Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kaptanlarin bildirimleri
Eki Görüntüle 3403551
Cumartesi: 61.60
Salı: 61.10
Fark: -500 gr
Yüzde: 0.81
Eki Görüntüle 3403554
Cumartesi: 76.3
Salı: 76.10
Fark: -200 gr
Yüzde: 0.26

Salı günü transfer hakkını @uranus35 kaptan kazandı. :sampiyon:
Tebrikler kırmızı kaptanim. :KK9::KK9:
20.00 ' de tablomuz yayımlandıktan sonra transferini gerçekleştirebilirsin. :super:
Tebrikler kaptanlarin 😍
Kızlaaar ben 5 tane ağrı kesici içtim şimdi yine ağrım başladı artmadan tekrar içmek istiyorum ama fazlamı olur ben maks 6 diye biliyorum ama

Mthn83 Mthn83 serap911 serap911
En son kaç saat önce içtin ne içtin
Çok olmuş canım yaa

Cumartesi günü 58.7 idi
Fark 600 gr cık☺️
Dün menü yazamamıştım akşam sporu fena yordu ölü gibi uyumuşum 🥱
18 Mart menü
Sahur yok
İftardan önce
1 kase kayısı hoşafı 7 zeytin
İftar
1 kase tarhana çorbası
1 kase etli bamya
1 kase cacık
Ara 21:30
Çayla beraber küçük kase kabak çekirdeği
2,5 lt su 50 dk cardio
Elhan Elhan Cordelia Cordelia zeyneppk zeyneppk

İnşallah kaptanım 🙏

Vermem gereken kilo azaldı ondan mı yoksa vücutta başka olaylar mı var bilemedim 😁açım kaç gündür giden kilo çok az aslında ama takılmamaya çalışıyorum canım pek beğenmedim sonucu 😅İnşallah cumartesi biraz daha fazla gider canım :KK60:
Bbak bende senin kilonda aynı hatayı yapmış tım aç kalarak gittiğini sanıyor dum gitmiyor Du sonra düzgün beslenmeye geçtim bir süre sonra yine gitmeye başladı Vücud kendini korumaya alıyor

Evet oruçluyum ama şöyle bir sorun var çok güzel kilo veriyordum başladığımdan beri ama 2 haftadır bu kiloda takılı kaldım bazen artı bazen eksi ama asla 75 den 1 gram düşmüyor 😅
Şöyle yapabilir sin mesela beslenme
Şeklini degiştiirp spor artırabilirssin mesela bir hafta sdcce zebze ye ekmek falan şeker tam sıfırla

Apranaxi unut :KK43: diğerlerinde çok hafif değil yani ben olsam bir acile giderim bunlara rağmen geçmeyen bir ağrı. Miden çok kötü olur. Ayrıca geçmesi lazımdi hepmi böylesin şiddeti nasıl Mthn83 Mthn83
Geçiyor ama 1 maks 2 saat sonra yine başlıyor ben yürüyüş yapmak istedim daha 10 dk olmuştu ki yine başladı şu an dayanabilir vaziyetteyim sadece artarsa diye endişeleniyorum sıcak su torbası falan yaptım hep böyleyim 2 hafta olmak üzere olmadı bir türlü ondan sanırım

Geçiyor ama 1 maks 2 saat sonra yine başlıyor ben yürüyüş yapmak istedim daha 10 dk olmuştu ki yine başladı şu an dayanabilir vaziyetteyim sadece artarsa diye endişeleniyorum sıcak su torbası falan yaptım
Yani ilaç icmeden önce ağrin aşırı çok dayanilmayacak gibi mi oluyor? Agrini ilaclarla çok bastirmamani öneririm. Ayrıca aşırı ilaç kullanmassin mide böbrek açısından iyi değil heleki apranax filan ağır 😔 buscopan öneriyorum ben 🙏 bana sorarsan içme derim

X