Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ayyyy ben buna cevap yazmamışım yaa, alıntımda kalmış

Canım benim çok çok geçmiş olsun, çok şükür toparlamışsın ama dikkat et yorma kendini, bağışıklığını sağlam tutmaya çalış, Allah korusun hastalık girdi mi tekrarlayıp duruyor bol c vitamini tüket hem sen hem kızın

Ben de iyiyim canımm çok şükür, Ramazanın ilk 3-4 günü biraz zorlandım ama dünden beri daha iyiyim şükürler olsun

Kıyamam sana. Eminim bilinen tüm yöntemleri denemissindir ama aklıma gelen ve iyi etkileri olan iki şey söyleyeyim. Kekik kaynatıp içebilirsin ciddi anlamda ağrıyı kesiyor, sıcak su torbası da iyi gelebilir.
Ada çayı dediler onu içiyorum şimdi bugün onunla devam edeyim. Yarın da kekik kaynatıp içerim

Geçen cumartesi 73.40 mış
Bugün 73.50
+0.10 Gr

Salı günü 74.15 tim bu arada.

serap911 Elhan Cordelia
Herkese çok teşekkür ederim sizleri tanımak güzeldi benim için bugün sondu sizlere bol eksili günler dilerim ben motivasyon olarak biraz sıkıntı yaşıyorum o yüzden burayı da olumsuz etkilemek istemediğim için ayrılıyorum

Cok geçmiş olsun

Yaaa neden gidiyorsun biz seni elimizden geldiği kadar motive ederdik. Bu arada şakayla karışık yorum yapıyordum umarım kırıci birşey söylemedim

Sağol canm alerji olduğu da belli değil ilk defa oluyor yüzümde kızarıklık ve şişkinlik var mesela ara ara yanıyor gibi ellerimde de şişlik var ilk defa oluyorum
Yaa cok geçmiş olsun canım
Elhan Mthn83
Geçen hafta 75.50
Bugün 75.0
Fark -500
Çok güzel
Canısı geçmiş olsun daha iyi olmana sevindim
Diyetisyeni değiştirdim canım kısmetse pazartesi başlıyoruz. Leyla cım sağolsun kendi diyetisyenini önerdi onunla konuştum.
İyi olur inşallah gerçekten anlattigin şekilde yaşıyorsan çok yorucu senin için
Bende geçtim o yollardan ve ne kadar yorucu biliyorum. Lütfen bırakma kendini
Tam olarak böyle değil kasintiyla başlayan bir durum birde yüzümde kırmızımsı renk değişikliği diyeyim yanma oluyor arada
Kantaron yağı dene bide canım
Kırdık mi bilmiyorum ama senin yazılarını arıyor gözlerim. Ciddi bir diyet menün olmasada hoş sempatik bir hava katiyorsun ortama. Diyet yapmadan da gel

Sana hangisi takıldı canım.
Normal olan kuzum sonrasında hormonlu takalım o zaman dedim yaşım 30 dan küçük olduğu için takamam dedi adetin komple kesılır
Korunma yolu olarak benım için sprial bitti yani
Kol altı implant varmıs yenı sordum ama 10 bın ıstedıler pahalı geldi açıkçası

Ya canım tedirgin etmek istemem ama menapoz sadece regl kesilmesi değil başka hormanel zorlanmalara da neden oluyor

Binamızın girinde var ama herzaman yanında otururuz
Canım bu dönemlerde çam kese tırtılı ya da böceği isimli bir hayvanın tüyleri insanlarda bu belirtiyi yapıyor. Bazı seneler popülasyonu artıyor, her yeri sariyorlar. Daha önce olmamış olabilir ama ağaca da dikkat edin bence. Herkeste de aynı etkiyi yapmıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…