Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Merhabalar arkadaşlar nasılsınız umarım keyfiniz yerindedir. Bugün hepinizin tartısı sizleri mutlu etsin yüzlerinizi güldürsün 🥰🙏🏻

Pek gelemedim biraz bahsetmiştim hatırlayanlarınız varsa, bu ara 2024 sağlık bakımlarımı yaptırıyorum😅
Maalesef dünden beri artık nur topu gibi raporlu bir tansiyon ilacım var artık. 🤷🏻‍♀️
Geçtiğimiz hafta içinde tansiyonumda bayağı dalgalanma oldu. şu andada yüksek hatta biraz önce yanlışlıkla spor sayfasına bildirim yaptım 😵‍💫
Çok geçmiş olsun canım 🌸
Ne yapalım herşey bizler için
Sana iyi gelsinde varsın ilaç kullan.
Şifa olsun inşallah ❤️

Günaydın 😍
Gece çamaşır makinesi bozuldu onunla uğraştım durdum sonra sahur yaptım 4 u geçiyordu yattım küçük oğlum hortladı 8 olmadan kalktım 🙁
İnşallah akşam misafir var demez eşim 🙄
İftar sahur arası uyumamanin 2 faydası oldu.
Komşumla çay içtim
2 lt den fazla su içtim. Şimdi bu su dünün mu bugünün mu 🙄😅
Ha ha ha içilen su hangi güne yazılacak bu çok iyi, Allah biliyor yavrum Allah biliyor 😅😘

Merhabalar arkadaşlar nasılsınız umarım keyfiniz yerindedir. Bugün hepinizin tartısı sizleri mutlu etsin yüzlerinizi güldürsün 🥰🙏🏻

Pek gelemedim biraz bahsetmiştim hatırlayanlarınız varsa, bu ara 2024 sağlık bakımlarımı yaptırıyorum😅
Maalesef dünden beri artık nur topu gibi raporlu bir tansiyon ilacım var artık. 🤷🏻‍♀️
Geçtiğimiz hafta içinde tansiyonumda bayağı dalgalanma oldu. şu andada yüksek hatta biraz önce yanlışlıkla spor sayfasına bildirim yaptım 😵‍💫
Merhaba canm çok geçmiş olsun derdi veren rabbim dermaninida verir,sağlığına kavuşan dileğiyle canm

Günaydın 😍
Gece çamaşır makinesi bozuldu onunla uğraştım durdum sonra sahur yaptım 4 u geçiyordu yattım küçük oğlum hortladı 8 olmadan kalktım 🙁
İnşallah akşam misafir var demez eşim 🙄
İftar sahur arası uyumamanin 2 faydası oldu.
Komşumla çay içtim
2 lt den fazla su içtim. Şimdi bu su dünün mu bugünün mu 🙄😅
Sana sormadan çağırmasın
Hem hafta sonu insan çocukları
Evi ile zaman geçirmek ister.
Sağlık olsunda bozulan makina
Olsun diyelim çok arıza çıkarmaz inşallah

Günaydın kızlar çok şükür eksiyle gelebildim🙏
Geçen cumartesi 111,7
Bugün 110.45
Fark -1.25

Hepinize bol eksiler diliyorum 🙏
Tebrikler canım 😘💐

Yanlız Kabus 110 umuzla başbaşa kaldık yine 🤷🏻‍♀️
ne yapıp edip bu hafta el ele verip tekrardan bu rakamı aşağı çekiyoruz :KK19:
Geçen cumartesi: 94.31 kg
Bugün: 92.81 kg
Fark: -1.5 kg
Tebrikler çok güzel eksi 🧿👏👏

Sağlıklı beslenip kilo verince inşallah düzene girecek canım k

Maskecik uyuyor maşallah 🧿
Tabii yorucu bir gündü 🤩
Eki Görüntüle 3405384
Hele hele yaptıklarına bak bu tam yemelik 🤩
Gelsem totosuna totosuna vursam, benim evdeki gibi elimi kolumu çizermiki benimkinin derdi hep bizi avlamak öyle kapı üstlerine perdelere çıkamıyor tembel garibim sahibine çekmiiş zaar

Süper canım 🧿
70 in altını görmüşsün
Devamıda gelsin inşallah ❤️
Geçmiş olsun canım
Bebeğin nasıl kaç aylıktı.
Yaklaşık 9 aylık canım birden oldu niye oldu anlamadım bu sabah bende de var kusma belki de sütten geçti benim hastalığım ama dün biseyim yoktu da stresten oldu galiba benimki

X