Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kızlar birkacgundur kollarımda kaşıntı başladı ellerimde ayaklarda yüzde şişme kizarti var alerji ilacı jel kullanıyorum faydası göremedim önümüzdeki hafta cildiye gideceğim , ilk kez başıma geliyor modum düşük ve kafaya takıyorum kötü sekilde ve odem de yapmistr 😔

Kızlar ağzımda çok çirkin bir tat var sabahtan beri midem de bulanıyo sabah normal kahvaltı yaptım hiç düzelme olmadı ne yiyim iciyim bilemedim sizce nasıl geçer
Dün akşam yediğin bir şey o tadı bırakmış olabilir mi canım. Beyaz leblebi falan iyi gelebilir bence.

Afiyet olsun canım, menün güzel. Bisküviyi keşke yememiş olsaydın, tek tatlıyla kalsaydın.

Afiyet olsun canım, rahatsızlığın sebebiyle dengeli bir menü olamamış ama sen iyi ol önce.

Afiyet olsun canım, menün güzel, suyun az.

Börek ve baklava olmasaydı harikaydı her şey. Bunun gibi durumlarda en azından birini yemesek daha iyi olur canım, afiyet olsun.

Afiyet olsun canım, diyetisyen listesi diye biliyorum. Poğaça da onun tarifiydi galiba. Suyun ve adımların çok güzel. Kimse tarif istemediyse benim için paylaşabilir misin?

Öncelikle kızın için tekrar geçmiş olsun canım, bir an önce iyileşsin inşallah.

Menün yine her zamanki gibi çok güzel, tebrik ederim.

Afiyet olsun canım. İki gün üst üste nutella ve krem peynir yemişsin, eminim miktarları azdır ama ikisi de yağ deposu. Sürülebilir peynirler maalesef sağlıklı değilmiş (ben de çok severim).

Tabikii ablacım

• 3-4 tane YULAF POĞAÇA
  • 4 su bardağı yulaf ( blenderdan geçirip un haline getirelim, yulaf unu kullanacaksak 3 su bardağı ekleyelim)
  • 2 adet yumurta
  • 3 dilim peynir
  • 15-20 adet zeytin
  • 2 yemek kaşığı zeytinyağı
  • 1 yemek kaşığı yoğurt
  • 1 orta boy domates ( kurutulmuş domates de ekleyebilirsiniz )
  • 1 tane biber
  • 1 paket kabartma tozu
Tüm malzemeleri küçük küçük doğrayıp karıştıralım, yumuşak bir hamur kıvamı elde edeceğiz. Kaşık yardımıyla yağlı kağıt serili tepsiye yerleştirelim. 15-20 tane çıkacak. 180 derecede hafif kızarana kadar pişirelim.kahvaltıda 3-4 adet yiyebilirsin yanında 1 tane yaş meyve ile dedi. Pizza gibi oluyo çok güzel ve doyurucu

Spiral istememe rağmen doktor bana takmadı kanama miktarını daha da artıracak dedi çok şaşkınım benim de kanamam aşırı yoğun oluyor neden öyle dedi acaba bana ya ben de mi taktirsam
Canım benim reglim 7-8 gün ve hep yoğun oluyordu, 15 gün sadece regl olmadan geçirebiliyordum. Çoğu doktor buna normal diyordu. Sonra prof. dr.a gittim. Asla normal değil, ya sürekli doğum kontrol hapı kullanacaksın ya da spiral takacağız dedi. Bu arada normal spiral kanamayı arttırır (arkadaşım da kanaması çok çok az oluyor diye onu taktırdı mesela), benimki ilaçlı olan. İlaçlı spiral kanamayı ya çok azaltır ya da tamamen durdururmuş. Ben normal regl belirtilerini (şişkinlik, karın ağrısı) yine yaşıyorum (eskiye oranla daha hafif) ama kanamam bazen hiç olmuyor bazen de lekelenme ya da akıntı gibi oluyor. Sadece tuvaletteyken peçeteye gelecek kadar az yani. Çok detay verdim kızlar kusura bakmayın lütfen.

Kişisel fikrim eğer günlük hayatını etkileyecek derecedeyse taktır, inanılmaz rahatlıkmış. Keşke çok daha önce yaptırsaymışım. Doktor reçete ettiği için de spirali devlet karşıladı, yoksa ücretini ödemek zorundasın, ki ben ona da razıydım. Doktor sadece takmak için para aldı, özele gitmiştim çünkü.

Kızlar birkacgundur kollarımda kaşıntı başladı ellerimde ayaklarda yüzde şişme kizarti var alerji ilacı jel kullanıyorum faydası göremedim önümüzdeki hafta cildiye gideceğim , ilk kez başıma geliyor modum düşük ve kafaya takıyorum kötü sekilde ve odem de yapmistr 😔
Çok geçmiş olsun canım, neden alerji olduğun belli mi?

Tabikii ablacım

• 3-4 tane YULAF POĞAÇA
  • 4 su bardağı yulaf ( blenderdan geçirip un haline getirelim, yulaf unu kullanacaksak 3 su bardağı ekleyelim)
  • 2 adet yumurta
  • 3 dilim peynir
  • 15-20 adet zeytin
  • 1 yemek kaşığı yoğurt
  • 1 tane biber
  • 1 paket kabartma tozu
Tüm malzemeleri küçük küçük doğrayıp karıştıralım, yumuşak bir hamur kıvamı elde edeceğiz. Kaşık yardımıyla yağlı kağıt serili tepsiye yerleştirelim. 15-20 tane çıkacak. 180 derecede hafif kızarana kadar pişirelim.kahvaltıda 3-4 adet yiyebilirsin yanında 1 tane yaş meyve ile dedi. Pizza gibi oluyo çok güzel ve doyurucu
Teşekkür ederim canım, zahmet oldu. Önceki sayfalarda paylaştığını da gördüm kaydettim. Mutlaka yaparım ben bunu.

Canimcim 2 ila 4 arası 🥰benimde tatilasim var artık 😍
Tamam kuzum teşekkür ederim ❤️🥰😘
Geçmiş olsun canım 🤲rabbim şifa versin inşallah en kısa zamanda geçer rahatsızlığın 🤲
Tabikii ablacım

• 3-4 tane YULAF POĞAÇA
  • 2 adet yumurta
  • 3 dilim peynir
  • 15-20 adet zeytin
  • 1 yemek kaşığı yoğurt
  • 1 tane biber
  • 1 paket kabartma tozu
Ne güzel tarif ellerine sağlık canım ❤️

Spiral istememe rağmen doktor bana takmadı kanama miktarını daha da artıracak dedi çok şaşkınım benim de kanamam aşırı yoğun oluyor neden öyle dedi acaba bana ya ben de mi taktirsam
Ben taktırdım daha önce 12 gün falan kanama oluyordu asırı yoğunlaştı alısır dıye bır sene cektım ama alışmadı en son cıkartırdım döngümde 25-28 arası temız kaldıgım gun sayısı cok azdı

Geçmiş olsun 💐 boşver canım ödemi önce sağlığın 🙏 daha önce kullanmadığın bir ilaç yiyecek vs kullandın mı ?

X