Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Hastalığın kusuru mu olur tatlışım çok geçmiş olsun. Sağlığın önceliğimiz. Allah şifa versin çabucak iyiles inşallah endoskopi yapılmadan midede iltihap gastrit nasıl teşhis koydular , belirtiler o yönde olduğu için mi acaba

İnşallah canım Sahur yapmayacağım bakayım kaç olacak kilom.. bugün tuvalette yok. Ramazan bozdu dengemi
Bağırsaklar bahane arıyor zaten ufacık bir şeyde tembellik yapıyorlar Duzelir inşallah. Ramazan girdiğinden beri 1000 gr alıyorum yemekten sonra ertesi gün eski kiloma iniyorum daha altı yok. canım sıkılıyor almadığıma şükrediyorum ama böyle de olmaz ki

Harika bir menü afiyet olsun tatlım.

Kabağı yakmaktan öte ocaktayken uyumak Allah esirgesin daha kötü olabilirdi. Dikkatli ol bitanem. Ocakta bir şey varken altını kapat sonra uyu. Afiyet olsun Allah kabul etsin orucunu Menun güzel
Çok teşekkür ederim beklemiyordum demirdokumde yaptım ondan mı oldu acaba , dikkatli olurum

Afiyet olsun ablam bence dengeli bir menü. Bu nesfitlerde de çok şeker var diye biliyorum

Afiyet olsun mutluannem harika bir menü .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…