Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ellerine sağlık kaptanım, benim zaten 1 gün vardı sadece onu da menüyle birlikte dün akşam yazmıştım.
Canım tartı öncesi spor dahil değil biliyorsun demi😍
Eveet gelelim acı zamana maalesef takımın yüzdesini mahvettim çok üzgünüm 😞

Geçen cumartesi 109.7
Bugün 111.7
Fark + 2

dün daha kötüydü 112 nin üstündeydi dünkü menüyle anca bu kadar gitti.
Lütfen başka bir doktora git. Yada başka bir diyetisyene. Para durumun nasıl bilmiyorum ama bir defada olsa paraya kıy. Böyle giderse zaten daha çok paran gidecek ve konforsuz bir hayatın olacak.

Selamlarr herkese tam izne ayrılırken eksime bakarmisiniz daha önceleri nerelerdeydin sarkisini armağan ediyorum kendime

Geçen hafta 66.3
Bu hafta 64.9
Eksi. 1.400
Elhan Elhan Mthn83 Mthn83 @corde
Elhan kaptanım izine ayrılmak istiyoruz mayıs ayında yine sahalara dönmeye niyetliyim ama yine buralarda gezinecegim fırsat buldukça
Hepinize çok teşekkürler emeklerinize yureklerinize sağlık
Ooo kaptanlık el sallıyordu oysa ki 😍
Emeklerine sağlık canım 😘 kolay gelsin ev işlerinde ♥️
Mthn83 Mthn83 Elhan Elhan
Geçen cumartesi 66.2
Bu cumartesi 66.3
Fark +100
Ooo kimler gelmiş 😍
Çok değil üzülme 😍

Eklentiler

• B0363039-888D-414E-B086-9A18A7069512.jpeg
    B0363039-888D-414E-B086-9A18A7069512.jpeg
    73,4 KB · Görüntüleme: 19
Selamlar kizlar💗
Ben hala toparlanamadim,kortizonlu ilaç tedavisine başladım.Hem alerjik hem de mikrobik mis.Bakalim hayırlısı ilaclari düzenli olarak kullanıp istirahat ediyorum.Rabbim şifa versin inşallah 🙏
Buraya da gelemedim teli elime alınca kisa sürede bas dönmesi oluyor ,geçecek inşallah.
Kilo bildirimi yapayım,
Elhan Elhan serap911 serap911
Geçen hafta:74. Kg
Bu gün:74.2 Kg
Fark:0.2 Kg
Elhan Elhan kaptanım iyileşene kadar izne ayrilmak istiyorum 😔🙏💗

Eklentiler

• IMG_20240316_075354.jpg
    IMG_20240316_075354.jpg
    51,2 KB · Görüntüleme: 21
Canım ya keşke bir faydamız dokunsa. Doktor bunun için herhangi bir şey vermiyor mu sana.
Yok canım “regl ağrısı bu sizinki biraz şiddetli ağrı kesici verelim” artık bu cümleyi duymaktan bıkmıştım. Ne yalan söyleyeyim artık menapoz duyunca sevindim ağrı çekmeyeceğim diye ama 2 ay ol 4 ay olma daha kötü oldu

Ben konuştum kendisiyle patimsilizm patimsilizm sağolsun önerdi anlaştık p.tesi yeni diyetisyenime başlıyorum hayırlısıyla inşallah
Cok sevindim🥲🫶🏻
Bende iki gün önce süt mayaladım mayamda yoktu hazır yoğurttan mayaladım fakat yoğurdum çok kötü oldu. uzuyor ve tadı kötü oldu benim sütçüm gelmeyince başka sütçüden aldım sonuç hüsran …

Şu probiotik kapsül nasıl oluyor ben arada sade aktivya ile mayalıyordum ama🙄

Bizim inekler jersey mi bilmiyorum benim sütçüme denk gelirsem soracağım
Normal kullanigimiz kapsuller var ya hap olarak onu acip maya yogurduma karistiriyorum ben.. mayalanma derecesindeki sütü tel cirpicylla karistiyorum mayayi ekleyip sonra kavanozlqra dolurup kapagini kapayip battaniye ile sariyorum eski yontem... Kapaklarda vakumlu gibi oluyor:)

Selamlar kizlar💗
Ben hala toparlanamadim,kortizonlu ilaç tedavisine başladım.Hem alerjik hem de mikrobik mis.Bakalim hayırlısı ilaclari düzenli olarak kullanıp istirahat ediyorum.Rabbim şifa versin inşallah 🙏
Buraya da gelemedim teli elime alınca kisa sürede bas dönmesi oluyor ,geçecek inşallah.
Kilo bildirimi yapayım,
Elhan Elhan serap911 serap911
Geçen hafta:74. Kg
Bu gün:74.2 Kg
Fark:0.2 Kg
Elhan Elhan kaptanım iyileşene kadar izne ayrilmak istiyorum 😔🙏💗
Çok geçmiş olsun canım. İnşallah kısa sürede şifa bulursun. İyi geliyorsa bol bol dinlen.

Canım tartı öncesi spor dahil değil biliyorsun demi😍

Lütfen başka bir doktora git. Yada başka bir diyetisyene. Para durumun nasıl bilmiyorum ama bir defada olsa paraya kıy. Böyle giderse zaten daha çok paran gidecek ve konforsuz bir hayatın olacak.

Ooo kaptanlık el sallıyordu oysa ki 😍
Emeklerine sağlık canım 😘 kolay gelsin ev işlerinde ♥️

Ooo kimler gelmiş 😍
Çok değil üzülme 😍
Diyetisyeni değiştirdim canım kısmetse pazartesi başlıyoruz. Leyla cım sağolsun kendi diyetisyenini önerdi onunla konuştum.

Yok canım “regl ağrısı bu sizinki biraz şiddetli ağrı kesici verelim” artık bu cümleyi duymaktan bıkmıştım. Ne yalan söyleyeyim artık menapoz duyunca sevindim ağrı çekmeyeceğim diye ama 2 ay ol 4 ay olma daha kötü oldu
Kıyamam sana. Eminim bilinen tüm yöntemleri denemissindir ama aklıma gelen ve iyi etkileri olan iki şey söyleyeyim. Kekik kaynatıp içebilirsin ciddi anlamda ağrıyı kesiyor, sıcak su torbası da iyi gelebilir.

X