Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Elhan Elhan @Mthn83
Kusura bakmayın bugün tüm günüm hastanede geçti sahur yaptım normal yumurta poğaça zeytin
Sabah mide ağrısıyla kalktım daha sonra kusma ishal devam etti hastaneye gittim sabahtan beri iğne serum daha yeni kendime geldim bağırsaklarda gaz birikmesi midede iltihap gastirit denildi akşamda yiyemedim saat 10 da vişne suyu eti kepekli bisküvi birazda tuzlu kraker kusura bakmayın tekrar 🙏🏻
Hastalığın kusuru mu olur tatlışım çok geçmiş olsun. Sağlığın önceliğimiz. Allah şifa versin çabucak iyiles inşallah :dua:endoskopi yapılmadan midede iltihap gastrit nasıl teşhis koydular , belirtiler o yönde olduğu için mi acaba 🙄

İnşallah canım Sahur yapmayacağım bakayım kaç olacak kilom.. bugün tuvalette yok. Ramazan bozdu dengemi🥺
Bağırsaklar bahane arıyor zaten ufacık bir şeyde tembellik yapıyorlar :işsiz:Duzelir inşallah. Ramazan girdiğinden beri 1000 gr alıyorum yemekten sonra ertesi gün eski kiloma iniyorum daha altı yok. :KK51: canım sıkılıyor almadığıma şükrediyorum ama böyle de olmaz ki 🥺

14.3.2024

10:00 kahvaltı
1 haşlanmış yumurta
2 dilim tam buğday ekmek
5 zeytin
1 dilim peynir

19:00 akşam
fırında pişirilmiş 1 parça tavuk
1 kase yoğurt çorbası

21:00. 1 fincan Türk kahvesi 3 hurma

2 litre su
Adım 7242- 724 puan
Elhan Elhan Cordelia Cordelia serap911 serap911
Harika bir menü afiyet olsun tatlım. :KK60:

Kabağı yakmaktan öte ocaktayken uyumak Allah esirgesin daha kötü olabilirdi. Dikkatli ol bitanem. Ocakta bir şey varken altını kapat sonra uyu. Afiyet olsun Allah kabul etsin orucunu :dua:Menun güzel :KK5:
Çok teşekkür ederim beklemiyordum demirdokumde yaptım ondan mı oldu acaba , dikkatli olurum😘

03.00 Bir kase nesfit kıtırlı olan, bir dilim ananas
19.10 Bir kase yoğurt çorbası, üç çatal salata, çeyrek lahmacun dünden kalanı pay ettim.
Bir kepçe kuru fasulye
İki kaşık pilav

Bir litre kadar su
serap911 serap911
Cordelia Cordelia
💙💙💙💙💙
Afiyet olsun ablam 💙 bence dengeli bir menü. Bu nesfitlerde de çok şeker var diye biliyorum

İyi akşamlar arkadaşlar

14 mart menüm

11.30 kahvaltı
3 tane diyetisyenimin tarifiyle yulaflı poğaça
1 elma
Mantar ıspanak sote

16.30 ara
1 hurma
6 fındık

18.45 akşam
1.5 kepçe et suyuna şehriye çorbası
170 gr fırında tavuk