Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Selam kızlar ben de menümü yazıyım
Kahvaltı bir yumurtadan omlet bir dilim ekmek domates biber bir dilim peynir
Akşam üç yemek kaşığı pilav 5 tane patates kızartması 10 tane İsveç soslu minik köfte
Ara bir dilim pasta 💃
Spor 40 dk zumba 2100 adım toplam 610 puan
Cordelia Cordelia Elhan Elhan serap911 serap911
Kalorili bir menü olmuş bence yarın dengelersin 💙

Menümü yazayım
Sabah
Yulaflı elmalı chia tohumlu yoğurt

Öğle
Üç tane karabugdaylı biber dolması

Akşam
İki dilim yulaf lavaş
İki dilim peynir
Tavada iki yumurta
Şekersiz çay

Su 3.5 litre spor 30 dakika leslie ve 5599 adım

Elhan Elhan Cordelia Cordelia serap911 serap911

1000037928.jpg

14 Mart Perşembe menüsü
Sabah yok

12.45 öğle
1 kepçe ezogelin çorbası, 1 kepçe cacık, fırında 1 tavuk but, 2 kaşık erişte.

17.30 ara
5 adet hurma

19.00 akşam
Fırında zeytinyağlı karışık sebze (küçük bir pancar, 1 küçük havuç, çeyrek kereviz, yarım kabak), üzerine 3 kaşık yoğurt.

Su 2 lt
3000 adım 300 puan

Elhan Elhan Cordelia Cordelia Mthn83 Mthn83

Selamlar Arkadaşlar 🙋
Bugün Diyetisyen kontrol günümdü🧑‍⚕️
Andulasyona girdim🌸
Diyetim değişti Ramazana uygun verildi 😇
Bugün tam 1 ay oldu Diyete başlıyalı
Çok şükür güzel geçti 🙏
İnşallah sağlıkla zayıflamaya devam ederim 😍
Tartıldım ölçümlerim yapıldı 🤩

Başlangıç
14 Şubat 2024 :116
14 Mart 2024:108.7
Toplam 7kilo 300 gram gitmiş ❤️
5 kilo 800 gram yağdan
Ödem dağılmaya başlamış
Sıvı dağılımı oluşuyor vücutta dedi.
Hedefimiz 108 di yaklaşmışız çok şükür
Yeni hedefimiz 106 .
Helal sana canım, maşallah diyorum. Bir ayda çok güzel bir kilo vermişsin. O kadar azimli ve istikrarlısın ki ben başaracağına inanıyorum.

İrademi kaybettim kaptanım
Sizlere söz verdim, apaya söz verdim, kendime söz verdim
Hergün tazeliyorum, tutamıyorum, nefret ediyorum, takımda olmasam bu kadar sorun etmeyeceğim, sorumluluk da ayrı canımı sıkıyor 😔
Troid ilacını bıraktım, 2 hafta olacak, ondanmıdır, akşamları sprulina, omega 3 ve magnezyum hapı içiyorum ondanmıdır, kilo direniyor ondan mı bilmiyorum, hem tatlı yiyorum hem gözüm yiyemediklerimde kalıyor, gelip yazmaya utanıyorum 😔
Üstelik üstümde bi ağırlık var, bacaklar ayrı telden çalıyor, dün davete gidemedim, bugün gitmem gerekiyor, dün davet veren eski komşum bugün gittiğimi duyar, bana gücenir diye düşünüyorum, kırılsın, gücensin istemiyorum 😔
Karmakarışık duygulardayım
Canım ya niye kendine bu kadar yükleniyorsunki çok zor zamanlardan geçtin neleri atlattın bunlarda geçecek insanız her anımız bir olmuyor sağlık sorunlarımız var bi yandan onlarla uğraşıyoruz bi yandan kilo vermeye çalışıyoruz yeri geliyor yeter artık diyebiliyoruz ama sonra toparlanıp kaldığımız yerden devam ediyoruz herşey hallolur yeterki pes etmeyelim canım benim 🥰❤️💙

Menü
Sahur
1haşlanmış yum. 7 zeytin 3 çatal peynir
Avuç içi kadar peynirli börek

İftar
2 kepçe kuru fasulye
1kaşık pilav
1 tane çiğköfte
Avuç içi kadar pide
5 kaşık Ot kavurması
1 biber turşusu

Yarım elma

Elhan Elhan
Mthn83 Mthn83

Spor 30 dk yürüyüş 30.3 90
Spor dün 60 dk yürüyüş 180 p.
Spor bir önceki gün 60 dk yürüyüş 180 p. Cordelia Cordelia yazmayı unutmuşum canım .

İnşallah canım bugün biraz bozacağım işte pasta falan ama belki de ihtiyacım olan odur çok karbonhidratsız besleniyorum şimdi ben
En azından moral depolamaya ihtiyacın olduğu kesin canım, bugün keyfini çıkar. Tek bir akşam yediğin kilo aldırmaz sana, yarın hemen dengelersin.

Bugün pek aktif olamadım özür dilerim 😔 yakın bir köylümüzün babası vefat etti oraya gittik Cook iyi bir insandı. Sabah kahvaltısı yok malesef. Cenaze yerinde de 2 kaşık bulgur pilavı sulu et 2 kaşık 1 ayran 1 catalda un helvası aldım 😔 bugunlluk bu kadar
Cordelia Cordelia Mthn83 Mthn83 Elhan Elhan
Başınız sağolsun canım

Bugün pek aktif olamadım özür dilerim 😔 yakın bir köylümüzün babası vefat etti oraya gittik Cook iyi bir insandı. Sabah kahvaltısı yok malesef. Cenaze yerinde de 2 kaşık bulgur pilavı sulu et 2 kaşık 1 ayran 1 catalda un helvası aldım 😔 bugunlluk bu kadar
Cordelia Cordelia Mthn83 Mthn83 Elhan Elhan
Allah rahmet eylesin canım 🙏🙏🙏

X