Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ellerinize emeğinize sağlık çok güzel tablo olmuş

Afiyet olsun canm takipteyim süt helvası nasıl oluyor du canm

Eline emeğine sağlık canım

Seninde listen harika canım şu keten tohumunu nasıl öğütüyorsun öğütülmüş mü alıyorsun
Misafir olmasına rağmen listende kaçamak yok yarın ben iftara davetliyim fazla kaçırmam umarım

Yarın menün düzene girer diyetisyen görüşmen yarın dimiii saat kaçta görüşeceksiniz?

Ya ben de kaptanimi unuttum
Aşkolsun kanka
Çok güzel menü canım. Ekmek pide vs olmaması güzel olmuş mercimek çorbası ve patates dengelemiş

Böyle senin listelerini okuyorum sonra baştan bi daha okuyorum sonra bi daha okuyorum okumalara doyamıyorum öyle güzel bir liste

Afiyet olsun canım
Kayısı çayı sürekli tüketme canım bağırsak ritmini bozuyor
Afiyet olsun canım maşallah sporuna
Afiyet olsun canım 95 geliyor
Sanki akşam pek uygun olmamış sen ne dersin
Hareket çok güzel
Menüm
Sabah yok
Akşam fırında hazır yufkadan lahmacun (1 tam yufka yedim 4 dlm ekmek oluyor diye biliyorum) 5 kaşık çorba, 1 çikolata
Spor yok
Su 1 lt
@Elhan
Omad yapılmış afiyet olsun
@Elhan

Şu video bakarmısın
Ellerine sağlık canım güzel paylaşım
Aslinda Ramazani zayiflama konusunda lehimize cevirebiliriz birazcik dikkat edersek bayrama guzel gireriz
Aslında aylık tabloyu bayram tablosu olarak güncellemek mi
Ellerine sağlık canım
Canım helvayı süt ile açıp fırına atıyorsun sanırım o diye düşündüm

Seninde listen harika canım şu keten tohumunu nasıl öğütüyorsun öğütülmüş mü alıyorsun
Misafir olmasına rağmen listende kaçamak yok yarın ben iftara davetliyim fazla kaçırmam umarım
Sağol canım Keten tohumunu normal alıyorum.Öğütülmüş almıyorum.1 tatlı kaşığını peynirin üstüne döküyorum çıtır çıtır tadı zaten.O şekilde yiyorum canım.Sevdiğin bir şeyden tadarsın börek vb.yemezsin.

Sağol canım İlk defa içicem kayısı çayını canım değişiklik olsun dedim bu akşam.Sürekli içmem sağol

Yürüyüşü unutmuşum düzelttim
Spor çok güzel canım maşallah sana. İftardan önce mi sonra mı yapıyosun egzersizleri ?
Çok kalorili oluyor boşver
Un yağ kavuruyosun normal helva gibi. üstüne bol şekerli süt( süt şerbeti) döküyorsun sonra tepsiye ya da güveç kaplara koyup fırına atıyosun üstünü yaktırıyosun fırın sütlaç gibi. Bursaya ait bi tatlı. Kapkalorili malesef

Bence de bayram hedefi tablosu yapmalıyız

Olabilir canim

Yok yok canım Bursa'nın sütlü tatlısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…