Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Yarum elma gönül alma :KK37:
Afiyet olsun tatlım :KK60:
Teşekkür ederim ❤️
Afiyet olsun canım, misafirliğe rağmen iyi atlatmışsın.

Bence fazla olan bir şey yok canım, sabah zaten ekmek yememişsin, afiyet olsun, menün güzel. Pastadan da yememiş gibisin.

Afiyet olsun canım, akşam bu kadarla kalmak büyük başarı, adımların çok güzel.

Başınız sağolsun canım, Allah rahmet eylesin.

Menün de gayet güzel.

Pasta olmamış diyecektim ki adını gördüm miniciğim, afiyet olsun. Eşinin doğum günü kutlu olsun tekrardan, ailenize mutluluk huzur diliyorum.

Afiyet olsun canım, menü de sporlar da çok güzel. Su muhteşem.

Afiyet olsun canım, menü ve sporlar çok güzel.

Afiyet olsun canım, güzel menü.
Teşekkür ederim canım.
Çocukları okula götür getir derken biraz da üstüne yürüyorum iyi oluyor. Hiç yoktan iyidir yani 😅

Selamlar Arkadaşlar 🙋
Bugün Diyetisyen kontrol günümdü🧑‍⚕️
Andulasyona girdim🌸
Diyetim değişti Ramazana uygun verildi 😇
Bugün tam 1 ay oldu Diyete başlıyalı
Çok şükür güzel geçti 🙏
İnşallah sağlıkla zayıflamaya devam ederim 😍
Tartıldım ölçümlerim yapıldı 🤩

Başlangıç
14 Şubat 2024 :116
14 Mart 2024:108.7
Toplam 7kilo 300 gram gitmiş ❤️
5 kilo 800 gram yağdan
Ödem dağılmaya başlamış
Sıvı dağılımı oluşuyor vücutta dedi.
Hedefimiz 108 di yaklaşmışız çok şükür
Yeni hedefimiz 106 .
🧿🧿🧿 Süpersin tebrikler gelsin çıtır günler en kısa zamanda sağlıkla 🙏🙏🙏🌹🌹🌹❤️❤️❤️

Sağlıkçı arkadaşlarım birşey soracağım izninizle 🙏 Dün kan tahlili verdim.Görüntüdeki değerim biraz düşük çıkmış Google baktım böbrek ile ilgili diyor korkmam lazım mı? Doktora yarın gidicem ama kafama takıldı Diğer değerlerim hep normal bu değer böyle olunca biraz evhamlandım ben :KK43:
Canım normal değere cok yakın... insallah sorun yoktur. 🙏🌹❤️

Teşekkür ederim ❤️

Teşekkür ederim canım.
Çocukları okula götür getir derken biraz da üstüne yürüyorum iyi oluyor. Hiç yoktan iyidir yani 😅
Süper canım, benim yürümek için hiçbir mecburiyetim yok. Özellikle çıkıp yürüyüş yapmam lazım, onu da canım istemiyor.

Kızlar çok gerginim.
Büyük oğlum akran zorbaligindan 2 senedir sorunlu artık bizde yorulduk. Okula geldik sınıf değişimine. Müdürle yüz yüze gelmek çok can sıkıcı ama oğlumun hem psikolojik hem akademik gelişimi için bir adım atmamız gerekiyor 🙁
Umarım hayırlısı neyse o olur oğlun için 🙏🙏🙏

Günaydın kizlar💗
Umarım herkes iyidir.Ben bir kaç gündür alerjik astım ve kronik bronşit le mucadele ediyorum.Dun serum ve hava aldım bugün biraz daha iyiyim .hafta sonundan beri sürekli istirahat etmeye çalıştım.bugun tahlil sonuçlarına göre tekrar ilaç tedavisine başlanacak.Hayirlisi bakalım,Rabbim hasta olup darda olan kullarına şifa versin inşallah 🙏
Cok geçmiş olsun nasılsın simdi🙏🙏🙏

Selamlar kızlar çok sayfa var sadece etiketlere bakabildim herkes iyidir umarım

Bende anlamadım canım bugün oruç tutmadım safrada sorun var sanırım ağzıma geliyor randevu bulabilirsem gidicem bakalım devamlı ılık süt içiyorum o da gaz ve şişkinlik yapıyor ama o kesiyor hemen sen nasılsın nasıl oldun var mı bugünde şişlik
Çok geçmiş olsun canım ❤️❤️❤️🙏🙏🙏

Elhan Elhan Mthn83 Mthn83
Kusura bakmayın bugün tüm günüm hastanede geçti sahur yaptım normal yumurta poğaça zeytin
Sabah mide ağrısıyla kalktım daha sonra kusma ishal devam etti hastaneye gittim sabahtan beri iğne serum daha yeni kendime geldim bağırsaklarda gaz birikmesi midede iltihap gastirit denildi akşamda yiyemedim saat 10 da vişne suyu eti kepekli bisküvi birazda tuzlu kraker kusura bakmayın tekrar 🙏🏻

Elhan Elhan Mthn83 Mthn83
Kusura bakmayın bugün tüm günüm hastanede geçti sahur yaptım normal yumurta poğaça zeytin
Sabah mide ağrısıyla kalktım daha sonra kusma ishal devam etti hastaneye gittim sabahtan beri iğne serum daha yeni kendime geldim bağırsaklarda gaz birikmesi midede iltihap gastirit denildi akşamda yiyemedim saat 10 da vişne suyu eti kepekli bisküvi birazda tuzlu kraker kusura bakmayın tekrar 🙏🏻
Çok geçmiş olsun 💐

X