Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Vaovv benim kizlarima bak supersiniz🤗 bu eksiye cumartesiye cok daha eksi olacak 💗
İnşallah kaptanım 🙏
Eksi gelmen çok güzel cumartesiye kadar süper gider 🥰
Vermem gereken kilo azaldı ondan mı yoksa vücutta başka olaylar mı var bilemedim 😁açım kaç gündür giden kilo çok az aslında ama takılmamaya çalışıyorum canım pek beğenmedim sonucu 😅İnşallah cumartesi biraz daha fazla gider canım :KK60:

Selam kızlar ben de bugünkü menümü yazıyım diyetisyen beni de serbest bıraktı iki gün sonra yeni listemi verecek bu arada ben de ona yazacağım yediklerimi
Kahvaltı 2 yumurtadan sebzeli omlet bir dilim sucuk bir çay kaşığı bal kaymak
Ara bir activia iki hurma
Akşam fırında sebzeli tavuk yemeği bir tabak
Su 2 litre
Spor yok oğlum çok huzursuz yapamadım
Elhan Elhan zeyneppk zeyneppk

Selam kızlar ben de bugünkü menümü yazıyım diyetisyen beni de serbest bıraktı iki gün sonra yeni listemi verecek bu arada ben de ona yazacağım yediklerimi
Su 2 litre
Menun suyun cok guzel canim 💗 Afiyet olsun

Su 2 litre
Serbest gün menüsü için çok iyi 👍

Kaptanlarin bildirimleri
C06E57AB-7D31-4306-B875-C6C69BB4CEA9.jpeg
Cumartesi: 61.60
Salı: 61.10
Fark: -500 gr
Yüzde: 0.81
20240319_170034.jpg
Cumartesi: 76.3
Salı: 76.10
Fark: -200 gr
Yüzde: 0.26

Salı günü transfer hakkını uranus35 uranus35 kaptan kazandı. :sampiyon:
Tebrikler kırmızı kaptanim. :KK9::KK9:
20.00 ' de tablomuz yayımlandıktan sonra transferini gerçekleştirebilirsin. :super:

İnşallah kaptanım 🙏

Vermem gereken kilo azaldı ondan mı yoksa vücutta başka olaylar mı var bilemedim 😁açım kaç gündür giden kilo çok az aslında ama takılmamaya çalışıyorum canım pek beğenmedim sonucu 😅İnşallah cumartesi biraz daha fazla gider canım :KK60:
Birden gider hiç canını sıkma 👍

Güle güle kullan ❤️
♥️
Güzel günlerde giy ❤️
♥️
Cok guzel bir eksi tebrik ederim canim 🤗💗
♥️
Güle güle kullan canım ❤️ M bedene kocaman 👏🏻👏🏻👏🏻
😘
Güle güle giy XS lere giresin inşallah 🙏
Ayy nasıl olurum acep 🙄😍
Evet oruçluyum ama şöyle bir sorun var çok güzel kilo veriyordum başladığımdan beri ama 2 haftadır bu kiloda takılı kaldım bazen artı bazen eksi ama asla 75 den 1 gram düşmüyor 😅
Aslında ramazanda vücut için bir sasirtmaca canım. O yüzden ödem normal oluyor sanırım 🙄 kendi ödemime anlam buluyorum 😅
M beden tayt benim için hayal ya❤️tebrik ederim canım içine sığıyosan olmuşsundur artık sen taş gibi
Sığdım canım çok az esnekliği kaldı. İnşallah bunuda çok eskitmeden yenisini alırım 😍

X