Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Özellikle hap 35 ten sonra riskli biliyorum bir de sigara fln kullaniminda da olumsuz etkiliyor

Teşekkür ederim canım, zahmet oldu. Önceki sayfalarda paylaştığını da gördüm kaydettim. Mutlaka yaparım ben bunu.
Ben peynir olarak sert keçi peyniri kullandım içinde eriyip kaybolmadı çok güzel oldu tadı. Kapya ve yeşil biber birlikte kullandım afiyet şifa olsun

Emzirirken doğum kontrol hapı kullanılmıyor canım gittiğim doktor özelde hamileliğimi takip eden doktorumdu canım o dedi olmaz sana diye kaldı hastalığımla ilgili doktoruma iki yıl oldu gitmeyeli gitmem lazım artık aslında regl başladığı için ama bebekle zor diye gitmiyorum ihmal ediyorum biraz. Kist yine elime gelmeye başladı ama büyüdüğünü hissedebiliyorum belirtiler de çok. Bana tedavi olarak hep doğum kontrol hapı gibi ama regl olmayı tamamen engelleyen bir ilaç veriyorlardı şu an o ilacı da kullanamam emzirmek engel şu an tedaviye o yüzden de erteliyorum sanırım

Yaaa neden gidiyorsun biz seni elimizden geldiği kadar motive ederdik. Bu arada şakayla karışık yorum yapıyordum umarım kırıci birşey söylemedim

Kırdık mi bilmiyorum ama senin yazılarını arıyor gözlerim. Ciddi bir diyet menün olmasada hoş sempatik bir hava katiyorsun ortama. Diyet yapmadan da gel

Çok teşekkür ederim hanımlar güzel yorumlarınız için yok kimseye alınmadım espri kaldıran bir yapım var ben de çoğu zaman espriyle karşılık verdim zaten, ortamınızı da çok beğendim ayrıca ama bireysel olarak buraya pek ayak uyduramadim belki daha sonra hazır hissettiğimde yine gelmek isterim aranıza hepiniz ayrı ayrı çok tatlı insanlarsınız çünkü sağ olun her şey için

Çok geçmiş olsun canım

Geçen hafta 70.900
Bugün 71.300
Fark +400 gr

Elhan Mthn83

Elhan kaptanım ben izne ayrılmak istiyorum, menülerimi düzenlemeliyim, iştah neden arttı bulmalıyım, troid ilacını bıraktım diye mi kilo veremiyorum bulmalıyım. Sadece tartı bildirmek istiyorum, kilo artmadan tekrar dönebilirim inşaAllah
Mthn83 kaptanım, çok üzgünüm, kendimden çok takıma zarar verdiğim için

Ben de çok üzgünüm takımın yüzdesini kötü yönde değiştirdim bu hafta ben de izne ayrılacağım.
Yine de umudumu kaybetmedim toparlayacağıma inanıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…