Popüler Konu LenaG ile MasterFit

19.03.2024 Salı

08.30
Şekersiz sade americano

12.20
IMG_2056.jpeg

14-16.00 Arası
sade Türk kahvesi
Bir kupa yeşilçay

19.00
3 kepçe ekşili köfte
4-5 yk kaşık salatası

Su:2.5 lt

Elhan Elhan zeyneppk zeyneppk

Sabah 10 da kalktığımdan beri 2 kere 2 şer tane 1 kere 1 tane arveles içtim 3.5 saat olmuştur son içişimden beri
Canım karın ağrısı farklı sebeblerlede olabilir. Midende sorun olmasın 🙄
Çok fazla almışsın 🙁
Mthn83 Mthn83 keten tohumu diyette nasıl kullanılır ben bilmiyorum bugün aldım da netten dee baktım düzgün bişey çıkmıyor
Bugün diyetisyene sordum yoğurt menulerine katabilirsin dedi canım. Özellikle bağırsak hareketliliği için
Apranaxi unut :KK43: diğerlerinde çok hafif değil yani ben olsam bir acile giderim bunlara rağmen geçmeyen bir ağrı. Miden çok kötü olur. Ayrıca geçmesi lazımdi hepmi böylesin şiddeti nasıl Mthn83 Mthn83
Katılıyorum acile gitmesi iyi görünüyor 🙄
Ah keşke öyle olsa bodurum ben bodur😢
Yaa fark edemedim rakamlara takılı kalmak böyle bişey işte 🙁
Bende uzunum ama etim gevşek sıkı değil o yüzden benden kısa birine göre daha iriyim
Kolonya alkol değil mi be ya🤔
1 damla sarhoş etmez. Ama ciddi şekilde regl ağrılarına iyi geliyor

19 Mart Salı Menüsü

Arkadaşlar mümkünse 1 hafta tek öğün beslenme yapmayı düşünüyorum. Zaten büyük ihtimalle yarın ya da öbür gün oruç tutmaya başlayabileceğim.

17.45 tek öğün
1 paket altınbaşak bisküvi, 2 dilim beyaz peynir, 2 domates, 1 salatalık, yarım biber, 7 yeşil zeytin, yeşil çay. 1 dilim esmer ekmek üzerine 3 tatlı kaşığı tahin pekmez.

Su 2 lt tamamlayacağım.
Spor 8000 adım=800 puan
1 saat yüzme= 300 puan (ilk sayfada iki farklı puan var, benimki tam olarak keyfi değil ama 1 saat boyunca antrenman yapar gibi de değil, o yüzden keyfi yüzme puanıyla hesaplıyorum ama spor yapar gibi yüzüyorum aslında)

Elhan Elhan Cordelia Cordelia zeyneppk zeyneppk
Tek öğünde keşke seni daha çok tok tutacak birşeyler yeseydin canım sporun da çok vuzel ama bence en azından yumurta ekle öğüne

Çok fazla almışsın 🙁

Bugün diyetisyene sordum yoğurt menulerine katabilirsin dedi canım. Özellikle bağırsak hareketliliği için

Bende uzunum ama etim gevşek sıkı değil o yüzden benden kısa birine göre daha iriyim

Kolonya mı içelim regl ağrısı için ilk kez duydum

Elhan Elhan Cordelia Cordelia
Cumartesi kilom
57.7
Salı 57.4

Regl olamadigim gibi bir de sogukalginligi olmusum gibi...
Hep yatmak uyumak istesemde günüme devam ediyorum beslenmemi bozmak beni ayni yola sokacagi icin biseyler ye abart aman ne olacak dusuncelerime asla yenilmiyorum
Yuruyuslerimde devam yorgun olsamda....
Eksin çok güzel, tebrik ederim. Hastalığın için de geçmiş olsun. Düzenini bozmaman iyi olmuş, sonra tekrar uğraşıp duruyoruz.

İnşallah canım benim de tek isteğim sağlığıma kavuşmak şu an çektiğim regl ağrıma bile kilodan diyorlar 🤷‍♀️
Benim sorunum serbest kaldım mı otomatik olarak kafa salataya gidiyor ama nasıl salata? Şehriye salatası,patates salatası,kısır,çiğköfte vs illa bol karbonhidrat içerecek.
Canım mesela bunları çok seviyorsan diyetisyenine söyle bakalım, bunları ölçü olarak ne kadar yersen sorun olmaz, ya da bunları yediğin gün diğer öğün nasıl olmalı, nasıl dengelemelisin. Bence bunları mutlaka öğren, çünkü hayat boyu diyetisyenle devam etmeyeceksin ve sevdiğin bu yiyecekleri de hayatından tamamen çıkaramayacaksın. Bunları yiyerek nasıl kilonu koruyabilirsin öğrenmen iyi olur. Ben bir gün bir diyetisyenle devam edecek olursam sevdiklerim ve vazgeçemeyeceklerimin listesini vereceğim ona, bunları hayatıma nasıl yerleştireceğimi öğretmesini isteyeceğim.

Çok fazla almışsın 🙁

İçtim kolonyalı suyu ilk kez duydum teşekkür ederim 🙏 sıcak su torbasına da sarıldım hiç hareket etmedim. Şimdilik iyiyim yattığım yerde sadece kollarımı oynatmaya çalışıyorum 😁

Canım mesela bunları çok seviyorsan diyetisyenine söyle bakalım, bunları ölçü olarak ne kadar yersen sorun olmaz, ya da bunları yediğin gün diğer öğün nasıl olmalı, nasıl dengelemelisin. Bence bunları mutlaka öğren, çünkü hayat boyu diyetisyenle devam etmeyeceksin ve sevdiğin bu yiyecekleri de hayatından tamamen çıkaramayacaksın. Bunları yiyerek nasıl kilonu koruyabilirsin öğrenmen iyi olur. Ben bir gün bir diyetisyenle devam edecek olursam sevdiklerim ve vazgeçemeyeceklerimin listesini vereceğim ona, bunları hayatıma nasıl yerleştireceğimi öğretmesini isteyeceğim.
Yarın sabah telefon randevumuz var sana bir sürü soru sormam lazım dedi o arada ben de söyleyeceğim özellikle bu tarz salatalara olan düşkünlüğümü. Zaten sanırım belki 3-4 aydan sonra kendim de kaparım birşeyler devam edebilirim diye düşünüyorum.

Canım senden rica etsem kendini tanıtabilir misin bana, yaş kaç, çalışıyor musun, evliydin sanırım, kpss çalışıyordun galiba. Merak ettim seni.
Bana göre 43 kayıtlara göre 44 yaşındayım. Evdeyim evliyim kpss ye hazırlanıyorum çocuk yok 6 kedim var. İstanbul dayım aslen trakyalıyım

İçtim kolonyalı suyu ilk kez duydum teşekkür ederim 🙏 sıcak su torbasına da sarıldım hiç hareket etmedim. Şimdilik iyiyim yattığım yerde sadece kollarımı oynatmaya çalışıyorum 😁
Şifa olsun benim önceden kusma ile birlikte olurdu ağrılarım. Artık öyle yoğun ağrılarım olmuyor. Bide kist gecmisin filan varsa çok yönlü düşün ağrılarını olmadı ondan diye düşünme. Ve bı kadın doğum kontrolü görünüyor sana gibi

Kaptanlarin bildirimleri
Eki Görüntüle 3403551
Cumartesi: 61.60
Salı: 61.10
Fark: -500 gr
Yüzde: 0.81
Eki Görüntüle 3403554
Cumartesi: 76.3
Salı: 76.10
Fark: -200 gr
Yüzde: 0.26

Salı günü transfer hakkını uranus35 uranus35 kaptan kazandı. :sampiyon:
Tebrikler kırmızı kaptanim. :KK9::KK9:
20.00 ' de tablomuz yayımlandıktan sonra transferini gerçekleştirebilirsin. :super:
uranus35 uranus35 tebrik ederim 💗
Yetiştim sanıyorum 🥺
Geçen hafta 59 kg
Bu hafta 58.1 kg
Fark 900 Gr
Elhan Elhan Cordelia Cordelia zeyneppk zeyneppk
Maasallah canim super vermissin 💗

Şifa olsun benim önceden kusma ile birlikte olurdu ağrılarım. Artık öyle yoğun ağrılarım olmuyor. Bide kist gecmisin filan varsa çok yönlü düşün ağrılarını olmadı ondan diye düşünme. Ve bı kadın doğum kontrolü görünüyor sana gibi
Bedede polikistik var benimde ağrılarım çöktü geçti az az 😔. Tek sorunum mesela regl olcaksam 10 gün öncesinden başlıyor o ağrı. Birde ben over torsiyonundan çok korkuyorum o yüzden diyorum hep ağrıyı aşırı ilaçlarla bastırmak hiç iyi değil. Birde ben ağrı kesici içince direk kesiliyor diğer ay gecikiyo filan çok zararlı aslinda

X