Popüler Konu LenaG ile MasterFit

film çekildi gastirit ondan oluyor dedi baygın gibiydim ama yıllardır başka sıkıntılarım da var çekilmesi lazım zaten korktuğum için kaçıyorum ama bugün o kadar kötü oldum ki öldüm sandım gerçekten artık kaçış yok sanırım 🥹
Allah şifa versin canım. Bundan sonra daha iyi hissedersin zoru atlatmissin . :KK60:

Allah şifa versin canım. Bundan sonra daha iyi hissedersin zoru atlatmissin . :KK60:
Hala çok kötüyüm ya hiçmi etki etmez iğneler serumlar yarına polikinliğe gidicem bakalım kendi alanındaki dr ne diyecek bide şuan yemek kelimesi bile midemi bulandırıyor nasıl beslencem bu şekilde başım ağrıdı açlıktan 🥲

Hala çok kötüyüm ya hiçmi etki etmez iğneler serumlar yarına polikinliğe gidicem bakalım kendi alanındaki dr ne diyecek bide şuan yemek kelimesi bile midemi bulandırıyor nasıl beslencem bu şekilde başım ağrıdı açlıktan 🥲
Canım evde tahin varsa bir kaşık iç . Geçici de olsa mideni rahatlatır. Allah şifa versin. :dua:

Selam kızlar, geçmiş yaptım genel olarak menüleriniz çok güzel afiyet olsun.
Kaç gündür uykusuzdum benim küçük cadı hergün sabahın 8 inde ayakta çünkü ben de erken kalkmaktan bıkmıştım. Akşam 6 da bi uyuyakalmışım gece 3 te kalktım. Biraz mesajlarınızı okudum su içtim tekrar uyuyacağım oh be uyumak çok güzel 💕
Bu arada ben geçen hafta griptim bu hafta da nezle oldum sürekli hapşırık burun akıntısı boğaz kulak kaşıntısı kaç gündür geçmedi yarın aile hekimine gidicem artık. Normalde hiç ilaç kullanmam ama gerekirse antibiyotik versin şu hastalık halinden kurtulayım ya 2 hafta oldu yoruldum artık.

Tebrik ediyorum canım çok güzel bir sonuç. İradenin devamını diliyorum inşallah buraya hep eksi sonuçlarla gelirsin 🙏

İnsanın iradesi hep aynı çizgide değil malesef dönem dönem artıyor azalıyor. Biz galiba bu aralar dibi görüyoruz ama inşallah tekrar toparlarız buna inanıyorum. Yarın son gün ctesi yeni bir haftaya başlıyoruz kendimize çeki düzen verelim yeni haftada 🙏
İnşaAllah canım, öyle çok istiyorum ki, hem kendim hem sizler için 🥰

Bugün pek aktif olamadım özür dilerim 😔 yakın bir köylümüzün babası vefat etti oraya gittik Cook iyi bir insandı. Sabah kahvaltısı yok malesef. Cenaze yerinde de 2 kaşık bulgur pilavı sulu et 2 kaşık 1 ayran 1 catalda un helvası aldım 😔 bugunlluk bu kadar
@Cordelia Mthn83 Mthn83 Elhan Elhan
Başınız sağolsun canım, Allah rahmet eylesin 🤲🏼

Nasılsın gezegenim ayakların daha iyidir inşallah 🙏
Eskiye kıyasla daha iyi, arada son şiddet devam ediyor tabi, çarşamba beni yine devirdi, perşembe ayak üstü ve bileklerim yandı, bugün Allah’a emanet, nasıl olur bilmiyorum. Moralim bozuk, kilo gitmiyor, iştah açık😔
Sen nasılsın 🥰

Canım ya niye kendine bu kadar yükleniyorsunki çok zor zamanlardan geçtin neleri atlattın bunlarda geçecek insanız her anımız bir olmuyor sağlık sorunlarımız var bi yandan onlarla uğraşıyoruz bi yandan kilo vermeye çalışıyoruz yeri geliyor yeter artık diyebiliyoruz ama sonra toparlanıp kaldığımız yerden devam ediyoruz herşey hallolur yeterki pes etmeyelim canım benim 🥰❤️💙
Bunu da atlatacağıma inanıyorum, verdiğim sözleri tutamayışım, yanıbaşımızda dindaşlarımız açlıkla mücadele ederken benim nefsime uymam kahrediyor 😔
Hep onları düşünüp kendimden utanıyorum, hani yemek yesem neyse tatlı şeyler yiyorum 😔

İradeyi korumak çok da kolay değil, öyle olsaydı zaten bu halde olmazdık. Arada sırada yoldan çıkmalar yaşanacak maalesef ama bu vazgeçmek için bir sebep değil. Kötü olanı unutup kaldığımız yerden devam etmek zorundayız, yoksa bu bedenler bir gün bizi taşıyamayacak hale gelecek.

Tiroid ilacını umarım kendi kararınla bırakmamışsındır, eğer öyleyse tekrar doktorunla görüşüp gerekirse yeniden başlamalısın, çünkü kilo vermeyi engelleyen bir durum bu.

Bacakların için diyecek bir şeyim yok ama zayıfladıkça belki onlar da rahatlayacak bunu düşün lütfen. Davet konusunda da eğer seni gitmek zorluyorsa herkesi nazikçe reddet. Gidemediğin arkadaşına da bence sebeplerini açıklarsan anlayışla karşılayacaktır seni.
Çok doğru, nasıl olsa istediğim zaman kilo verebilirim diye diye hep bozdum, koruyamadım, sakince kendime düzen kurmalıyım

İlacı bırakmamı doktor söyledi, zaten düşük doz alıyordum, her 3 ayda kontrol ettirmem gerekiyor, sabit kalırsa bir zaman sonra tamamen bırakacağız, benim iştahın sebebini bulmam lazım

Ağrı çok şiddetli olursa sorun oluyor, o dönem bir pozisyonda kırmaşmadan yatıyorum, ancak biraz rahatlıyor, diğer zamanlar idare edebiliyorum.

Eski bir komşu vardı, bayramda eltimde kahvaltı yapıp ilk ona giderdik, çok ısrar ederdi bişeyler ikram etmek için. Tıka basa yemişiz zaten, bir lokma desen yiyecek yer kalmamış, kadın ne kadar baskı yaptıysa bayramlaşmak için gitmek istemiyordum, ordan çıkıp komşusuna giderdik, orda yedin, burda niye yemiyorsun diye küserdi 🤦🏻‍♀️, gibi gibi çok şey var
O baskılar yüzünden heralde ben çok ince düşünüyorum, kırılsınlar istemiyorum, biraz abartıyorum, oysa isteyen istediğini yine düşünüyor

:KK60: seni buraya getiren iradene güveniyorum. Arada umutsuzluk olacak irade kırılacak güçlenerek yola devam edeceğiz. Unutma yanındayız ne olursa olsun. Sagligin icin, ailen ve bizim için vazgecmeyeceksin. Ama en çok kendin icin 🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
İşte tam yıkılıyorum derken tutmak 🥰🥰
Hepiniz iyiki varsınız

Herkese İyi Akşamlar Arkadaşlar 🙋
Gece tüm mesajlarınızı okuyacam
Hiç birinize dönüş yapamadım kusuruma bakmayın
Çok bakamadım buralara
Kızım hasta ateşlenmiş kuzum çok halsiz
Doktoruna yarına randevu aldım götürücem

Elhan Elhan Mthn83 Mthn83

14.03.2024 Perşembe Beslenme Listem
Sahur 05:00
3 dilim peynir
1 kase göbek salata
5 çiğ fındık
2 kepekli galeta
1 kupa yeşil çay 🍃
1 litre su içildi

İftar 19:20
2 bardak su(Oruç Açma)
2 kuru kayısı
10 dakika ara verildi 😇
4 köfte
Bol yeşillik salatası (Limonlu)
1 çorba kaşığı pilav

22:00 gibi Ara: Diyetisyenim kendini mutlaka ödüllendir dedi bakalım
1 Türk kahvesi eşliğinde
Yarım dilim sütlü tatlı
(Yersem size Yazarım 😅)

00:00 gibi 1 kupa yeşil çay 🍃

8 Bardak su içildi
Devamı gelir suyun.

@Cordelia 5000 adım atıldı
20 dak.andulasyona girildi.
Çok geçmiş olsun canım, acil şifalar dilerim 🤲🏼🤲🏼

Elhan Elhan Mthn83 Mthn83
Kusura bakmayın bugün tüm günüm hastanede geçti sahur yaptım normal yumurta poğaça zeytin
Sabah mide ağrısıyla kalktım daha sonra kusma ishal devam etti hastaneye gittim sabahtan beri iğne serum daha yeni kendime geldim bağırsaklarda gaz birikmesi midede iltihap gastirit denildi akşamda yiyemedim saat 10 da vişne suyu eti kepekli bisküvi birazda tuzlu kraker kusura bakmayın tekrar 🙏🏻
Çok geçmiş olsun canım 🤲🏼🤲🏼

Selam kızlar, geçmiş yaptım genel olarak menüleriniz çok güzel afiyet olsun.
Kaç gündür uykusuzdum benim küçük cadı hergün sabahın 8 inde ayakta çünkü ben de erken kalkmaktan bıkmıştım. Akşam 6 da bi uyuyakalmışım gece 3 te kalktım. Biraz mesajlarınızı okudum su içtim tekrar uyuyacağım oh be uyumak çok güzel 💕
Bu arada ben geçen hafta griptim bu hafta da nezle oldum sürekli hapşırık burun akıntısı boğaz kulak kaşıntısı kaç gündür geçmedi yarın aile hekimine gidicem artık. Normalde hiç ilaç kullanmam ama gerekirse antibiyotik versin şu hastalık halinden kurtulayım ya 2 hafta oldu yoruldum artık.
Dinlenebildiğine sevindim 🥰
Acil şifalar dilerim canım 🤲🏼

X