Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Merhabalar arkadaşlar nasılsınız umarım keyfiniz yerindedir. Bugün hepinizin tartısı sizleri mutlu etsin yüzlerinizi güldürsün 🥰🙏🏻

Pek gelemedim biraz bahsetmiştim hatırlayanlarınız varsa, bu ara 2024 sağlık bakımlarımı yaptırıyorum😅
Maalesef dünden beri artık nur topu gibi raporlu bir tansiyon ilacım var artık. 🤷🏻‍♀️
Geçtiğimiz hafta içinde tansiyonumda bayağı dalgalanma oldu. şu andada yüksek hatta biraz önce yanlışlıkla spor sayfasına bildirim yaptım 😵‍💫
Çok geçmiş olsun canım

Cordelia Cordelia canım napıyorsun nasılsın 😘❤️
Ben sporu bu ara çok yapamıyorum ama yinede salmış değilim. biraz daha havalar ısınsa dahada iyi olucak geçenlerdede belediyenin spor salonuna kayıt oldum kontejyan açılırsa çağıracaklar. Geçen haftanın durumu buu yine üç gün yürümüşüm hiç yoktan iyidir dimiii

Eklentiler

• IMG_4001.png
    IMG_4001.png
    88 KB · Görüntüleme: 21
Yaklaşık 9 aylık canım birden oldu niye oldu anlamadım bu sabah bende de var kusma belki de sütten geçti benim hastalığım ama dün biseyim yoktu da stresten oldu galiba benimki
Ay kıyamam çok küçük
Çorba ağır gelmiş olabilir
Yada başka birşeyi var.
Seninki stresten olmuştur canım.
Kayınvalidemde kızımda
Çorba içti arka arkaya kusunca
Hemen götürmüşdüm bende
Birşey çıkmamıştı ilaç vb.iyi olmuştu
Meğersem çorbayı buzluktan çıkarmış
Zehirlenmeydi bide kabul etmiyor
O yüzden çoçuğumu onlara bırakamıyorum kalmaya.

Hepinize Günaydın Arkadaşlar 🙋
Hepinize güzel sonuçlar 💕
08:00/20:00 Nöbetteyim 🌼
Elhan Elhan uranus35 uranus35

Geçen Cumartesi:109.3
Bugün:109
Aradaki fark:-300

Perşembe tartıldım:107.8 çıktı
Cuma tartıldım 109.3 çıktı
Bu sabah tartıldım gene :109 şaşkınım.
Akşam sekiz buçukta evde olucağım için
Unutabilirim gidince tartılmayı
Bütün gün işteyim bugün
Sabah saat 07:30 da tartıldım 🤩
Hepinize sağlıklı bol eksiler 😇

Eklentiler

• IMG_20240322_163352_186~3.jpg
    IMG_20240322_163352_186~3.jpg
    60,5 KB · Görüntüleme: 21
Merhabalar arkadaşlar nasılsınız umarım keyfiniz yerindedir. Bugün hepinizin tartısı sizleri mutlu etsin yüzlerinizi güldürsün 🥰🙏🏻

Pek gelemedim biraz bahsetmiştim hatırlayanlarınız varsa, bu ara 2024 sağlık bakımlarımı yaptırıyorum😅
Maalesef dünden beri artık nur topu gibi raporlu bir tansiyon ilacım var artık. 🤷🏻‍♀️
Geçtiğimiz hafta içinde tansiyonumda bayağı dalgalanma oldu. şu andada yüksek hatta biraz önce yanlışlıkla spor sayfasına bildirim yaptım 😵‍💫
İlaç şifa olsun inşallah 🙏 geçmiş olsun 💐

Günaydın kızlar
Geçen cumartesi 70.55
Bugün 69.35
Fark -1.2
Eki Görüntüle 3405487
Elhan Elhan Cordelia Cordelia uranus35 uranus35
Tebrik ederim canım çok güzel sonuç 👏🏻 Yeni ligin hayırlı olsun 😍
Hepinize Günaydın Arkadaşlar 🙋
Hepinize güzel sonuçlar 💕
08:00/20:00 Nöbetteyim 🌼
Elhan Elhan uranus35 uranus35

Geçen Cumartesi:109.3
Bugün:109
Aradaki fark:-300

Perşembe tartıldım:107.8 çıktı
Cuma tartıldım 109.3 çıktı
Bu sabah tartıldım gene :109 şaşkınım.
Akşam sekiz buçukta evde olucağım için
Unutabilirim gidince tartılmayı
Bütün gün işteyim bugün
Sabah saat 07:30 da tartıldım 🤩
Hepinize sağlıklı bol eksiler 😇
Bence Perşembe gününki kilon doğru :KK37: sahurdan hemen sonra tartılmışsın gibi olmuş ama ona rağmen eksi görmüşsün tebrik ediyorum canım 👏🏻

Yaklaşık 9 aylık canım birden oldu niye oldu anlamadım bu sabah bende de var kusma belki de sütten geçti benim hastalığım ama dün biseyim yoktu da stresten oldu galiba benimki
Çok geçmiş olsun canım, ishal var mı rota olabilir mi? Çünkü ani fışkırır gibi kusuyorsa rota diyorlar....mart ayı ve kasım ayı rota virüsünün en çok görüldüğü aylar.....

İlk bir hafta reglydim bir haftadır da oruç tutuyorum emzirmenin verdiği kalori açıklığı ile birlikte aç olunca çok bi gözüm dönüyor Ramazan’da suan hiç iyi değilim yarın tartıda bakalım ne görücem ilk Ramazan haftam benim 😂
Haricinde bende 66-65 bandında nerdeyse üç hafta gittim bi durdum aslında bu sağlıklı olan direnç kilom yani aşılırken sonra aştığım gibi haftada 600-800 gitti yine zaten ilk başlarda ki o 1-2 kilolar olmuyor -200 de oluyo -400 de oluyor sağlam sağlam adım adım gidiyorum işte diyorum bende kendi kendime 😂
Spora başlamıştım fıtık tutulması yaşadım iki hafta oldu normal yaşantıma yeni dönüyorum doktordan sonra minik egzersizlere başlıcam evde inşallah artık hareket spor lazım yarın ki tartı sonucunu beklıyorum heyecanla 😍 su ramazanı güzel bi eksıyle kapatıp biraz bayram tatili vermek istiyorum aslında kendime ama istediğim gibi olmazsa tatil senin neyine diye de kızıyorum yanii
Sende ne var ne yok bakalım ☺️
Öncelikle çok geçmiş olsun dediğin gibi ramazan emzirmek hormonlar biraz tatlı ihtiyacı oluyor bende mesela bayadır tatlı tüketmezdim geçen profiterol yedim 🙈 evet senin kilon çok değilmiş inşallah bayrama hedefine az kalmış ulaşırsın 🌸

X