden biraz yemeğim var kaptancım yanına da yazdan bamya konservesi yapmıştım ondan pişiricem.
Ekmeksiz, 2 kepçe çorba 1 kaşık pilav planlıyorum tahıl olarak, ama haftasonu ya akşama 1 avuç çekirdek izni vercem kendime. Kaç gündür yiyolar gözümün önünde çıtır çıtır. Bugün de ben yiyeyim.

Canım çok geçmiş olsun, kardeşinin yanında birileri var mı? Senden başkası gidemez mi onun yanına. Eşin de keşke söz dinlese kalkıp hastaneye gitseniz, bu şekilde sana da kendine de yazık ediyor aslında.

Geçmiş olsun canım. Dikkat et kendine . Sen de hasta olma .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…